Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Biały
Długoziarnisty
SONKO Ryż biały (4x100g)
Ryż biały (4x100g) SONKO 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 66 opinii

SONKO Ryż biały (4x100g)

400 g
SONKO
Mjanma
1 szt.12 szt.

Cena4,99 zł
12,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ryż biały długoziarnisty Risana to popularny dodatek do dania głównego i podstaw kuchni azjatyckiej. Produkt ceniony za smak i walory odżywcze.

Ryż biały znakomicie komponuje się z warzywami oraz z mięsem. Jest lekkostrawny i nie zawiera glutenu – produkt może być spożywany przez alergików i osoby będące na diecie. Ryż jest źródłem węglowodanów złożonych – dodaje energii i eliminuje uczucie głodu, dostarcza składników odżywczych, w tym minerałów, takich jak potas, magnez, żelazo i cynk oraz witamin (B, E). Bogaty w błonnik zapewnia uczucie sytości na długo.

Ryż długoziarnisty podstawą smacznej kuchni – propozycje dań:

  • Ryż z warzywami po chińsku
  • Sałatka z ryżem i kurczakiem
  • Sałatka z ryżem i tuńczykiem

Cechy

naturalnie bezglutenowy

idealny do dań wege


SONKO Ryż biały (4x100g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.11.2027
Dostępne warianty
SONKO Ryż parboiled (4x100g)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1504.00 kJ
17.9%
Wartość energetyczna (kcal)
354.00 kcal
17.7%
Tłuszcz (g)
0.80 g
1.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
79.30 g
30.5%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
0.70 g
Białko (g)
7.10 g
14.2%
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
66 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
💪💪💪
15.04.2026
0
0
Julian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ryż biały
19.01.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smak i idealne do mięsnych dan
01.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️💯
31.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
12,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
SONKO
Marka:
SONKO
EAN:
5902180020104
Cena za kg:
12,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
SONKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SONKO
EAN:
5902180020104

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować w woreczku(Od temperatury otoczenia):

Ilość wody w garnku dobrać tak, by woreczek był cały zanurzony. Wodę zagotować. Woreczek włożyć do wrzątku. Wodę można lekko posolić. Gotować pod przykryciem około 16 minut. W zależności od preferowanej konsystencji ryżu czas gotowania można wydłużyć lub skrócić. Wyjąć woreczek, przepłukać w zimnej wodzie, odsączyć, rozerwać woreczek wzdłuż drobnej perforacji i wysypać ryż na talerz.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Ilość wody w garnku dobrać tak, by woreczek był cały zanurzony. Wodę zagotować. Woreczek włożyć do wrzątku. Wodę można lekko posolić. Gotować pod przykryciem około 14 minut. W zależności od preferowanej konsystencji ryżu czas gotowania można wydłużyć lub skrócić. Wyjąć woreczek, przepłukać w zimnej wodzie, odsączyć, rozerwać woreczek wzdłuż drobnej perforacji i wysypać ryż na talerz.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

4 x 100 g


Informacje producenta

Marka

Sonko


Marka standaryzowana

MarkaSonko

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Ryż biały jest najbardziej uniwersalną i najczęściej spożywaną odmianą ryżu na świecie. Jego łagodny i neutralny smak pozwala użyć go w każdej potrawie. Produkt posiada niską zawartość tłuszczu i nie zawiera cukrów.


O marce

Spróbuj również: Sonko Ryż naturalny Sonko Ryż basmati Sonko Ryż jaśminowy


Oświadczenia żywieniowe

Produkt posiada niską zawartość tłuszczu i nie zawiera cukrów.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ryż biały

Produkty z kategorii Biały

5.0
z 262 opinii
KUPIEC Ryż biały (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 66 opinii
SONKO Ryż biały (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027
4.9
z 69 opinii
KUPIEC Ryż biały 1 kg

KUPIEC

Ryż biały

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 64 opinii
SARITA Ryż biały 1 kg

SARITA

Ryż biały

1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 29 opinii
BEN'S ORIGINAL Ryż długoziarnisty (4x125g) 500 g

BEN'S ORIGINAL

Ryż długoziarnisty (4x125g)

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
4.9
z 77 opinii
SOTTO Ryż biały 1 kg

SOTTO

Ryż biały

1 kg
6,79 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
4.8
z 19 opinii
SONKO Ryż biały 1 kg

SONKO

Ryż biały

1 kg
8,49 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
4.9
z 49 opinii
CENOS Ryż biały długi (4x100g) 400 g

CENOS

Ryż biały długi (4x100g)

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 74 opinii
SARITA Ryż biały (4x100g) 400 g

SARITA

Ryż biały (4x100g)

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
5.0
z 32 opinii
BRITTA Ryż biały długoziarnisty (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż biały długoziarnisty (4x100g)

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.8
z 58 opinii
HALINA Ryż biały długoziarnisty (4x125g) 500 g

HALINA

Ryż biały długoziarnisty (4x125g)

500 g
7,58 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027

Produkty marki SONKO

4.9
z 130 opinii
SONKO Wafle ryżowe w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe) 65 g

SONKO

Wafle ryżowe w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe)

65 g
80,77 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
5.0
z 75 opinii
SONKO Ryż Basmati (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż Basmati (4x100g)

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
4.9
z 25 opinii
SONKO Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 30 opinii
SONKO Ryż parboiled (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
5.0
z 159 opinii
SONKO Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe naturalne (bezglutenowe)

130 g
33,77 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 85 opinii
SONKO Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe z solą morską (bezglutenowe)

130 g
34,23 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 85 opinii
SONKO Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe z pestkami dyni (bezglutenowe)

130 g
36,54 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.9
z 97 opinii
SONKO Wafle ryżowe ze słonecznikiem (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle ryżowe ze słonecznikiem (bezglutenowe)

130 g
36,54 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.9
z 241 opinii
SONKO Pieczywo lekkie żytnie 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie żytnie

170 g
33,24 zł/kg
Cena5,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
4.9
z 193 opinii
SONKO Pieczywo lekkie razowe 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie razowe

170 g
32,29 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
5.0
z 120 opinii
SONKO Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią 170 g

SONKO

Pieczywo lekkie z orkiszem i dynią

170 g
32,88 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 75 opinii
SONKO KIDS Wafle ryżowo-kukurydziane w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe) 65 g

SONKO

KIDS Wafle ryżowo-kukurydziane w czekoladzie mlecznej (bezglutenowe)

65 g
76,77 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027
4.8
z 19 opinii
SONKO Ryż biały 1 kg

SONKO

Ryż biały

1 kg
8,49 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
4.9
z 18 opinii
SONKO Maca tradycyjna 200 g

SONKO

Maca tradycyjna

200 g
39,75 zł/kg
Cena7,95 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
SONKO Wafle 7 ziaren z dzikim ryżem (bezglutenowe) 130 g

SONKO

Wafle 7 ziaren z dzikim ryżem (bezglutenowe)

130 g
35,31 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 2 opinii
SONKO Ryż 3 kolory (w torebce 2x100g) 200 g

SONKO

Ryż 3 kolory (w torebce 2x100g)

200 g
33,95 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store