Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata ziołowa
Rumianek
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek z ananasem (20 tor. w sasz.)
Rumianek z Ananasem 20 torebek (saszetki) Zioła z Polski IRVING 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 19 opinii

IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek z ananasem (20 tor. w sasz.)

30 g
IRVING
Polska

Frisco poleca
Cena6,99 zł
233,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2028
Dostępne warianty
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry smak nie mdły rumianek
26.05.2025
1
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
233,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
AYBIOO
Marka:
IRVING
EAN:
5907751485993
Cena za kg:
233,00 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
IRVING
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AYBIOO
EAN:
5907751485993

Produkty z kategorii Rumianek

4.8
z 17 opinii
CLIPPER Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.) 30� g

CLIPPER

Herbatka rumiankowa z aromatem brzoskwiniowym BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
5.0
z 19 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek z ananasem (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek z ananasem (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 18 opinii
VITAX Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.) 30 g

VITAX

Herbatka ziołowo-owocowa - rumianek i pigwa (20 tor.)

30 g
238,33 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 136 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

30 g
148,33 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
118,57 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2027
5.0
z 80 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (40 tor.) 60 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - rumianek (40 tor.)

60 g
124,83 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 9 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa - rumianek z trawą cytrynową (20 tor.) 20 g

LIPTON

Herbatka ziołowa - rumianek z trawą cytrynową (20 tor.)

20 g
384,50 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Produkty marki IRVING

4.6
z 5 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - mięta z pomarańczą (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - mięta z pomarańczą (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.8
z 17 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 6 opinii
Nowość
IRVING Herbata czarna (100 tor.) 200 g

IRVING

Herbata czarna (100 tor.)

200 g
82,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.6
z 17 opinii

15% taniej

IRVING Grzaniec z pomarańczą i goździkami (20 tor. w sasz.) 40 g

IRVING

Grzaniec z pomarańczą i goździkami (20 tor. w sasz.)

40 g
137,25 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 41 opinii
IRVING Herbata biała - z mango i brzoskwinią (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata biała - z mango i brzoskwinią (20 tor. w sasz.)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.8
z 6 opinii
IRVING Herbata zielona - mango z grejpfrutem (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata zielona - mango z grejpfrutem (20 tor. w sasz.)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.8
z 24 opinii
IRVING Herbata biała - figowa z gruszką (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata biała - figowa z gruszką (20 tor. w sasz.)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.9
z 13 opinii
IRVING Herbata biała - pomarańcza z limetką (20 tor. w saszetkach) 30 g

IRVING

Herbata biała - pomarańcza z limetką (20 tor. w saszetkach)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 16 opinii
IRVING Herbata czarna EARL GREY z pomarańczą (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata czarna EARL GREY z pomarańczą (20 tor. w sasz.)

30 g
216,33 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 5 opinii
IRVING Herbata czarna - cytrusowa z imbirem (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata czarna - cytrusowa z imbirem (20 tor. w sasz.)

30 g
249,67 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.7
z 7 opinii
IRVING Herbata zielona - ananasowa (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata zielona - ananasowa (20 tor. w sasz.)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 2 opinii
IRVING Kolekcja 6 herbat (30 tor. w sasz.) 48 g

IRVING

Kolekcja 6 herbat (30 tor. w sasz.)

48 g
416,46 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 2 opinii
IRVING Zestaw herbat (150 tor. w sasz.) 250 g

IRVING

Zestaw herbat (150 tor. w sasz.)

250 g
399,96 zł/kg
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2028
5.0
z 7 opinii
IRVING Kolekcja 6 zimowych herbat (30 tor.) 45 g

IRVING

Kolekcja 6 zimowych herbat (30 tor.)

45 g
444,22 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
IRVING Tea Spa Energy Herbata funkcjonalna 10 torebek ex. 15 g

IRVING

Tea Spa Energy Herbata funkcjonalna 10 torebek ex.

15 g
506,00 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store