Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Musli
Pozostałe
SANTE Crunchy klasyczne
Musli zbożowe crunchy CRUNCHY SANTE 350g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 35 opinii

SANTE Crunchy klasyczne

2.8 kg
SANTE
Polska
1 szt.8 szt.

Cena47,92 zł
17,11 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

SANTE poleca swój produkt CRUNCHY Muesli naturalne. To doskonałe źródło błonnika wspomagające układ pokarmowy oraz prawidłowe trawienie. Regularne stosowanie go znacznie polepszy nasze samopoczucie. Nadaje się do stosowania z produktami pochodzenia mlecznego, np. jogurtami, kefirem czy maślanką lub mlekiem. Z dodatkiem owoców, konfitur, miodu bądź w koktajlach również znajdzie swoje miejsce. Doskonale sprawdzi się również w wypiekach, np. jako zdrowsza wersja kruszonki na cieście. SANTE CRUNCHY Muesli naturalne to chrupiący, pełnowartościowy produkt śniadaniowy. Są lekko prażone, w złocistym kolorze. Chrupiące i pyszne, dodadzą energii na cały nadchodzący dzień.


SANTE Crunchy klasyczne


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.12.2026
Dostępne warianty
SANTE Crunchy owocowe
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1836.00 kJ
21.9%
Wartość energetyczna (kcal)
437.00 kcal
21.9%
Tłuszcz (g)
13.00 g
18.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.40 g
27.0%
Węglowodany (g)
67.00 g
25.8%
w tym cukry (g)
23.00 g
25.6%
Błonnik (g)
7.00 g
Białko (g)
9.40 g
18.8%
Sól (g)
0.38 g
6.3%
Tiamina (B1) (mg)
0.21 mg
Fosfor (mg)
290.00 mg
41.4%
Żelazo (mg)
3.00 mg
20.8%
Magnez (mg)
87.60 mg
23.3%
Cynk (mg)
2.20 mg
22.0%
Mangan (mg)
2.40 mg
120.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
17,11 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2.8 kg
Dostawca:
SANTE
Marka:
SANTE
EAN:
5900617011619
Cena za kg:
17,11 zł/kg
Waga:
2.8 kg
Marka:
SANTE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SANTE
EAN:
5900617011619

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Opis produktu

Sante Crunchy klasyczne to pełnoziarniste płatki owsiane, bez dodatku pszenicy. Posiada wysoką zawartość błonnika (High Fibre), jest źródłem cennej witaminy B1 (tiaminy) oraz składników mineralnych. Dzięki temu Sante Crunchy klasyczne jest doskonałym elementem dobrze zbilansowanej diety. Idealne na pyszne i wartościowe śniadanie dla całej rodziny oraz jako chrupiąca przekąska o każdej porze dnia! - Witamina B1 (tiamina) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i serca oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.** - Fosfor pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmy energetycznego.** Pełne ziarno to inaczej ziarno kompletne, czyli zawierające wszystkie części: otręby, bielmo i zarodek. W procesie oczyszczania zboże pozbawiane jest otrąb, które zawierają błonnik oraz zarodka - naturalnego źródła składników mineralnych. Pełne ziarno zachowuje natomiast wszystkie te elementy i dzięki temu jest bogatsze w składniki odżywcze niż zboża oczyszczone. To dlatego, tworząc Musli Sante, zadbaliśmy, aby zawierało pełnoziarniste płatki owsiane. **Już dwie porcje Sante Crunchy klasycznego (100 g) spożywane regularnie w ramach zbilansowanej diety i zdrowego trybu życia pomagają uzyskać powyższy efekt zdrowotny.

Marka

Sante


Marka standaryzowana

Marka:Sante


Podmarka

Podmarka:Crunchy


Oświadczenia żywieniowe

Posiada wysoką zawartość błonnika (High Fibre), jest źródłem cennej witaminy B1 (tiaminy) oraz składników mineralnych.

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 35 opinii
SANTE Crunchy klasyczne 350 g

SANTE

Crunchy klasyczne

350 g
17,11 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
ONEDAYMORE Musli POWER UP 450 g

ONEDAYMORE

Musli POWER UP

450 g
41,31 zł/kg
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
ONEDAYMORE Musli PRE-WORKOUT 500 g

ONEDAYMORE

Musli PRE-WORKOUT

500 g
36,58 zł/kg
Cena18,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki SANTE

5.0
z 66 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,30 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
4.9
z 219 opinii
SANTE Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany 500 g

SANTE

Cukier trzcinowy Demerara nierafinowany

500 g
9,98 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 49 opinii
SANTE Granola z brownie i wiśniami 300 g

SANTE

Granola z brownie i wiśniami

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
5.0
z 31 opinii
SANTE Go on baton energy 45 g

SANTE

Go on baton energy

45 g
53,11 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,55 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 90 opinii
SANTE Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane błyskawiczne (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
5.0
z 40 opinii
SANTE Granola z orzechami i miodem 300 g

SANTE

Granola z orzechami i miodem

300 g
23,30 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 98 opinii
SANTE Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste) 500 g

SANTE

Płatki owsiane górskie extra (pełnoziarniste)

500 g
7,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 39 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
5.0
z 5 opinii
SANTE Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru 50 g

SANTE

Go on Ciastko proteinowe o smaku brownie bez dodanego cukru

50 g
79,80 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 135 opinii
SANTE Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa 500 g

SANTE

Pasta orzechowa SMOOTH (bez dodatku cukru i soli) bezglutenowa

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.9
z 60 opinii
SANTE FIT Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt. 300 g

SANTE FIT

Ciasteczka zbożowe z morelą bez cukru 10 szt.

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027
4.8
z 37 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% słony karmel 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% słony karmel

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.7
z 30 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
5.0
z 46 opinii
SANTE Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają 350 g

SANTE

Musli tropikalne z daktylami, ananasem i papają

350 g
19,57 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.8
z 16 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami 35 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z orzechami i migdałami

35 g
44,29 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 29 opinii
SANTE Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami 350 g

SANTE

Musli tradycyjne z rodzynkami i migdałami

350 g
17,69 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,19 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store