Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Jabłkowe
Pozostałe
TYMBARK Sok 100% Jabłko
Kleik ryżowy - Nestle to przepyszny posiłek dla najmłodszych.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 416 opinii

TYMBARK Sok 100% Jabłko

12 l
TYMBARK
1 szt.12 szt.

Cena59,40 zł
4,95 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wyśmienity, zdrowy i wyróżniający się jakością. Zapewnia solidną dawkę witaminy C. To jeden z najbardziej docenianych przez polskich konsumentów soków! Został wykonany wyłącznie ze świeżych owoców, zebranych w staranny sposób i natychmiast wykorzystanych, dzięki czemu sok może posiadać prawdziwie naturalny smak. Za swój sok jabłkowy Tymbark otrzymał szereg nagród i wyróżnień, zarówno ze strony konsumentów, jak i specjalistów biorących pod uwagę sposoby jego przygotowania, wykorzystywane składniki i właściwości opakowania.


TYMBARK Sok 100% Jabłko


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
184.00 kJ
2.2%
Wartość energetyczna (kcal)
43.00 kcal
2.2%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
11.00 g
12.2%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
6.00 mg
7.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
4,95 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
12 l
Dostawca:
MWS
Marka:
TYMBARK
EAN:
5900334120748
Cena za kg:
4,95 zł/l
Pojemność:
12 l
Marka:
TYMBARK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334120748

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godz.

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed otwarciem


Informacje producenta

Opis produktu

W XIX wieku w Tymbarku zgodnie z tradycją nowożeńcy sadzili jabłoń, aby zagospodarować jałową ziemię. W latach trzydziestych okolice Tymbarku wypełniały już sady jabłkowe. Wtedy powstała pierwsza „spółdzielnia owocarska“. Nasi dostawcy to następcy ówczesnych sadowników. Z większością z nich współpracujemy od kilkudziesięciu lat. I ciągle gromadzimy wiedzę i doświadczenie, żeby z najlepszych Antonówek, Lobo, Idaredów i Cortlandów wyciskać 100% soku. Witamina C zawarta w 100 ml nektaru pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają duże znaczenie dla zachowania zdrowia.

Cechy

Źródło witaminy C... która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego


Marka

Tymbark


Marka standaryzowana

Marka:Tymbark


O marce

Tymbark jest obecny na polskim rynku od 1936 r. Za nami już blisko 80 lat tradycji bezkonkurencyjnego smaku i najwyższej jakości. Obecnie Tymbark to zdecydowany lider rynkowy w kategorii soków, nektarów i napojów w Polsce, którego produkty trafiają do prawie 30 krajów na całym świecie. Jest marką, którą polscy konsumenci darzą wyjątkowym zaufaniem i najchętniej polecają swoim bliskim.

Oświadczenia żywieniowe

Źródło witaminy C.


Dodatkowe informacje

Dbanie o zdrowie jest proste Polecamy Iść po schodach zamiast jechać windą, pić szklankę soku dziennie... i tańczyć nawet gdy pada deszcz. Zobowiązanie Tymbark Razem budujemy piłkarską reprezentację Polski! Od 2007 r. współtworzymy największy turniej piłkarski dla dzieci w Europie. www.zpodworkanastadion.pl Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku PZPN Sponsor główny Tymbark

Logotypy stron trzecich

FSC

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 416 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,95 zł/l
4,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 111 opinii
FORTUNA Sok jabłkowy 100% 1 l

FORTUNA

Sok jabłkowy 100%

1 l
4,99 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 68 opinii
TYMBARK jabłko Sok 100% 200 ml

TYMBARK

jabłko Sok 100%

200 ml
11,95 zł/l
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.9
z 190 opinii
HORTEX Sok jabłkowy 100% 1 l

HORTEX

Sok jabłkowy 100%

1 l
5,59 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
4.9
z 26 opinii
TARCZYN Jabłko Sok 100% 300 ml

TARCZYN

Jabłko Sok 100%

300 ml
9,63 zł/l
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 10 opinii
CAPPY Napój jabłko nektar 1 l

CAPPY

Napój jabłko nektar

1 l
7,75 zł/l
Cena7,75 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
LEON Sok 100% jabłko 200 ml

LEON

Sok 100% jabłko

200 ml
12,95 zł/l
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 9 opinii
HORTEX Sok 100% Jabłko PET 1 l

HORTEX

Sok 100% Jabłko PET

1 l
5,15 zł/l
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 4 opinii
CAPPY Napój jabłko nektar 330 ml

CAPPY

Napój jabłko nektar

330 ml
12,09 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
HORTEX Sok jabłkowy 100% PET 300 ml

HORTEX

Sok jabłkowy 100% PET

300 ml
12,30 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.5
z 2 opinii
HORTEX Sok jabłkowy 100% 2 l

HORTEX

Sok jabłkowy 100%

2 l
6,39 zł/l
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Produkty marki TYMBARK

4.9
z 61 opinii
TYMBARK Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus mango-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 240 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomidor 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomidor

1 l
4,99 zł/l
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 59 opinii
TYMBARK Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus truskawkowo-jabłkowo-bananowo-marchewkowy (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 416 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko 1 l

TYMBARK

Sok 100% Jabłko

1 l
4,95 zł/l
4,95 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,95 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 45 opinii
TYMBARK Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z dynią, ananasem i marchwią (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 30 opinii
TYMBARK Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru) 100 g

TYMBARK

Mus VEGA z jabłkiem, burakiem i truskawką (bez dodatku cukru)

100 g
29,90 zł/kg
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 10 opinii
TYMBARK Sok 100% Jabłko PET 300 ml

TYMBARK

Sok 100% Jabłko PET

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 722 opinii
TYMBARK Sok 100% Pomarańcza 1 l

TYMBARK

Sok 100% Pomarańcza

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 24 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, ryżem i owocami

170 g
23,47 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
TYMBARK Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami 170 g

TYMBARK

Przekąska MUSLY z płatkami owsianymi, kaszą jaglaną i owocami

170 g
23,47 zł/kg
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
TYMBARK Jabłko Sok 100% PET 1 l

TYMBARK

Jabłko Sok 100% PET

1 l
4,89 zł/l
4,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 29 opinii
TYMBARK Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru) 120 g

TYMBARK

Mus pomarańczowo-jabłkowo-bananowo-marakuja (bez dodatku cukru)

120 g
23,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 300 opinii
TYMBARK Sok 100% Multiwitamina 1 l

TYMBARK

Sok 100% Multiwitamina

1 l
5,99 zł/l
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 75 opinii
TYMBARK Just Plants Owies (bezglutenowy) 1 l

TYMBARK Just Plants

Owies (bezglutenowy)

1 l
6,99 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 49 opinii
TYMBARK Sok 100% pomarańcza PET 1 l

TYMBARK

Sok 100% pomarańcza PET

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store