Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Mieszanki
OCELIO Mieszanka do pierniczków bezglutenowa
Mieszanka do pierniczków bezglutenowa OCELIO 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

OCELIO Mieszanka do pierniczków bezglutenowa

500 g
OCELIO
Polska

Cena17,99 zł
35,98 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 13.11.2026
Tagi
promocja
bezglutenowy
Powiązane promocje
OCELIO Mieszanka do pierniczków bezglutenowa 500 g
Odbierz za 10 gr!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
SAWEX
Marka:
OCELIO
EAN:
5906936685463
Cena za kg:
35,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
OCELIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SAWEX
EAN:
5906936685463

Produkty z kategorii Mieszanki

5.0
z 1 opinii
OCELIO Mieszanka do pierniczków bezglutenowa 500 g

OCELIO

Mieszanka do pierniczków bezglutenowa

500 g
35,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
5.0
z 7 opinii
GRANO Mieszanka uniwersalna bezglutenowa 1 kg

GRANO

Mieszanka uniwersalna bezglutenowa

1 kg
10,99 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.5
z 4 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka na naleśniki bezglutenowa 250 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka na naleśniki bezglutenowa

250 g
53,16 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
5.0
z 1 opinii
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na pizzę (bez pszenicy) 200 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na pizzę (bez pszenicy)

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na pierniczki (bez pszenicy) 200 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na pierniczki (bez pszenicy)

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO bułek bezglutenowa 310 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku KETO bułek bezglutenowa

310 g
77,39 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka na pierogi (bezglutenowa) 550 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka na pierogi (bezglutenowa)

550 g
29,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027

Produkty marki OCELIO

4.9
z 38 opinii
OCELIO Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe 500 g

OCELIO

Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.8
z 25 opinii
OCELIO Mąka uniwersalna bezglutenowa 1 kg

OCELIO

Mąka uniwersalna bezglutenowa

1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
4.6
z 8 opinii
OCELIO Gnocchi ryżowe bezglutenowe 500 g

OCELIO

Gnocchi ryżowe bezglutenowe

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
OCELIO Makaron kukurydziany cornetti rigati (kolanka) bezglutenowy 500g 500 g

OCELIO

Makaron kukurydziany cornetti rigati (kolanka) bezglutenowy 500g

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028
5.0
z 5 opinii
OCELIO Tortilla wielozbożowa bezglutenowa (3 szt.) 180 g

OCELIO

Tortilla wielozbożowa bezglutenowa (3 szt.)

180 g
99,94 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
OCELIO Tortilla z płatkami owsianymi i mąką kukurydzianą (3 szt.) bezglutenowa 180 g

OCELIO

Tortilla z płatkami owsianymi i mąką kukurydzianą (3 szt.) bezglutenowa

180 g
99,94 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
OCELIO Kaszka kukurydziana (polenta) bezglutenowa 500 g

OCELIO

Kaszka kukurydziana (polenta) bezglutenowa

500 g
12,98 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store