Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Liściasta
Earl Grey
AHMAD TEA Winter Wonder Bombka Herbata liściasta Earl Grey
Winter Wonder Bombka Herbata liściasta Earl Grey AHMAD TEA 25g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

AHMAD TEA Winter Wonder Bombka Herbata liściasta Earl Grey

25 g
AHMAD TEA
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Cena17,99 zł
719,60 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 20.05.2027
Dostępne warianty
AHMAD TEA Winter Wonder Bombka Herbata liściasta English Breakfast
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Nella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.12.2025
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
719,60 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
25 g
Dostawca:
LEVANT
Marka:
AHMAD TEA
EAN:
054881027489
Cena za kg:
719,60 zł/kg
Waga:
25 g
Marka:
AHMAD TEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
LEVANT
EAN:
054881027489

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zaparzać 4 - 8 minut.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Ahmad Tea


Marka standaryzowana

MarkaAhmad Tea

Podmarka

Podmarka Winter Wonder


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbata czarna

Wariant z aromatem bergamoty

Produkty z kategorii Earl Grey

5.0
z 35 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna liściasta English Tea No.1 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna liściasta English Tea No.1

100 g
167,90 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2028
4.8
z 55 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna liściasta Earl Grey 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna liściasta Earl Grey

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 23 opinii
LOYD TEA Herbata czarna EARL GREY (liściasta) 100 g

LOYD TEA

Herbata czarna EARL GREY (liściasta)

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 8 opinii
DILMAH Herbata czarna EARL GREY z aromatem bergamotki (sypka) 125 g

DILMAH

Herbata czarna EARL GREY z aromatem bergamotki (sypka)

125 g
169,20 zł/kg
Cena21,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 12 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY (liściasta) 100 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY (liściasta)

100 g
188,90 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 4 opinii
AHMAD TEA Winter Wonder Bombka Herbata liściasta English Breakfast 25 g

AHMAD TEA

Winter Wonder Bombka Herbata liściasta English Breakfast

25 g
719,60 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
4.9
z 7 opinii
AHMAD TEA Winter Wonder Bombka Herbata liściasta Earl Grey 25 g

AHMAD TEA

Winter Wonder Bombka Herbata liściasta Earl Grey

25 g
719,60 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
5.0
z 3 opinii
AHMAD TEA Herbata Earl Grey Heart Caddy (liścista) 30 g

AHMAD TEA

Herbata Earl Grey Heart Caddy (liścista)

30 g
566,33 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2028
4.5
z 2 opinii
AHMAD TEA Herbata English Breakfast Heart Caddy (liścista) 30 g

AHMAD TEA

Herbata English Breakfast Heart Caddy (liścista)

30 g
566,33 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2028
5.0
z 3 opinii
AHMAD TEA Herbata English No.1 Heart Caddy (liścista) 30 g

AHMAD TEA

Herbata English No.1 Heart Caddy (liścista)

30 g
566,33 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2028

Produkty marki AHMAD TEA

5.0
z 5 opinii

50% taniej

AHMAD TEA Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.) 20 g

AHMAD TEA

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.)

20 g
677,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,55 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
4.9
z 78 opinii
Nowość
AHMAD TEA Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek z zawieszką

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2028
4.9
z 42 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 100 torebek z zawieszką

200 g
149,95 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2028
4.9
z 66 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
5.0
z 45 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 38 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Tea No.1 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2028
4.8
z 38 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2028
5.0
z 35 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna liściasta English Tea No.1 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna liściasta English Tea No.1

100 g
167,90 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2028
4.9
z 51 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna ASSAM (liściasta) 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna ASSAM (liściasta)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028
4.8
z 55 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna liściasta Earl Grey 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna liściasta Earl Grey

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 23 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Tea No.1 25 torebek z zawieszką 75 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Tea No.1 25 torebek z zawieszką

75 g
133,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2028
4.8
z 25 opinii
AHMAD TEA Herbata zielona z aromatem jaśminu (liściasta) 100 g

AHMAD TEA

Herbata zielona z aromatem jaśminu (liściasta)

100 g
159,90 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2028
4.9
z 18 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką 50 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
4.9
z 20 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna Earl Grey 25 torebek z zawieszką 50 g

AHMAD TEA

Herbata czarna Earl Grey 25 torebek z zawieszką

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2028
4.8
z 13 opinii
AHMAD TEA Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki) 120 g

AHMAD TEA

Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki)

120 g
408,25 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2028
5.0
z 5 opinii
AHMAD TEA Selection of Fruity Teas Herbata owocowa 20 torebek (saszetki) 40 g

AHMAD TEA

Selection of Fruity Teas Herbata owocowa 20 torebek (saszetki)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store