Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Mąka
Bezglutenowa

Bezglutenowa

Wróć do Mąka




4.8
z 10 opinii

25% taniej

BIO PLANET Mąka kukurydziana BIO 400 g

BIO PLANET

Mąka kukurydziana BIO

400 g
11,22 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027

4.9
z 28 opinii

19% taniej

NATURAVENA Mąka migdałowa 250 g

NATURAVENA

Mąka migdałowa

250 g
61,16 zł/kg
Cena promocyjna15,29 zł
18,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2027

4.8
z 25 opinii
OCELIO Mąka uniwersalna bezglutenowa 1 kg

OCELIO

Mąka uniwersalna bezglutenowa

1 kg
14,79 zł/kg
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027

4.9
z 14 opinii
SCHAR Mąka uniwersalna bezglutenowa 1 kg

SCHAR

Mąka uniwersalna bezglutenowa

1 kg
13,99 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026

5.0
z 2 opinii
COCK Mąka z ryżu kleistego 400 g

COCK

Mąka z ryżu kleistego

400 g
16,97 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027

5.0
z 7 opinii
GRANO Mieszanka uniwersalna bezglutenowa 1 kg

GRANO

Mieszanka uniwersalna bezglutenowa

1 kg
10,99 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027

5.0
z 14 opinii

20% taniej

BIO PLANET Mąka jaglana BIO 500 g

BIO PLANET

Mąka jaglana BIO

500 g
12,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
8,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

4.8
z 4 opinii
BIO PLANET Mąka z ciecierzycy BIO 400 g

BIO PLANET

Mąka z ciecierzycy BIO

400 g
26,97 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

5.0
z 8 opinii

24% taniej

BIO PLANET Tapioka (skrobia z manioku) bezglutenowa BIO 400 g

BIO PLANET

Tapioka (skrobia z manioku) bezglutenowa BIO

400 g
16,22 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2027

5.0
z 10 opinii
BIO PLANET Mąka ryżowa pełnoziarnista bezglutenowa BIO 500 g

BIO PLANET

Mąka ryżowa pełnoziarnista bezglutenowa BIO

500 g
21,58 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 1 opinii
BIO PLANET Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO 250 g

BIO PLANET

Mąka kasztanowa bezglutenowa BIO

250 g
64,76 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027


4.8
z 11 opinii
PROBIO Mąka kukurydziana (drobno mielona) bezglutenowa BIO 1 szt

PROBIO

Mąka kukurydziana (drobno mielona) bezglutenowa BIO

1 szt
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026

BIO PLANET Mąka migdałowa BIO 250 g

BIO PLANET

Mąka migdałowa BIO

250 g
127,96 zł/kg
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027

BIO PLANET Mąka bananowa BIO 200 g

BIO PLANET

Mąka bananowa BIO

200 g
69,95 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka

5.0
z 1 opinii
ZDROWA MICHA Mąka owsiana bezglutenowa 400 g

ZDROWA MICHA

Mąka owsiana bezglutenowa

400 g
52,47 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store