Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Syropy
Koncentraty
SODASTREAM PEPSI MAX Syrop Pepsi Max limonka zero cukru
Syrop Pepsi Max limonka zero cukru PEPSI MAX SODASTREAM 440ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 5 opinii

SODASTREAM PEPSI MAX Syrop Pepsi Max limonka zero cukru

440 ml
SODASTREAM
Izrael

Cena19,99 zł
45,43 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
SODASTREAM PEPSI MAX Syrop Pepsi Max zero cukru
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Krystian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
45,43 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
440 ml
Dostawca:
SODASTREAM POLAND SP
Marka:
SODASTREAM
EAN:
8719128117812
Cena za kg:
45,43 zł/l
Pojemność:
440 ml
Marka:
SODASTREAM
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SODASTREAM POLAND SP
EAN:
8719128117812

Produkty z kategorii Koncentraty

5.0
z 7 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku oranżady czerwonej

405 ml
32,07 zł/l
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 31 opinii
SODASTREAM PEPSI MAX Syrop Pepsi Max zero cukru 440 ml

SODASTREAM PEPSI MAX

Syrop Pepsi Max zero cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 5 opinii
SODASTREAM PEPSI MAX Syrop Pepsi Max limonka zero cukru 440 ml

SODASTREAM PEPSI MAX

Syrop Pepsi Max limonka zero cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
SODASTREAM Syrop o smaku lemoniady bez cukru 440 ml

SODASTREAM

Syrop o smaku lemoniady bez cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.8
z 12 opinii
SODASTREAM Syrop o smaku różowego grejpfruta bez cukru 440 ml

SODASTREAM

Syrop o smaku różowego grejpfruta bez cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 5 opinii
SODASTREAM Syrop o smaku czarnego bzu bez cukru 440 ml

SODASTREAM

Syrop o smaku czarnego bzu bez cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 8 opinii
SODASTREAM Syrop o smaku pomarańcza-mango bez cukru 440 ml

SODASTREAM

Syrop o smaku pomarańcza-mango bez cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku mango z ananasem 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku mango z ananasem

405 ml
37,01 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 7 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku różowego grejpfruta 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku różowego grejpfruta

405 ml
37,01 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.0
z 5 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku cola 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku cola

405 ml
37,01 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 6 opinii
HERBAPOL Koncentrat napoju o smaku tropikalnej pomarańczy 405 ml

HERBAPOL

Koncentrat napoju o smaku tropikalnej pomarańczy

405 ml
37,01 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 11 opinii
SODASTREAM MIRINDA Syrop Mirinda 440 ml

SODASTREAM MIRINDA

Syrop Mirinda

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
OSHEE DROP IN Koncentrat napoju Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit ZERO 500 ml

OSHEE DROP IN

Koncentrat napoju Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit ZERO

500 ml
47,98 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
OSHEE DROP IN Koncentrat napoju elektrolitowego o smaku grejpfrutowym ZERO 500 ml

OSHEE DROP IN

Koncentrat napoju elektrolitowego o smaku grejpfrutowym ZERO

500 ml
47,98 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
5.0
z 6 opinii
OSHEE DROP IN Koncentrat napoju o smaku cytrynowo - pomarańczowym 500 ml

OSHEE DROP IN

Koncentrat napoju o smaku cytrynowo - pomarańczowym

500 ml
47,98 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
5.0
z 4 opinii
OSHEE DROP IN Koncentrat napoju Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit 500 ml

OSHEE DROP IN

Koncentrat napoju Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit

500 ml
47,98 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2026
4.9
z 12 opinii
SODASTREAM PEPSI Syrop o smaku cola 440 ml

SODASTREAM PEPSI

Syrop o smaku cola

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 5 opinii
SODASTREAM Syrop Extreme Energy 440 ml

SODASTREAM

Syrop Extreme Energy

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SODASTREAM 7 UP Syrop o smaku cytryny-limonki 440 ml

SODASTREAM 7 UP

Syrop o smaku cytryny-limonki

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SODASTREAM

5.0
z 31 opinii
SODASTREAM PEPSI MAX Syrop Pepsi Max zero cukru 440 ml

SODASTREAM PEPSI MAX

Syrop Pepsi Max zero cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 10 opinii
SODASTREAM Syrop o smaku lemoniady bez cukru 440 ml

SODASTREAM

Syrop o smaku lemoniady bez cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.8
z 12 opinii
SODASTREAM Syrop o smaku różowego grejpfruta bez cukru 440 ml

SODASTREAM

Syrop o smaku różowego grejpfruta bez cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
5.0
z 5 opinii
SODASTREAM Syrop o smaku czarnego bzu bez cukru 440 ml

SODASTREAM

Syrop o smaku czarnego bzu bez cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 8 opinii
SODASTREAM Syrop o smaku pomarańcza-mango bez cukru 440 ml

SODASTREAM

Syrop o smaku pomarańcza-mango bez cukru

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
SODASTREAM MIRINDA Syrop Mirinda 440 ml

SODASTREAM MIRINDA

Syrop Mirinda

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
SODASTREAM PEPSI Syrop o smaku cola 440 ml

SODASTREAM PEPSI

Syrop o smaku cola

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 5 opinii
SODASTREAM Syrop Extreme Energy 440 ml

SODASTREAM

Syrop Extreme Energy

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SODASTREAM 7 UP Syrop o smaku cytryny-limonki 440 ml

SODASTREAM 7 UP

Syrop o smaku cytryny-limonki

440 ml
45,43 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store