Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zestawy obiadowe
Z kurczakiem
U JĘDRUSIA Kotlet drobiowy z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym.
Kotlet drobiowy z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym. U JĘDRUSIA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 19 opinii

U JĘDRUSIA Kotlet drobiowy z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym.

400 g
U JĘDRUSIA
Polska

Cena15,95 zł
39,87 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 7 dni
Dostępne warianty
U JĘDRUSIA Kotlet de volaille z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym.
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
74%
4
16%
3
11%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Mnie to gotowe danie smakuje.
21.06.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
kotlet bez smaku, o nieciekawej konsystencji, ziemniaki do poprawy
04.12.2025
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre 🔥
17.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne danie zamawiam za każdym razem Kotlet dzielę na pół bo duży
19.10.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
kotlet zupełnie nijaki w smaku, ziemniaki gumowate, zbyt tłusta marchew z groszkiem
10.10.2025
0
0
Rościsław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2026
0
0
Rościsław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Jola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.05.2026
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.01.2026
0
0
Richard
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.01.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Krystian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,87 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
U JĘDRUSIA
EAN:
5901398074831
Cena za kg:
39,87 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
U JĘDRUSIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5901398074831

Produkty z kategorii Z kurczakiem

4.9
z 56 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.8
z 32 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie tikka masala z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie tikka masala z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.7
z 27 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie BBQ z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie BBQ z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 43 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 36 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie toskańskim z makaronem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie toskańskim z makaronem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
4.6
z 19 opinii
U JĘDRUSIA Kotlet drobiowy z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym. 400 g

U JĘDRUSIA

Kotlet drobiowy z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym.

400 g
39,87 zł/kg
Cena15,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 26 opinii
U JĘDRUSIA Kotlet de volaille z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym. 400 g

U JĘDRUSIA

Kotlet de volaille z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym.

400 g
42,47 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 15 opinii
SO FOOD Active Kurczak po meksykańsku z ryżem 380 g

SO FOOD Active

Kurczak po meksykańsku z ryżem

380 g
47,34 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.8
z 13 opinii
SO FOOD Kurczak w czerwonym curry z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w czerwonym curry z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.7
z 19 opinii
SO FOOD Kurczak curry po indyjsku z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak curry po indyjsku z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.8
z 13 opinii
SO FOOD Kurczak po tajsku w kokosowym sosie z trawą cytrynową 400 g

SO FOOD

Kurczak po tajsku w kokosowym sosie z trawą cytrynową

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
SO FOOD Kurczak po indyjsku w pomidorowo-maślanym sosie 400 g

SO FOOD

Kurczak po indyjsku w pomidorowo-maślanym sosie

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
SO FOOD Kurczak po chińsku w warzywnym sosie z grzybami mun 400 g

SO FOOD

Kurczak po chińsku w warzywnym sosie z grzybami mun

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.8
z 20 opinii
SOKOŁÓW Roladki drobiowe z nadzieniem marchewkowym w sosie śmietanowo koperkowym z ryżem 360 g

SOKOŁÓW

Roladki drobiowe z nadzieniem marchewkowym w sosie śmietanowo koperkowym z ryżem

360 g
49,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.7
z 33 opinii
SO FOOD Mac&Cheese z kurczakiem 330 g

SO FOOD

Mac&Cheese z kurczakiem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.6
z 11 opinii
MEAL BOX Tajski kurczak z ryżem i warzywami 360 g

MEAL BOX

Tajski kurczak z ryżem i warzywami

360 g
41,64 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

Produkty marki U JĘDRUSIA

4.9
z 26 opinii
U JĘDRUSIA Kotlet de volaille z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym. 400 g

U JĘDRUSIA

Kotlet de volaille z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym.

400 g
42,47 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 24 opinii
U JĘDRUSIA Placki ziemniaczne z gulaszem wieprzowym po węgiersku 400 g 400 g

U JĘDRUSIA

Placki ziemniaczne z gulaszem wieprzowym po węgiersku 400 g

400 g
40,48 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store