Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zestawy obiadowe
Z kurczakiem
SO FOOD Active Kurczak po meksykańsku z ryżem
Kurczak po meksykańsku z ryżem Active SO FOOD 380g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 15 opinii

SO FOOD Active Kurczak po meksykańsku z ryżem

380 g
SO FOOD
Polska

Cena17,99 zł
47,34 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 12.02.2027
Tagi
Wysokobiałkowe

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.02.2026
0
0
ELŻBIETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.11.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.11.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.10.2025
0
0
Mariano
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2025
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.04.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,34 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
380 g
Dostawca:
MAKARONY POLSKIE SPÓ
Marka:
SO FOOD
EAN:
5901002500916
Cena za kg:
47,34 zł/kg
Waga:
380 g
Marka:
SO FOOD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MAKARONY POLSKIE SPÓ
EAN:
5901002500916

Produkty z kategorii Z kurczakiem

4.6
z 19 opinii
U JĘDRUSIA Kotlet drobiowy z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym. 400 g

U JĘDRUSIA

Kotlet drobiowy z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym.

400 g
39,87 zł/kg
Cena15,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 26 opinii
U JĘDRUSIA Kotlet de volaille z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym. 400 g

U JĘDRUSIA

Kotlet de volaille z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym.

400 g
42,47 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 56 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 43 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 32 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie tikka masala z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie tikka masala z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.7
z 27 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie BBQ z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie BBQ z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.8
z 36 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie toskańskim z makaronem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie toskańskim z makaronem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
4.8
z 15 opinii
SO FOOD Active Kurczak po meksykańsku z ryżem 380 g

SO FOOD Active

Kurczak po meksykańsku z ryżem

380 g
47,34 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 24 opinii
SO FOOD Kurczak po chińsku w warzywnym sosie z grzybami mun 400 g

SO FOOD

Kurczak po chińsku w warzywnym sosie z grzybami mun

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.8
z 17 opinii
SO FOOD Kurczak po indyjsku w pomidorowo-maślanym sosie 400 g

SO FOOD

Kurczak po indyjsku w pomidorowo-maślanym sosie

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
SO FOOD Kurczak po tajsku w kokosowym sosie z trawą cytrynową 400 g

SO FOOD

Kurczak po tajsku w kokosowym sosie z trawą cytrynową

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
SOKOŁÓW Roladki drobiowe z nadzieniem marchewkowym w sosie śmietanowo koperkowym z ryżem 360 g

SOKOŁÓW

Roladki drobiowe z nadzieniem marchewkowym w sosie śmietanowo koperkowym z ryżem

360 g
49,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.8
z 13 opinii
SO FOOD Kurczak w czerwonym curry z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w czerwonym curry z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.7
z 19 opinii
SO FOOD Kurczak curry po indyjsku z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak curry po indyjsku z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.7
z 33 opinii
SO FOOD Mac&Cheese z kurczakiem 330 g

SO FOOD

Mac&Cheese z kurczakiem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.6
z 11 opinii
MEAL BOX Tajski kurczak z ryżem i warzywami 360 g

MEAL BOX

Tajski kurczak z ryżem i warzywami

360 g
41,64 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

Produkty marki SO FOOD

4.9
z 29 opinii
SO FOOD Zupa grochowa z kiełbasą i boczkiem 450 g

SO FOOD

Zupa grochowa z kiełbasą i boczkiem

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 11 opinii
SO FOOD Zupa krupnik z mięsem wieprzowym 450 g

SO FOOD

Zupa krupnik z mięsem wieprzowym

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
4.9
z 56 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.9
z 43 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 32 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie tikka masala z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie tikka masala z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.8
z 36 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie toskańskim z makaronem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie toskańskim z makaronem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
4.7
z 27 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie BBQ z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie BBQ z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 68 opinii
SO FOOD Gulasz wieprzowy a'la strogonow z kaszą gryczaną 330 g

SO FOOD

Gulasz wieprzowy a'la strogonow z kaszą gryczaną

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
5.0
z 11 opinii
SO FOOD Active Sałatka HIGH PROTEIN - kurczak z kaszą pęczak fasolą czerwoną i kukurydzą 300 g

SO FOOD Active

Sałatka HIGH PROTEIN - kurczak z kaszą pęczak fasolą czerwoną i kukurydzą

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.9
z 7 opinii
SO FOOD Active Sałatka HIGH PROTEIN - kurczak z kaszą gryczaną szpinakiem i suszonymi pomidorami 300 g

SO FOOD Active

Sałatka HIGH PROTEIN - kurczak z kaszą gryczaną szpinakiem i suszonymi pomidorami

300 g
43,30 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026
4.7
z 21 opinii
SO FOOD Chili con carne z ryżem (pikantne) 330 g

SO FOOD

Chili con carne z ryżem (pikantne)

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 24 opinii
SO FOOD Kurczak po chińsku w warzywnym sosie z grzybami mun 400 g

SO FOOD

Kurczak po chińsku w warzywnym sosie z grzybami mun

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.8
z 17 opinii
SO FOOD Kurczak po indyjsku w pomidorowo-maślanym sosie 400 g

SO FOOD

Kurczak po indyjsku w pomidorowo-maślanym sosie

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
SO FOOD Kurczak po tajsku w kokosowym sosie z trawą cytrynową 400 g

SO FOOD

Kurczak po tajsku w kokosowym sosie z trawą cytrynową

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 19 opinii
SO FOOD Kurczak curry po indyjsku z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak curry po indyjsku z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.8
z 13 opinii
SO FOOD Kurczak w czerwonym curry z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w czerwonym curry z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store