Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Liściasta

Liściasta

Wróć do Herbata czarna

Earl GreyPozostałaZ dodatkami



5.0
z 52 opinii
DILMAH Herbata czarna cejlońska (liściasta) 100 g

DILMAH

Herbata czarna cejlońska (liściasta)

100 g
79,90 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

4.8
z 20 opinii
TET BRITISH EMPIRE Herbata czarna (liściasta) 100 g

TET BRITISH EMPIRE

Herbata czarna (liściasta)

100 g
71,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2028

5.0
z 15 opinii
TET LORD GREY Herbata czarna z aromatem bergamotki (liściasta) 100 g

TET LORD GREY

Herbata czarna z aromatem bergamotki (liściasta)

100 g
71,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2028

4.8
z 57 opinii
LOYD TEA Herbata YUNNAN (liściasta) 80 g

LOYD TEA

Herbata YUNNAN (liściasta)

80 g
94,88 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

5.0
z 35 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna liściasta English Tea No.1 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna liściasta English Tea No.1

100 g
167,90 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2028

4.9
z 51 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna ASSAM (liściasta) 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna ASSAM (liściasta)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2028

4.8
z 55 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna liściasta Earl Grey 100 g

AHMAD TEA

Herbata czarna liściasta Earl Grey

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028

5.0
z 8 opinii
DILMAH Herbata czarna EARL GREY z aromatem bergamotki (sypka) 125 g

DILMAH

Herbata czarna EARL GREY z aromatem bergamotki (sypka)

125 g
169,20 zł/kg
Cena21,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 23 opinii
LOYD TEA Herbata czarna EARL GREY (liściasta) 100 g

LOYD TEA

Herbata czarna EARL GREY (liściasta)

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

4.7
z 22 opinii
LOYD TEA Herbata czarna MADRAS (liściasta) 100 g

LOYD TEA

Herbata czarna MADRAS (liściasta)

100 g
75,90 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 11 opinii
DILMAH Herbata CEYLON GOLD (liściasta) 100 g

DILMAH

Herbata CEYLON GOLD (liściasta)

100 g
124,90 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028


4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbata czarna YELLOW LABEL (granulowana) 100 g

LIPTON

Herbata czarna YELLOW LABEL (granulowana)

100 g
111,90 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 12 opinii
LIPTON Herbata czarna EARL GREY (liściasta) 100 g

LIPTON

Herbata czarna EARL GREY (liściasta)

100 g
188,90 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 3 opinii
BIG NATURE Herbata czarna - grzaniec zamkowy 100 g

BIG NATURE

Herbata czarna - grzaniec zamkowy

100 g
199,50 zł/kg
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Herbata czarna (superior) CZAS NA PLOTECZKI z dodatkiem granatu 100 g

BIG NATURE

Herbata czarna (superior) CZAS NA PLOTECZKI z dodatkiem granatu

100 g
199,50 zł/kg
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 1 opinii
BIG NATURE Herbata czarna Earl Grey (superior) OWOC SZCZĘŚCIA z dodatkiem pomarańczy 100 g

BIG NATURE

Herbata czarna Earl Grey (superior) OWOC SZCZĘŚCIA z dodatkiem pomarańczy

100 g
199,50 zł/kg
Cena19,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

5.0
z 4 opinii
AHMAD TEA Winter Wonder Bombka Herbata liściasta English Breakfast 25 g

AHMAD TEA

Winter Wonder Bombka Herbata liściasta English Breakfast

25 g
719,60 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027


4.9
z 7 opinii
AHMAD TEA Winter Wonder Bombka Herbata liściasta Earl Grey 25 g

AHMAD TEA

Winter Wonder Bombka Herbata liściasta Earl Grey

25 g
719,60 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027

5.0
z 3 opinii
AHMAD TEA Herbata Earl Grey Heart Caddy (liścista) 30 g

AHMAD TEA

Herbata Earl Grey Heart Caddy (liścista)

30 g
566,33 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2028

4.5
z 2 opinii
AHMAD TEA Herbata English Breakfast Heart Caddy (liścista) 30 g

AHMAD TEA

Herbata English Breakfast Heart Caddy (liścista)

30 g
566,33 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2028

5.0
z 3 opinii
AHMAD TEA Herbata English No.1 Heart Caddy (liścista) 30 g

AHMAD TEA

Herbata English No.1 Heart Caddy (liścista)

30 g
566,33 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store