Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Energetyczne
Klasyczne
TIGER Gazowany napój energetyzujący
Gazowany napój energetyzujący TIGER 900ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 3 opinii

TIGER Gazowany napój energetyzujący

900 ml
TIGER
Polska
1 szt.6 szt.
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena6,29 zł
6,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
90.00 kJ
1.1%
Wartość energetyczna (kcal)
21.00 kcal
1.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.90 g
1.9%
w tym cukry (g)
4.90 g
5.4%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.17 g
2.8%
Witamina B6 (mg)
0.70 mg
50.0%
Witamina B12 (µg)
0.50 g
20.0%
Niacyna (B3) (mg)
7.00 mg
Kwas pantotenowy (mg)
2.00 mg
33.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2026
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
6,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
900 ml
Dostawca:
MWS
Marka:
TIGER
EAN:
5900334025982
Cena za kg:
6,99 zł/l
Pojemność:
900 ml
Marka:
TIGER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334025982

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Najlepiej smakuje schłodzony.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w górnej części opakowania. Przechowuj w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Nie zamrażaj. Po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Wysoka zawartość kofeiny: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią (32 mg / 100 ml). Spożywaj z umiarem. Nie mieszaj z alkoholem.


Informacje producenta

Marka

Tiger


Marka standaryzowana

MarkaTiger

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Gazowany napój energetyzujący

Wariant Classic

Produkty z kategorii Klasyczne

5.0
z 9 opinii

16% taniej

RED BULL Napój energetyczny 4x 250ml 1 l

RED BULL

Napój energetyczny 4x 250ml

1 l
20,99 zł/l
Cena promocyjna20,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.5
z 8 opinii
BURN Original Gazowany Napój energetyczny 250 ml

BURN

Original Gazowany Napój energetyczny

250 ml
11,16 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
RED BULL napój energetyczny 355 ml

RED BULL

napój energetyczny

355 ml
19,69 zł/l
8,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
RED BULL napój energetyczny 250 ml

RED BULL

napój energetyczny

250 ml
28,76 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
RED BULL napój energetyczny 250 ml

RED BULL

napój energetyczny

250 ml
25,56 zł/l
Cena6,39 zł
Do koszyka
OSHEE AIR Napój energetyczny Original ZERO 250 ml

OSHEE AIR

Napój energetyczny Original ZERO

250 ml
18,36 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez kofeiny 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez kofeiny

250 ml
11,16 zł/l
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 8 opinii
MONSTER Energy Napój energetyzujący gazowany 500 ml

MONSTER Energy

Napój energetyzujący gazowany

500 ml
13,70 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący 900 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący

900 ml
6,99 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
TIGER Gazowany napój energetyzujący 500 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący

500 ml
11,90 zł/l
Cena5,95 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
TIGER Gazowany napój energetyczny 500 ml

TIGER

Gazowany napój energetyczny

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
TIGER Napój gazowany energetyzujący 330 ml

TIGER

Napój gazowany energetyzujący

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

Produkty marki TIGER

4.9
z 16 opinii
TIGER ZERO Gazowany napój energetyzujący bez cukru 250 ml

TIGER ZERO

Gazowany napój energetyzujący bez cukru

250 ml
10,76 zł/l
Cena2,69 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku brzoskwini 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku brzoskwini

250 ml
12,60 zł/l
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku poziomki 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku poziomki

250 ml
12,60 zł/l
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez kofeiny 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez kofeiny

250 ml
11,16 zł/l
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 10 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku jabłkowym 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku jabłkowym

250 ml
13,96 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
TIGER Gazowany napój energetyzujący 500 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący

500 ml
11,90 zł/l
Cena5,95 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
TIGER Gazowany napój energetyczny 500 ml

TIGER

Gazowany napój energetyczny

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
TIGER Napój gazowany energetyzujący bez cukru 330 ml

TIGER

Napój gazowany energetyzujący bez cukru

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
TIGER Napój gazowany energetyzujący 330 ml

TIGER

Napój gazowany energetyzujący

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
TIGER Max Gazowany napój energetyzujący 250 ml

TIGER

Max Gazowany napój energetyzujący

250 ml
14,36 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store