Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Energetyczne
Klasyczne
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez kofeiny
Gazowany napój energetyzujący bez kofeiny TIGER 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

TIGER Gazowany napój energetyzujący bez kofeiny

250 ml
TIGER
Polska
1 szt.12 szt.

Cena2,79 zł
11,16 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku brzoskwini
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
90.00 kJ
1.1%
Wartość energetyczna (kcal)
21.00 kcal
1.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.90 g
1.9%
w tym cukry (g)
4.90 g
5.4%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.15 g
2.5%
Witamina B6 (mg)
0.70 mg
50.0%
Witamina B12 (µg)
0.50 g
20.0%
Niacyna (B3) (mg)
7.00 mg
Kwas pantotenowy (mg)
1.98 mg
33.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,16 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
MWS
Marka:
TIGER
EAN:
5900334026125
Cena za kg:
11,16 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
TIGER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5900334026125

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Najlepiej smakuje schłodzony.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk na spodzie puszki. Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Nie zamrażaj. Spożyj bezpośrednio po otwarciu.


Informacje producenta

Marka

Tiger


Marka standaryzowana

MarkaTiger

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Dodatkowe informacje

Dariusz Michalczewski


Podzielony opis produktu

Functional Name Gazowany napój

Variant o smaku Classic

Produkty z kategorii Klasyczne

5.0
z 9 opinii

16% taniej

RED BULL Napój energetyczny 4x 250ml 1 l

RED BULL

Napój energetyczny 4x 250ml

1 l
20,99 zł/l
Cena promocyjna20,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.5
z 8 opinii
BURN Original Gazowany Napój energetyczny 250 ml

BURN

Original Gazowany Napój energetyczny

250 ml
11,16 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
RED BULL napój energetyczny 355 ml

RED BULL

napój energetyczny

355 ml
19,69 zł/l
8,65 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
RED BULL napój energetyczny 250 ml

RED BULL

napój energetyczny

250 ml
28,76 zł/l
Cena7,19 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
RED BULL napój energetyczny 250 ml

RED BULL

napój energetyczny

250 ml
25,56 zł/l
Cena6,39 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez kofeiny 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez kofeiny

250 ml
11,16 zł/l
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
OSHEE AIR Napój energetyczny Original ZERO 250 ml

OSHEE AIR

Napój energetyczny Original ZERO

250 ml
18,36 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
MONSTER Energy Napój energetyzujący gazowany 500 ml

MONSTER Energy

Napój energetyzujący gazowany

500 ml
13,70 zł/l
Cena6,85 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący 900 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący

900 ml
6,99 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
TIGER Napój gazowany energetyzujący 330 ml

TIGER

Napój gazowany energetyzujący

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
TIGER Gazowany napój energetyzujący 500 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący

500 ml
11,90 zł/l
Cena5,95 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
TIGER Gazowany napój energetyczny 500 ml

TIGER

Gazowany napój energetyczny

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki TIGER

4.9
z 16 opinii
TIGER ZERO Gazowany napój energetyzujący bez cukru 250 ml

TIGER ZERO

Gazowany napój energetyzujący bez cukru

250 ml
10,76 zł/l
Cena2,69 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku brzoskwini 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku brzoskwini

250 ml
12,60 zł/l
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku poziomki 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku poziomki

250 ml
12,60 zł/l
Cena3,15 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku jabłkowym 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez cukru o smaku jabłkowym

250 ml
13,96 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący 900 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący

900 ml
6,99 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
TIGER Napój gazowany energetyzujący bez cukru 330 ml

TIGER

Napój gazowany energetyzujący bez cukru

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
TIGER Napój gazowany energetyzujący 330 ml

TIGER

Napój gazowany energetyzujący

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
TIGER Gazowany napój energetyzujący 500 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący

500 ml
11,90 zł/l
Cena5,95 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
TIGER Gazowany napój energetyczny 500 ml

TIGER

Gazowany napój energetyczny

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
TIGER Max Gazowany napój energetyzujący 250 ml

TIGER

Max Gazowany napój energetyzujący

250 ml
14,36 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store