Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Biały
Długoziarnisty
BRITTA Ryż biały długoziarnisty (4x100g)
Ryż biały długoziarnisty (4x100g) BRITTA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 32 opinii

BRITTA Ryż biały długoziarnisty (4x100g)

400 g
BRITTA
UE/Poza UE

Cena4,49 zł
11,22 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Trzymacie państwo w rękach ryż biały marki Britta. Jego jedyna w swoim rodzaju, nieco twardsza struktura, kolor oraz smak są wynikiem dłuższej ekspozycji słonecznej i czerpania składników odżywczych z zasobnej gleby. Ryż wyróżnia się śnieżnobiałym kolorem i delikatnym aromatem. Ryż biały marki Britta znakomicie sprawdza się w daniach kuchni tradycyjnej oraz egzotycznych potrawach. Polecany jest do sałatek, przystawek i słodkich deserów. Ryż marki Britta jest zawsze sypki i nigdy się nie skleja.


Cechy

ryż długoziarnisty najwyższej jakości

o śnieżnobiałych ziarnach

sypki, nigdy się nie klei


BRITTA Ryż biały długoziarnisty (4x100g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 26.08.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1441.00 kJ
17.2%
Wartość energetyczna (kcal)
339.00 kcal
17.0%
Tłuszcz (g)
1.00 g
1.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
74.00 g
28.5%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Błonnik (g)
1.60 g
Białko (g)
8.20 g
16.4%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
32 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Elżbieta Buczyńska
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Barbarella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,22 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
SAWEX
Marka:
BRITTA
EAN:
5906936666936
Cena za kg:
11,22 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
BRITTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SAWEX
EAN:
5906936666936

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

1. Torebkę włożyć do 1 litra gotującej się, osolonej wody. 2. Gotować na słabym ogniu przez ok. 16 minut. 3. Po ugotowaniu osączyć i opłukać torebkę krótko zimną wodą.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Delikatna pierś kurczaka w aromatycznym pomidorowym sosie Danie dla 2 osób. Składniki: 1 torebka Ryżu Białego marki Britta, 1 podwójna pierś z kurczaka, 1 brokuł, 1 kalafior, 2 marchewki, 2 pomidory, 4 ząbki czosnku, ok. 100 ml oliwy z oliwek. Sposób przyrządzania: Piersi z kurczaka natrzyj roztartym czosnkiem, solą i pieprzem. Skrop oliwą. Odstaw na 2 godziny do lodówki. Sos: do podgrzanej oliwy z oliwek włóż pokrojone ząbki czosnku i przyrumień na złoty kolor. Dołóż pomidory i duś przez 20 minut. Odstaw aż przestygnie, przetrzyj przez drobne sitko. Przypraw do smaku. Kalafior, brokuły i marchew ugotuj osobno al dente w posolonej wodzie. Ugotuj Ryż Biały marki Britta wg przepisu na opakowaniu. Zamarynowanego kurczaka usmaż na patelni. Kurczaka z Ryżem Białym marki Britta ułóż na talerzu, ozdób warzywami. Danie serwuj z aromatycznym sosem pomidorowym.


Informacje producenta

Marka

Britta


Marka standaryzowana

MarkaBritta

Opis produktu

Trzymacie państwo w rękach ryż biały marki Britta. Jego jedyna w swoim rodzaju, nieco twardsza struktura, kolor oraz smak są wynikiem dłuższej ekspozycji słonecznej i czerpania składników odżywczych z zasobnej gleby. Ryż wyróżnia się śnieżnobiałym kolorem i delikatnym aromatem. Ryż biały marki Britta znakomicie sprawdza się w daniach kuchni tradycyjnej oraz egzotycznych potrawach. Polecany jest do sałatek, przystawek i słodkich deserów. Ryż marki Britta jest zawsze sypki i nigdy się nie skleja.


O marce

Jakość Britta Britta - wysmakowana w każdym ziarenku Britta Ryż brązowy - Zwany naturalnym o wyjątkowych wartościach odżywczych. Doskonały do dań mięsnych, z sosami oraz typu casserole. Britta Ryż Basmati - Szlachetny gatunek ryżu o urzekającej aromatycznej nucie. Doskonały do dań z ryb, drobiu i mięsa. Britta Ryż jaśminowy - Śnieżnobiały ryż o smukłych ziarnach. Doskonały do potraw kuchni klasycznej i azjatyckiej. Britta Ryż Parboiled - Ryż termicznie preparowany o złocistych ziarnach. Doskonały do pieczeni, ryb oraz potraw z warzyw.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ryż

Wariant biały

Produkty z kategorii Biały

5.0
z 66 opinii
SONKO Ryż biały (4x100g) 400 g

SONKO

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027
4.9
z 69 opinii
KUPIEC Ryż biały 1 kg

KUPIEC

Ryż biały

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 64 opinii
SARITA Ryż biały 1 kg

SARITA

Ryż biały

1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 262 opinii
KUPIEC Ryż biały (4x100g) 400 g

KUPIEC

Ryż biały (4x100g)

400 g
12,47 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 77 opinii
SOTTO Ryż biały 1 kg

SOTTO

Ryż biały

1 kg
6,79 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027
5.0
z 74 opinii
SARITA Ryż biały (4x100g) 400 g

SARITA

Ryż biały (4x100g)

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
4.9
z 29 opinii
BEN'S ORIGINAL Ryż długoziarnisty (4x125g) 500 g

BEN'S ORIGINAL

Ryż długoziarnisty (4x125g)

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2027
4.9
z 49 opinii
CENOS Ryż biały długi (4x100g) 400 g

CENOS

Ryż biały długi (4x100g)

400 g
9,97 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 32 opinii
BRITTA Ryż biały długoziarnisty (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż biały długoziarnisty (4x100g)

400 g
11,22 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
4.8
z 58 opinii
HALINA Ryż biały długoziarnisty (4x125g) 500 g

HALINA

Ryż biały długoziarnisty (4x125g)

500 g
7,58 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
4.8
z 19 opinii
SONKO Ryż biały 1 kg

SONKO

Ryż biały

1 kg
8,49 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028

Produkty marki BRITTA

5.0
z 66 opinii
BRITTA Ryż basmati (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż basmati (4x100g)

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 64 opinii
BRITTA Ryż jaśminowy (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż jaśminowy (4x100g)

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 23 opinii
BRITTA Ryż parboiled (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż parboiled (4x100g)

400 g
13,72 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 21 opinii
BRITTA Ryż brązowy (4x100g) 400 g

BRITTA

Ryż brązowy (4x100g)

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.9
z 50 opinii
BRITTA Ryż parboiled 1 kg

BRITTA

Ryż parboiled

1 kg
9,49 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027
4.5
z 8 opinii
BRITTA Ryż VENUS 300 g

BRITTA

Ryż VENUS

300 g
29,97 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store