Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Pozostałe
TYMBARK Jabłko mięta Napój
Ochronny sztyft do ust Formuła Norweska Neutrogena z filtrem SPF 20 chroni i koi usta.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 48 opinii

TYMBARK Jabłko mięta Napój

12 l
TYMBARK
1 szt.12 szt.

Cena47,88 zł
3,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Napój jabłko-mięta Tymbark to oryginalne połączenie, które wybornie smakuje i doskonale gasi pragnienie. Słodki sok jabłkowy idealnie współgra z mocną, orzeźwiającą miętą, tworząc duet, który zachwyca smakiem i aromatem. Napój nie zawiera konserwantów ani sztucznych barwników.

Napój Tymbark najlepiej smakuje po schłodzeniu – wówczas najłatwiej wyczuć poszczególne nuty smakowe. Jest zamknięty w praktycznym opakowaniu, które gwarantuje świeżość produktu. Napój Tymbark dzięki zawartości mięty najlepiej (i na długo) gasi pragnienie. Zawiera niewielkie ilości cukru.

Dlaczego warto wybrać napój jabłkowo-miętowy marki Tymbark?

  • To napój o unikalnych walorach smakowych
  • Ma właściwości orzeźwiające
  • Najlepiej gasi pragnienie
  • Wyprodukowany z jabłek z polskich sadów

TYMBARK Jabłko mięta Napój


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
TYMBARK Jabłko brzoskwinia Napój
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
153.00 kJ
1.8%
Wartość energetyczna (kcal)
36.00 kcal
1.8%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
9.00 g
3.5%
w tym cukry (g)
9.00 g
10.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
3,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
12 l
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334120816
Cena za kg:
3,99 zł/l
Pojemność:
12 l
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334120816

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godz.


Informacje producenta

Opis produktu

Do tego napoju z pewnością poczujesz miętę! Gdy w upalny dzień dopadnie Cię pragnienie, odkapsluj Tymbark i odśwież zmysły! Nic nie orzeźwia lepiej niż soczyste jabłka połączone ze świeżą miętą. To oryginalne połączenie od Tymbarku ochłodzi każdego!

Cechy

bez konserwantów


Marka

Tymbark


Marka standaryzowana

Marka:Tymbark


O marce

Tymbark jest obecny na polskim rynku od 1936 r. Za nami już blisko 80 lat tradycji bezkonkurencyjnego smaku i najwyższej jakości. Obecnie Tymbark to zdecydowany lider rynkowy w kategorii soków, nektarów i napojów w Polsce, którego produkty trafiają do prawie 30 krajów na całym świecie. Jest marką, którą polscy konsumenci darzą wyjątkowym zaufaniem i najchętniej polecają swoim bliskim.

Dodatkowe informacje

Kochaj życie z Tymbarkiem W Tymbarku wiemy... ...że warto wyrażać uczucia. Ktoś na pewno dzisiaj czeka na twoje „Kocham Cię". Wpisz tutaj swoje wyznanie i wyślij je komuś, kogo kochasz Te kilka słów zmienia wszystko Zobowiązanie Tymbark Razem budujemy piłkarską reprezentację Polski! Od 2007 r. współtworzymy największy turniej piłkarski dla dzieci w Europie. www.zpodworkanastadion.pl Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku PZPN Sponsor główny Tymbark

Logotypy stron trzecich

FSC

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 46 opinii
TYMBARK Nektar Banan 1 l

TYMBARK

Nektar Banan

1 l
6,19 zł/l
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 48 opinii
TYMBARK Jabłko mięta Napój 1 l

TYMBARK

Jabłko mięta Napój

1 l
3,99 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 32 opinii
HORTEX Napój białe winogrona 1 l

HORTEX

Napój białe winogrona

1 l
4,79 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 13 opinii
KUBUŚ Waterrr Napój o smaku jabłka 1.5 l

KUBUŚ Waterrr

Napój o smaku jabłka

1.5 l
3,13 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
TYMBARK Jabłko mięta Napój PET 500 ml

TYMBARK

Jabłko mięta Napój PET

500 ml
6,30 zł/l
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 4 opinii
TYMBARK Jabłko mięta Napój 250 ml

TYMBARK

Jabłko mięta Napój

250 ml
10,36 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.6
z 5 opinii
GRANINI Napój brzoskwiniowy 1 l

GRANINI

Napój brzoskwiniowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
GRANINI Napój gruszkowy 1 l

GRANINI

Napój gruszkowy

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
GRANINI Napój pomarańcza - mango 1 l

GRANINI

Napój pomarańcza - mango

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
HORTEX Nektar bananowy 1 l

HORTEX

Nektar bananowy

1 l
6,29 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka

Produkty marki TYMBARK

4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 414 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,95 zł/l
4,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 160 opinii
TYMBARK Just Plants Owsiany Barista (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owsiany Barista (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 61 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 49 opinii
TYMBARK Sok 100% pomarańcza PET 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomarańcza PET

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 240 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 99 opinii
TYMBARK Just Plants napój roślinny owies migdał (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

napój roślinny owies migdał (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 75 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 30 opinii
TYMBARK Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store