Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Syropy
Koncentraty
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku różowego grejpfruta
Koncentrat napoju o smaku różowego grejpfruta HERBAPOL 405ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku różowego grejpfruta

405 ml
HERBAPOL
Polska

Cena14,99 zł
37,01 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez konserwantów Bez słodzików* Bez syropu glukozowo-fruktozowego Nasz pyszny smak i szklana butelka. Woda z lekkim lub mocnym gazem. Przygotuj tak, jak lubisz. Poczuj różnicę! Woda gazowana z saturatora, z butelki Ty tu mieszasz! Woda z lekkim czy mocnym gazem? Kropla czy eksplozja smaku? Ty rządzisz! *nie zawiera dodatku substancji słodzących - słodzików


Cechy

idealny do wody gazowanej

buzzzuuje smakiem!

aż do 10 L

bez konserwantów

bez słodzików*

*nie zawiera dodatku substancji słodzących - słodzików


HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku różowego grejpfruta


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2027
Dostępne warianty
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
55.00 kJ
0.7%
Wartość energetyczna (kcal)
13.00 kcal
0.7%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
3.00 g
1.2%
w tym cukry (g)
3.00 g
3.3%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Zapach i smak bardzo zbliżony do naturalnego.
24.02.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Rozwodniony.
27.01.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,01 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
405 ml
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
HERBAPOL
EAN:
5900956105550
Cena za kg:
37,01 zł/l
Pojemność:
405 ml
Marka:
HERBAPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5900956105550

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: 10 ml koncentratu (2 łyżeczki) wlej do szklanki. Uzupełnij wodą gazowaną do 250 ml. Zamieszaj i gotowe! Dla prawdziwej eksplozji smaku możesz dodać podwójną porcję - nawet 4 łyżeczki koncentratu do 250 ml wody. Przygotuj tak, jak lubisz! 1 porcja produktu (2 łyżeczki) to 10 ml koncentratu. 1 butelka koncentratu wystarczy do przygotowania aż do 10 l gotowego napoju według zaleceń producenta dotyczących rozcieńczania koncentratu z wodą. Przed użyciem wstrząsnąć.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na zakrętce. Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce w temperaturze pokojowej, nie dłużej niż 30 dni. Powstająca obrączka na szyjce butelki świadczy o obecności naturalnych składników i nie stanowi wady produktu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

30


Informacje producenta

Marka

Herbapol


Marka standaryzowana

MarkaHerbapol

Opis produktu

Bez konserwantów Bez słodzików* Bez syropu glukozowo-fruktozowego Nasz pyszny smak i szklana butelka. Woda z lekkim lub mocnym gazem. Przygotuj tak, jak lubisz. Poczuj różnicę! Woda gazowana z saturatora, z butelki Ty tu mieszasz! Woda z lekkim czy mocnym gazem? Kropla czy eksplozja smaku? Ty rządzisz! *nie zawiera dodatku substancji słodzących - słodzików


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Koncentrat napoju

Wariant różowy grejpfrut

Produkty z kategorii Koncentraty

5.0
z 7 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej

405 ml
32,07 zł/l
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 31 opinii
SODASTREAM PEPSI MAX Syrop Pepsi Max zero cukru 440 ml

SODASTREAM PEPSI MAX

Syrop Pepsi Max zero cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 5 opinii
SODASTREAM PEPSI MAX Syrop Pepsi Max limonka zero cukru 440 ml

SODASTREAM PEPSI MAX

Syrop Pepsi Max limonka zero cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
SODASTREAM Syrop o smaku lemoniady bez cukru 440 ml

SODASTREAM

Syrop o smaku lemoniady bez cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.8
z 12 opinii
SODASTREAM Syrop o smaku różowego grejpfruta bez cukru 440 ml

SODASTREAM

Syrop o smaku różowego grejpfruta bez cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 5 opinii
SODASTREAM Syrop o smaku czarnego bzu bez cukru 440 ml

