Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Bezglutenowa
OCELIO Mąka uniwersalna bezglutenowa
Mąka uniwersalna bezglutenowa OCELIO 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 25 opinii

OCELIO Mąka uniwersalna bezglutenowa

1 kg
OCELIO
Polska

Cena14,79 zł
14,79 zł/kg

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

bezglutenowa


OCELIO Mąka uniwersalna bezglutenowa


Produkt dostępny
Data przydatności: 26.01.2027
Tagi
promocja
bezglutenowy
Powiązane promocje
OCELIO Mieszanka do pierniczków bezglutenowa 500 g
Odbierz za 10 gr!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1484.00 kJ
17.7%
Wartość energetyczna (kcal)
349.00 kcal
17.5%
Tłuszcz (g)
0.90 g
1.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
80.00 g
30.8%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
0.60 g
Białko (g)
4.80 g
9.6%
Sól (g)
0.02 g
0.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
8%
3
0%
2
4%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Mąkę otrzymała uszkodzona
01.01.2026
0
0
Оксана
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.08.2026
0
0
Elwira
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2026
0
0
Elwira
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.11.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0
Bogusława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
Stanislawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,79 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
SAWEX
Marka:
OCELIO
EAN:
5906936681946
Cena za kg:
14,79 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
OCELIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SAWEX
EAN:
5906936681946

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Znak przekreślonego kłosa - PL-110-008


Przepisy

Przepis na bezglutenowe pierogi 300 g mieszanki piekarniczej uniwersalnej, 40 g oleju (ok. 4 łyżki), pół łyżeczki soli, 250 ml gorącej wody (1 szklanka). Wszystkie składniki na ciasto wymieszać, zagnieść i cienko rozwałkować. Można podsypać stolnicę oraz wałek mieszanką uniwersalną. Następnie wykrawać krążki np. za pomocą szerokiej szklanki, nałożyć dowolny farsz i uformować pierogi zlepiając ranty ciasta. Pierogi układać jeden obok drugiego, tak, żeby się nie dotykały. Ulepione pierogi wrzucić porcjami do gotującej się, osolonej wody z dodatkiem odrobiny oleju. Gotować ok. 1 minutę od czasu wypłynięcia pierogów na wierzch. Po ugotowaniu odcedzić z nadmiaru wody i podawać z ulubionymi dodatkami.


Informacje producenta

Marka

Ocelio


Marka standaryzowana

MarkaOcelio

Logotypy stron trzecich

Znak przekreślonego kłosa


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mieszanka piekarnicza

Wariant uniwersalna

Produkty z kategorii Bezglutenowa

4.9
z 28 opinii

19% taniej

NATURAVENA Mąka migdałowa 250 g

NATURAVENA

Mąka migdałowa

250 g
61,16 zł/kg
Cena promocyjna15,29 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
4.8
z 10 opinii

25% taniej

BIO PLANET Mąka kukurydziana BIO 400 g

BIO PLANET

Mąka kukurydziana BIO

400 g
11,22 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027
5.0
z 14 opinii

20% taniej

BIO PLANET Mąka jaglana BIO 500 g

BIO PLANET

Mąka jaglana BIO

500 g
12,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
8,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.8
z 25 opinii
OCELIO Mąka uniwersalna bezglutenowa 1 kg

OCELIO

Mąka uniwersalna bezglutenowa

1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 8 opinii

24% taniej

BIO PLANET Tapioka (skrobia z manioku) bezglutenowa BIO 400 g

BIO PLANET

Tapioka (skrobia z manioku) bezglutenowa BIO

400 g
16,22 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027
4.8
z 4 opinii
BIO PLANET Mąka z ciecierzycy BIO 400 g

BIO PLANET

Mąka z ciecierzycy BIO

400 g
26,97 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 14 opinii
SCHAR Mąka uniwersalna bezglutenowa 1 kg

SCHAR

Mąka uniwersalna bezglutenowa

1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Mąka ryżowa pełnoziarnista bezglutenowa BIO 500 g

BIO PLANET

Mąka ryżowa pełnoziarnista bezglutenowa BIO

500 g
21,58 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 7 opinii
GRANO Mieszanka uniwersalna bezglutenowa 1 kg

GRANO

Mieszanka uniwersalna bezglutenowa

1 kg
10,99 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO 250 g

BIO PLANET

Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO

250 g
64,76 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
BIO PLANET Mąka migdałowa BIO 250 g

BIO PLANET

Mąka migdałowa BIO

250 g
127,96 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
4.8
z 11 opinii
PROBIO Mąka kukurydziana (drobno mielona) bezglutenowa BIO 1 szt

PROBIO

Mąka kukurydziana (drobno mielona) bezglutenowa BIO

1 szt
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
BIO PLANET Mąka bananowa BIO 200 g

BIO PLANET

Mąka bananowa BIO

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
ZDROWA MICHA Mąka owsiana bezglutenowa 400 g

ZDROWA MICHA

Mąka owsiana bezglutenowa

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
COCK Mąka z ryżu kleistego 400 g

COCK

Mąka z ryżu kleistego

400 g
16,97 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027

Produkty marki OCELIO

4.9
z 38 opinii
OCELIO Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe 500 g

OCELIO

Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.9
z 10 opinii
OCELIO Makaron kukurydziany cornetti rigati (kolanka) bezglutenowy 500g 500 g

OCELIO

Makaron kukurydziany cornetti rigati (kolanka) bezglutenowy 500g

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028
4.6
z 8 opinii
OCELIO Gnocchi ryżowe bezglutenowe 500 g

OCELIO

Gnocchi ryżowe bezglutenowe

500 g
23,98 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
OCELIO Tortilla wielozbożowa bezglutenowa (3 szt.) 180 g

OCELIO

Tortilla wielozbożowa bezglutenowa (3 szt.)

180 g
99,94 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
OCELIO Tortilla z płatkami owsianymi i mąką kukurydzianą (3 szt.) bezglutenowa 180 g

OCELIO

Tortilla z płatkami owsianymi i mąką kukurydzianą (3 szt.) bezglutenowa

180 g
99,94 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
OCELIO Kaszka kukurydziana (polenta) bezglutenowa 500 g

OCELIO

Kaszka kukurydziana (polenta) bezglutenowa

500 g
12,98 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-11-2026
5.0
z 1 opinii
OCELIO Mieszanka do pierniczków bezglutenowa 500 g

OCELIO

Mieszanka do pierniczków bezglutenowa

500 g
35,98 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store