Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Przyprawy jednorodne
Inne przyprawy
KOTANYI Szałwia cięta
Szałwia cięta KOTANYI 9g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

KOTANYI Szałwia cięta

9 g
KOTANYI
Albania

Cena3,49 zł
387,78 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Liście szałwii mają intensywny zapach i pikantno-gorzkawy smak.
Podczas gotowania uwalniają się olejki eteryczne w idealnej kompozycji.
Szałwia jest pikantnym i ważnym składnikiem, szczególnie w kuchni śródziemnomorskiej.
Do pikantnej cielęciny i kurzych wątróbek, jagnięciny, dań rybnych, dziczyzny, potrawki z mięsa i warzyw oraz sosu pomidorowego.

Cechy

dobre z natury

delikatnie suszona


KOTANYI Szałwia cięta


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2028
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
387,78 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
9 g
Dostawca:
KOTANYI POLONIA
Marka:
KOTANYI
EAN:
5901032034337
Cena za kg:
387,78 zł/kg
Waga:
9 g
Marka:
KOTANYI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KOTANYI POLONIA
EAN:
5901032034337

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przygotowanie i stosowanie

Zastosowanie: Do pikantnej cielęciny i kurzych wątróbek, jagnięciny, dań rybnych, dziczyzny, potrawki z mięsa i warzyw oraz sosu pomidorowego.


Informacje producenta

Marka

Kotányi


Marka standaryzowana

MarkaKotányi

Opis produktu

Dobre z natury Liście szałwii mają silnie aromatyczną nutę oraz ostry i gorzki smak. Podczas gotowania olejki eteryczne rozwijają wyważoną mieszankę zapachową. Szałwia Kotányi jest niezwykle ważnym składnikiem, szczególnie w daniach kuchni śródziemnomorskiej. Zastosowanie: Nadaje wyrazisty smak cielęcinie i wątróbce drobiowej, jagnięcinie, daniom z dziczyzny i ryb, ragout i sosom pomidorowym.


O marce

Zainspiruj się szeroką ofertą naturalnych ziół i przypraw! Kotányi - austriacka rodzinna firma - oferuje wyłącznie najwyższej jakości składniki, naturalny smak i bogaty aromat. Więcej przepisów znajdziesz na www.kotanyi.com. Kotányi, tradycja od ponad 140 lat.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Szałwia

Wariant cięta

Produkty z kategorii Inne przyprawy

4.9
z 55 opinii
HOUSE OF ASIA Wodorosty Wakame 30 g

HOUSE OF ASIA

Wodorosty Wakame

30 g
333,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 1 opinii
KOTANYI Szałwia cięta 9 g

KOTANYI

Szałwia cięta

9 g
387,78 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 5 opinii
PRYMAT Estragon suszony 10 g

PRYMAT

Estragon suszony

10 g
239,00 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.0
z 6 opinii
HOUSE OF ASIA Liście limonki Kaffir (cięte) 10 g

HOUSE OF ASIA

Liście limonki Kaffir (cięte)

10 g
765,00 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
HEALTHY BOY Glutaminian sodu 250 g

HEALTHY BOY

Glutaminian sodu

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028

Produkty marki KOTANYI

5.0
z 107 opinii
KOTANYI Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy 10 g

KOTANYI

Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy

10 g
449,00 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2029
5.0
z 89 opinii
KOTANYI Papryka wędzona słodka (mielona) 22 g

KOTANYI

Papryka wędzona słodka (mielona)

22 g
158,64 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 23 opinii
KOTANYI Papryka wędzona ostra (mielona) 22 g

KOTANYI

Papryka wędzona ostra (mielona)

22 g
158,64 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 56 opinii
KOTANYI Chili w płatkach (extra mocne) 8 g

KOTANYI

Chili w płatkach (extra mocne)

8 g
436,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2028
5.0
z 11 opinii
KOTANYI Chili jalapeno (kruszone) 8 g

KOTANYI

Chili jalapeno (kruszone)

8 g
473,75 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2027
5.0
z 30 opinii
KOTANYI Kmin rzymski mielony 15 g

KOTANYI

Kmin rzymski mielony

15 g
232,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
5.0
z 38 opinii
KOTANYI Oregano otarte 10 g

KOTANYI

Oregano otarte

10 g
349,00 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2028
5.0
z 49 opinii
KOTANYI Cynamon cały 17 g

KOTANYI

Cynamon cały

17 g
405,29 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2029
5.0
z 59 opinii
KOTANYI Czosnek granulowany 20 g

KOTANYI

Czosnek granulowany

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2029
4.9
z 23 opinii
KOTANYI Sól Himalajska - młynek 88 g

KOTANYI

Sól Himalajska - młynek

88 g
136,25 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2030
5.0
z 24 opinii
KOTANYI Kolendra (liście) 6 g

KOTANYI

Kolendra (liście)

6 g
581,67 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2028
4.9
z 20 opinii
KOTANYI Przyprawa do słodkich ziemniaków (batatów) 20 g

KOTANYI

Przyprawa do słodkich ziemniaków (batatów)

20 g
189,50 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2028
5.0
z 31 opinii
KOTANYI Kolendra mielona 20 g

KOTANYI

Kolendra mielona

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2028
5.0
z 26 opinii
KOTANYI Zioła toskańskie 25 g

KOTANYI

Zioła toskańskie

25 g
179,60 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 24 opinii
KOTANYI Kardamon mielony 10 g

KOTANYI

Kardamon mielony

10 g
689,00 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2028
4.9
z 35 opinii
KOTANYI Papryka słodka mielona 20 g

KOTANYI

Papryka słodka mielona

20 g
174,50 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store