SODASTREAM

Syrop o smaku czarnego bzu bez cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 8 opinii
SODASTREAM Syrop o smaku pomarańcza-mango bez cukru 440 ml

SODASTREAM

Syrop o smaku pomarańcza-mango bez cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku mango z ananasem 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku mango z ananasem

405 ml
37,01 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.0
z 5 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku cola 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku cola

405 ml
37,01 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 7 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku różowego grejpfruta 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku różowego grejpfruta

405 ml
37,01 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 6 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku tropikalnej pomarańczy 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku tropikalnej pomarańczy

405 ml
37,01 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 2 opinii
OSHEE DROP IN Koncentrat napoju Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit ZERO 500 ml

OSHEE DROP IN

Koncentrat napoju Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit ZERO

500 ml
47,98 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
OSHEE DROP IN Koncentrat napoju elektrolitowego o smaku grejpfrutowym ZERO 500 ml

OSHEE DROP IN

Koncentrat napoju elektrolitowego o smaku grejpfrutowym ZERO

500 ml
47,98 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
5.0
z 6 opinii
OSHEE DROP IN Koncentrat napoju o smaku cytrynowo - pomarańczowym 500 ml

OSHEE DROP IN

Koncentrat napoju o smaku cytrynowo - pomarańczowym

500 ml
47,98 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
5.0
z 4 opinii
OSHEE DROP IN Koncentrat napoju Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit 500 ml

OSHEE DROP IN

Koncentrat napoju Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit

500 ml
47,98 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
5.0
z 11 opinii
SODASTREAM MIRINDA Syrop Mirinda 440 ml

SODASTREAM MIRINDA

Syrop Mirinda

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
SODASTREAM Syrop Extreme Energy 440 ml

SODASTREAM

Syrop Extreme Energy

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
SODASTREAM PEPSI Syrop o smaku cola 440 ml

SODASTREAM PEPSI

Syrop o smaku cola

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 1 opinii
SODASTREAM 7 UP Syrop o smaku cytryny-limonki 440 ml

SODASTREAM 7 UP

Syrop o smaku cytryny-limonki

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki HERBAPOL

5.0
z 46 opinii

20% taniej

HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.) 100 g

HERBAPOL

Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
79,90 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 85 opinii
HERBAPOL Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowy (100% malin odmiany polana) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 42 opinii
HERBAPOL Melisa z pigwą 20 torebek ex. 35 g

HERBAPOL

Melisa z pigwą 20 torebek ex.

35 g
159,71 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 105 opinii
HERBAPOL Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem wiśniowy (100% wiśnia nadwiślanka) o obniżonej zawartości cukru

280 g
17,82 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 30 opinii
HERBAPOL Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL

Mięta z pomarańczą i mango 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 83 opinii
Nowość
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Malina z żurawiną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Malina z żurawiną Suplement diety

420 ml
16,64 zł/l
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 18 opinii
HERBAPOL Zielnik Polski Lipa 20 torebek ex. 30 g

HERBAPOL Zielnik Polski

Lipa 20 torebek ex.

30 g
186,33 zł/kg
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 24 opinii
HERBAPOL Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata owocowa truskawka i mango 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 30 opinii
HERBAPOL Herbata zielona 20 torebek ex. 40 g

HERBAPOL

Herbata zielona 20 torebek ex.

40 g
137,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 7 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej

405 ml
32,07 zł/l
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.5
z 11 opinii
HERBAPOL Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem malinowo-pomarańczowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 80 opinii
HERBAPOL Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 86 opinii
HERBAPOL Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z czarnych porzeczek (100% porzeczek z okolic Nałęczowa) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 83 opinii
HERBAPOL Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru

280 g
18,54 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 73 opinii
HERBAPOL Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem z owocami leśnymi (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukru

280 g
19,61 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 8 opinii
HERBAPOL Dżem figowo-śliwkowy niskosłodzony 280 g

HERBAPOL

Dżem figowo-śliwkowy niskosłodzony

280 g
24,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store