Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Energetyczne
Bez cukru
TIGER ZERO Gazowany napój energetyzujący bez cukru
Gazowany napój energetyzujący bez cukru ZERO TIGER 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

TIGER ZERO Gazowany napój energetyzujący bez cukru

250 ml
TIGER
1 szt.12 szt.
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena2,69 zł
10,76 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
5.00 kJ
0.1%
Wartość energetyczna (kcal)
1.00 kcal
0.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.16 g
2.7%
Witamina B6 (mg)
0.70 mg
50.0%
Witamina B12 (µg)
0.50 g
20.0%
Niacyna (B3) (mg)
7.04 mg
Kwas pantotenowy (mg)
1.98 mg
33.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Michal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Adrian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
10,76 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
MWS
Marka:
TIGER
EAN:
5900334024428
Cena za kg:
10,76 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
TIGER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334024428

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Najlepiej smakuje schłodzony.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na spodzie puszki. Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Nie zamrażaj. Spożyj bezpośrednio po otwarciu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Wysoka zawartość kofeiny; nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią (32 mg/100 ml). Spożywaj z umiarem. Nie mieszaj z alkoholem.


Informacje producenta

Marka

Tiger


Marka standaryzowana

MarkaTiger

Podmarka

Podmarka Zero cukru


Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Dodatkowe informacje

Dariusz Michalczewski


Oświadczenia żywieniowe

Zero cukru


Informacje dot. stylu życia

Bez cukru


Podzielony opis produktu

Functional Name Gazowany napój energetyzujący

Variant o smaku Classic

Produkty z kategorii Bez cukru

5.0
z 1 opinii
RED BULL Sugarfree napój energetyczny bez cukru 355 ml

RED BULL

Sugarfree napój energetyczny bez cukru

355 ml
19,69 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
MONSTER ZERO ULTRA napój energetyzujący gazowany 500 ml

MONSTER ZERO

ULTRA napój energetyzujący gazowany

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
MONSTER ZERO ULTRA VIOLET Napój energetyzujący gazowany 500 ml

MONSTER ZERO

ULTRA VIOLET Napój energetyzujący gazowany

500 ml
13,70 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
RED BULL Sugarfree napój energetyczny bez cukru 250 ml

RED BULL

Sugarfree napój energetyczny bez cukru

250 ml
25,16 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
WK DZIK Napój gazowany energetyczny kwaśne jabłko bez cukru 500 ml

WK DZIK

Napój gazowany energetyczny kwaśne jabłko bez cukru

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
WK DZIK Napój gazowany energetyczny winogronowy bez cukru 500 ml

WK DZIK

Napój gazowany energetyczny winogronowy bez cukru

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
Nowość
WK DZIK Napój gazowany energetyczny bez cukru 500 ml

WK DZIK

Napój gazowany energetyczny bez cukru

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
MONSTER ZERO Sugar Gazowany napój energetyzujący 500 ml

MONSTER ZERO

Sugar Gazowany napój energetyzujący

500 ml
13,10 zł/l
Cena6,55 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
TIGER ZERO Gazowany napój energetyzujący bez cukru 250 ml

TIGER ZERO

Gazowany napój energetyzujący bez cukru

250 ml
10,76 zł/l
Cena2,69 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
RED BULL Zero napój energetyczny 250 ml

RED BULL

Zero napój energetyczny

250 ml
25,96 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
MONSTER Zero full throttle napój energetyzujący gazowany 500 ml

MONSTER

Zero full throttle napój energetyzujący gazowany

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
MONSTER Valentino Rossi Gazowany napój energetyczny bez cukru 500 ml

MONSTER

Valentino Rossi Gazowany napój energetyczny bez cukru

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
OSHEE AIR Napój energetyczny Kyoto Cherry o smaku wiśni ZERO 250 ml

OSHEE AIR

Napój energetyczny Kyoto Cherry o smaku wiśni ZERO

250 ml
18,36 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
TIGER Napój gazowany energetyzujący bez cukru 330 ml

TIGER

Napój gazowany energetyzujący bez cukru

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

Produkty marki TIGER

5.0
z 2 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku brzoskwini 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku brzoskwini

250 ml
12,60 zł/l
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku poziomki 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku poziomki

250 ml
12,60 zł/l
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez kofeiny 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez kofeiny

250 ml
11,16 zł/l
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 10 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku jabłkowym 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku jabłkowym

250 ml
13,96 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący 900 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący

900 ml
6,99 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
TIGER Gazowany napój energetyzujący 500 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący

500 ml
11,90 zł/l
Cena5,95 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
TIGER Gazowany napój energetyczny 500 ml

TIGER

Gazowany napój energetyczny

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
TIGER Napój gazowany energetyzujący bez cukru 330 ml

TIGER

Napój gazowany energetyzujący bez cukru

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
TIGER Napój gazowany energetyzujący 330 ml

TIGER

Napój gazowany energetyzujący

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
TIGER Max Gazowany napój energetyzujący 250 ml

TIGER

Max Gazowany napój energetyzujący

250 ml
14,36 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store