Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Pieprz
Kolorowy
KOTANYI Pieprz kolorowy cały
Pieprz kolorowy cały KOTANYI 18g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 36 opinii

KOTANYI Pieprz kolorowy cały

18 g
KOTANYI
Wietnam

Cena3,89 zł
216,11 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Dobre z natury Wielokolorowa mieszanka pieprzu Kotányi to prawdziwy skarb. Idealnie wyważone połączenie podkreśla indywidualny smak każdego składnika. Aromatyczna i ostra, idealna przyprawa - świetnie się sprawdza w nadawaniu potrawie wyrafinowanego smaku. Jest też niezwykłą dekoracją. Zastosowanie: Podkreśla smak grillowanego mięsa, ryb i sałatek, świetny do zup, sosów i dań ziemniaczanych.


Cechy

dobre z natury

intensywny aromat


KOTANYI Pieprz kolorowy cały


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.11.2029
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
36 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Alan
zweryfikowano
Zgłaszam
Znakomity pieprz
23.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
22.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyda się w kuchni.
09.11.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2026
0
0
Zenona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
Dagmara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Sylwester
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Marzenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
216,11 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
18 g
Dostawca:
KOTANYI POLONIA
Marka:
KOTANYI
EAN:
5901032034269
Cena za kg:
216,11 zł/kg
Waga:
18 g
Marka:
KOTANYI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KOTANYI POLONIA
EAN:
5901032034269

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Kotányi


Marka standaryzowana

MarkaKotányi

Opis produktu

Dobre z natury Wielokolorowa mieszanka pieprzu Kotányi to prawdziwy skarb. Idealnie wyważone połączenie podkreśla indywidualny smak każdego składnika. Aromatyczna i ostra, idealna przyprawa - świetnie się sprawdza w nadawaniu potrawie wyrafinowanego smaku. Jest też niezwykłą dekoracją. Zastosowanie: Podkreśla smak grillowanego mięsa, ryb i sałatek, świetny do zup, sosów i dań ziemniaczanych.


O marce

Zainspiruj się szeroką ofertą naturalnych ziół i przypraw! Kotányi - austriacka rodzinna firma - oferuje wyłącznie najwyższej jakości składniki, naturalny smak i bogaty aromat. Więcej przepisów znajdziesz na www.kotanyi.com. Kotányi, tradycja od ponad 140 lat.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pieprz kolorowy

Wariant ziarnisty

Produkty z kategorii Pieprz

5.0
z 98 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy ziarnisty 15 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy ziarnisty

15 g
11,33 zł/kg
Cena promocyjna0,17 zł
0,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 36 opinii
KOTANYI Pieprz kolorowy cały 18 g

KOTANYI

Pieprz kolorowy cały

18 g
216,11 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2029
4.9
z 17 opinii
PRYMAT Pieprz kolorowy - młynek 40 g

PRYMAT

Pieprz kolorowy - młynek

40 g
231,25 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 14 opinii
KAMIS Pieprz kolorowy ziarnisty 12 g

KAMIS

Pieprz kolorowy ziarnisty

12 g
249,17 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2029

Produkty marki KOTANYI

5.0
z 107 opinii
KOTANYI Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy 10 g

KOTANYI

Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy

10 g
449,00 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2029
5.0
z 89 opinii
KOTANYI Papryka wędzona słodka (mielona) 22 g

KOTANYI

Papryka wędzona słodka (mielona)

22 g
158,64 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 23 opinii
KOTANYI Papryka wędzona ostra (mielona) 22 g

KOTANYI

Papryka wędzona ostra (mielona)

22 g
158,64 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 56 opinii
KOTANYI Chili w płatkach (extra mocne) 8 g

KOTANYI

Chili w płatkach (extra mocne)

8 g
436,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2028
5.0
z 11 opinii
KOTANYI Chili jalapeno (kruszone) 8 g

KOTANYI

Chili jalapeno (kruszone)

8 g
473,75 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2027
5.0
z 30 opinii
KOTANYI Kmin rzymski mielony 15 g

KOTANYI

Kmin rzymski mielony

15 g
232,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 38 opinii
KOTANYI Oregano otarte 10 g

KOTANYI

Oregano otarte

10 g
349,00 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028
5.0
z 49 opinii
KOTANYI Cynamon cały 17 g

KOTANYI

Cynamon cały

17 g
405,29 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2029
4.9
z 23 opinii
KOTANYI Sól Himalajska - młynek 88 g

KOTANYI

Sól Himalajska - młynek

88 g
136,25 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2030
5.0
z 59 opinii
KOTANYI Czosnek granulowany 20 g

KOTANYI

Czosnek granulowany

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2029
5.0
z 24 opinii
KOTANYI Kolendra (liście) 6 g

KOTANYI

Kolendra (liście)

6 g
581,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
4.9
z 20 opinii
KOTANYI Przyprawa do słodkich ziemniaków (batatów) 20 g

KOTANYI

Przyprawa do słodkich ziemniaków (batatów)

20 g
189,50 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2028
5.0
z 31 opinii
KOTANYI Kolendra mielona 20 g

KOTANYI

Kolendra mielona

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2028
5.0
z 17 opinii
KOTANYI Sól morska jodowana - młynek 92 g

KOTANYI

Sól morska jodowana - młynek

92 g
130,33 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2031
5.0
z 26 opinii
KOTANYI Zioła toskańskie 25 g

KOTANYI

Zioła toskańskie

25 g
179,60 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 21 opinii
KOTANYI Pieprz czarny ziarnisty - młynek 36 g

KOTANYI

Pieprz czarny ziarnisty - młynek

36 g
360,83 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store