Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Mieszanki

Mieszanki

Wróć do Mąka




5.0
z 1 opinii
OCELIO Mieszanka do pierniczków bezglutenowa 500 g

OCELIO

Mieszanka do pierniczków bezglutenowa

500 g
35,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026

5.0
z 7 opinii
GRANO Mieszanka uniwersalna bezglutenowa 1 kg

GRANO

Mieszanka uniwersalna bezglutenowa

1 kg
10,99 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027

4.5
z 4 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka na naleśniki bezglutenowa 250 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka na naleśniki bezglutenowa

250 g
53,16 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027

5.0
z 1 opinii
FOODS BY ANN Mieszanka mąk na pizzę (bez pszenicy) 200 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na pizzę (bez pszenicy)

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

FOODS BY ANN Mieszanka mąk na pierniczki (bez pszenicy) 200 g

FOODS BY ANN

Mieszanka mąk na pierniczki (bez pszenicy)

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka do wypieku KETO bułek bezglutenowa 310 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka do wypieku KETO bułek bezglutenowa

310 g
77,39 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
PIĘĆ PRZEMIAN Mieszanka na pierogi (bezglutenowa) 550 g

PIĘĆ PRZEMIAN

Mieszanka na pierogi (bezglutenowa)

550 g
29,07 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store