Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zestawy obiadowe
Z kurczakiem
SO FOOD Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem
Kurczak w sosie słodko kwaśnym z ryżem SO FOOD 330g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 56 opinii

SO FOOD Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem

330 g
SO FOOD
Polska

Cena12,79 zł
38,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

orientalny smak

soczysty kurczak

słodycz ananasa

danie gotowe już w 3 minuty!

bez dodatku: konserwantów, barwników, wzmacniaczy smaku

bez lodówki


SO FOOD Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.11.2026
Dostępne warianty
SO FOOD Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
510.00 kJ
6.1%
Wartość energetyczna (kcal)
120.00 kcal
6.0%
Tłuszcz (g)
1.10 g
1.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
22.00 g
8.5%
w tym cukry (g)
5.90 g
6.6%
Białko (g)
4.70 g
9.4%
Sól (g)
0.70 g
11.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
56 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ryż za twardy
22.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne danie +bardzo wygodne gdy chce szybko zjeść coś na ciepło.
27.08.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu lubię, gdyż nie muszę gotować :)👍️
21.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dużo ryżu, mało mięsa. Smak taki sobie. Więcej nie kupię
03.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
38,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
330 g
Dostawca:
MAKARONY POLSKIE SPÓ
Marka:
SO FOOD
EAN:
5901002009266
Cena za kg:
38,76 zł/kg
Waga:
330 g
Marka:
SO FOOD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MAKARONY POLSKIE SPÓ
EAN:
5901002009266

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Odgrzać w kuchence mikrofalowej(Od temperatury otoczenia):

W kuchence mikrofalowej (800 W): zdejmij papierową owijkę, nakłuj folię i podgrzewaj przez około 3 minuty.

Podgrzewać na płycie grzejnej / palniku(Od temperatury otoczenia):

Na patelni, w garnku: zawartość talerzyka podgrzewaj przez 10 minut.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii na boku tacki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

So Food


Marka standaryzowana

MarkaSo Food

Podmarka

Podmarka Inspirowane Kuchnią Azji


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


O marce

So Food Po prostu lubię to! Jesteś w ciągłym pośpiechu, nie masz czasu na przygotowanie posiłku? Dania So Food gotowe już w 3 minuty!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Kurczak

Wariant w sosie słodko-kwaśnym z ryżem

Produkty z kategorii Z kurczakiem

4.9
z 56 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie słodko-kwaśnym z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
4.8
z 32 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie tikka masala z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie tikka masala z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.7
z 27 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie BBQ z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie BBQ z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 43 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 36 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie toskańskim z makaronem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie toskańskim z makaronem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
4.6
z 19 opinii
U JĘDRUSIA Kotlet drobiowy z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym. 400 g

U JĘDRUSIA

Kotlet drobiowy z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym.

400 g
39,87 zł/kg
Cena15,95 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.9
z 26 opinii
U JĘDRUSIA Kotlet de volaille z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym. 400 g

U JĘDRUSIA

Kotlet de volaille z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym.

400 g
42,47 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 15 opinii
SO FOOD Active Kurczak po meksykańsku z ryżem 380 g

SO FOOD Active

Kurczak po meksykańsku z ryżem

380 g
47,34 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.8
z 13 opinii
SO FOOD Kurczak w czerwonym curry z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w czerwonym curry z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.7
z 19 opinii
SO FOOD Kurczak curry po indyjsku z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak curry po indyjsku z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.8
z 13 opinii
SO FOOD Kurczak po tajsku w kokosowym sosie z trawą cytrynową 400 g

SO FOOD

Kurczak po tajsku w kokosowym sosie z trawą cytrynową

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
SO FOOD Kurczak po indyjsku w pomidorowo-maślanym sosie 400 g

SO FOOD

Kurczak po indyjsku w pomidorowo-maślanym sosie

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
SO FOOD Kurczak po chińsku w warzywnym sosie z grzybami mun 400 g

SO FOOD

Kurczak po chińsku w warzywnym sosie z grzybami mun

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.8
z 20 opinii
SOKOŁÓW Roladki drobiowe z nadzieniem marchewkowym w sosie śmietanowo koperkowym z ryżem 360 g

SOKOŁÓW

Roladki drobiowe z nadzieniem marchewkowym w sosie śmietanowo koperkowym z ryżem

360 g
49,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.7
z 33 opinii
SO FOOD Mac&Cheese z kurczakiem 330 g

SO FOOD

Mac&Cheese z kurczakiem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.6
z 11 opinii
MEAL BOX Tajski kurczak z ryżem i warzywami 360 g

MEAL BOX

Tajski kurczak z ryżem i warzywami

360 g
41,64 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

Produkty marki SO FOOD

4.9
z 29 opinii
SO FOOD Zupa grochowa z kiełbasą i boczkiem 450 g

SO FOOD

Zupa grochowa z kiełbasą i boczkiem

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
5.0
z 11 opinii
SO FOOD Zupa krupnik z mięsem wieprzowym 450 g

SO FOOD

Zupa krupnik z mięsem wieprzowym

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
4.9
z 68 opinii
SO FOOD Gulasz wieprzowy a'la strogonow z kaszą gryczaną 330 g

SO FOOD

Gulasz wieprzowy a'la strogonow z kaszą gryczaną

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2027
4.9
z 43 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie śródziemnomorskim z makaronem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 32 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie tikka masala z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie tikka masala z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.8
z 36 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie toskańskim z makaronem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie toskańskim z makaronem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026
4.7
z 27 opinii
SO FOOD Kurczak w sosie BBQ z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w sosie BBQ z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.8
z 15 opinii
SO FOOD Active Kurczak po meksykańsku z ryżem 380 g

SO FOOD Active

Kurczak po meksykańsku z ryżem

380 g
47,34 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.8
z 13 opinii
SO FOOD Kurczak w czerwonym curry z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak w czerwonym curry z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.7
z 19 opinii
SO FOOD Kurczak curry po indyjsku z ryżem 330 g

SO FOOD

Kurczak curry po indyjsku z ryżem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2026
4.7
z 21 opinii
SO FOOD Chili con carne z ryżem (pikantne) 330 g

SO FOOD

Chili con carne z ryżem (pikantne)

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.8
z 13 opinii
SO FOOD Kurczak po tajsku w kokosowym sosie z trawą cytrynową 400 g

SO FOOD

Kurczak po tajsku w kokosowym sosie z trawą cytrynową

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
SO FOOD Kurczak po indyjsku w pomidorowo-maślanym sosie 400 g

SO FOOD

Kurczak po indyjsku w pomidorowo-maślanym sosie

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
SO FOOD Kurczak po chińsku w warzywnym sosie z grzybami mun 400 g

SO FOOD

Kurczak po chińsku w warzywnym sosie z grzybami mun

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
4.7
z 33 opinii
SO FOOD Mac&Cheese z kurczakiem 330 g

SO FOOD

Mac&Cheese z kurczakiem

330 g
38,76 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.6
z 20 opinii
SO FOOD Gołąbki wegetariańskie w sosie pomidorowym 400 g

SO FOOD

Gołąbki wegetariańskie w sosie pomidorowym

400 g
31,97 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store