Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata ziołowa
Rumianek
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (40 tor.)
Rumianek 40 torebek ex. ZIELNIK POLSKI 60g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 80 opinii

ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (40 tor.)

60 g
ZIELNIK POLSKI
Polska

Cena7,49 zł
124,83 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Rumianek wspomaga procesy trawienne i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Pomaga także w odprężeniu organizmu. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 2 torebek dziennie. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Cechy

rodzinna paczka

wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego


ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (40 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
80 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
99%
4
1%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
aromatyczny, duże opakowanie, dobra cena
05.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
zawsze dobry na początek dnia ❤️
09.06.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość za rozsądną cenę.👍️
19.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
124,83 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
60 g
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
ZIELNIK POLSKI
EAN:
5900956006819
Cena za kg:
124,83 zł/kg
Waga:
60 g
Marka:
ZIELNIK POLSKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5900956006819

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania Jedną torebkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez ok. 10 min.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zawartość netto 60 g (40 torebek x 1,5 g)


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy stosować u osób nadwrażliwych na liść mięty pieprzowej.


Informacje producenta

Marka

Herbapol


Marka standaryzowana

MarkaHerbapol

Podmarka

Podmarka Zielnik Polski


Opis produktu

Rumianek wspomaga procesy trawienne i przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego. Pomaga także w odprężeniu organizmu. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 2 torebek dziennie. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.


O marce

Dbamy o jakość naszych ziół na każdym etapie Zioła pozyskiwane od sprawdzonych dostawców Starannie wyselekcjonowane zioła Surowce badane na zawartość olejku


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbatka ziołowa

Wariant rumianek

Produkty z kategorii Rumianek

4.8
z 17 opinii
CLIPPER Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
4.9
z 18 opinii
VITAX Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.)

30 g
238,33 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 19 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek z ananasem (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek z ananasem (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 136 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

30 g
148,33 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
118,57 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 80 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (40 tor.) 60 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - rumianek (40 tor.)

60 g
124,83 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 9 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - rumianek z trawą cytrynową (20 tor.) 20 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - rumianek z trawą cytrynową (20 tor.)

20 g
384,50 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Produkty marki ZIELNIK POLSKI

5.0
z 4 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.) 40 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)

40 g
139,75 zł/kg
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 192 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.) 40 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.)

40 g
111,25 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 86 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

30 g
148,33 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 136 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

30 g
148,33 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 76 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.)

30 g
148,33 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 28 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.) 24 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)

24 g
185,42 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 16 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - mięta (40 tor.) 80 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - mięta (40 tor.)

80 g
91,13 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store