Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Likiery
Orzechowe
SOPLICA WEDEL Pistacjowa
Pistacjowa WEDEL SOPLICA 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 3 opinii

SOPLICA WEDEL Pistacjowa

SOPLICA
500 ml
zawartość alkoholu: 15%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena29,99 zł
59,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Najwyższej jakości likier Soplica wzbogacony smakiem aksamitnej wedlowskiej białej czekolady Propozycje podania: W kieliszku W drinku do deserów do kawy


Cechy

oryginalna receptura


SOPLICA WEDEL Pistacjowa


Produkt dostępny
Data przydatności: 24.09.2030
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2025
0
0
Marcelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
CEDC
Marka:
SOPLICA
EAN:
5900471016881
Cena za kg:
59,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
SOPLICA
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
CEDC
EAN:
5900471016881

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Ewentualne delikatne rozwarstwienie nie stanowi wady i jest spowodowane dodawaniem naturalnych składników. Nie łączyć z kwaśnymi płynami. Produkt zawiera białą czekoladę E.Wedel - przed użyciem należy wstrząsnąć zawartość butelki.


Przechowywanie

Nie zamrażać.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego „E. Wedel” jest LOTTE Wedel sp. z o.o.


Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 15

Propozycja podania Propozycje podania: W kieliszku W drinku do deserów do kawy

Wskazówki dotyczące degustacji Najwyższej jakości likier Soplica wzbogacony smakiem aksamitnej wedlowskiej białej czekolady.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. www.pijodpowiedzialnie.pl


Informacje producenta

Marka

Soplica


Marka standaryzowana

MarkaSoplica

Opis produktu

Najwyższej jakości likier Soplica wzbogacony smakiem aksamitnej wedlowskiej białej czekolady Propozycje podania: W kieliszku W drinku do deserów do kawy


O marce

Soplica Spróbuj Soplicę na wiele sposobów!


Rodzaj alkoholu

TypLikier

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Likier

Wariant z dodatkiem białej czekolady

Produkty z kategorii Orzechowe

5.0
z 14 opinii
LAZZARONI Amaretto Goccia di Bronzo 700 ml

LAZZARONI

Amaretto Goccia di Bronzo

700 ml
71,41 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
KRUPNIK Kokosowy 500 ml

KRUPNIK

Kokosowy

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
SOPLICA WEDEL Pistacjowa 500 ml

SOPLICA WEDEL

Pistacjowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
KRUPNIK Pistacjowy 500 ml

KRUPNIK

Pistacjowy

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BIAŁY BOCIAN Likier Pistacja 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Likier Pistacja

500 ml
67,98 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
FRANGELICO Likier Orzechowy 700 ml

FRANGELICO

Likier Orzechowy

700 ml
159,99 zł/l
Cena111,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
BATIDA DE COCO Mango Kiss 700 ml

BATIDA DE COCO

Mango Kiss

700 ml
82,84 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka
BATIDA DE COCO Cactus Kiss 700 ml

BATIDA DE COCO

Cactus Kiss

700 ml
82,84 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SOPLICA

5.0
z 14 opinii
SOPLICA Cytrynówka 500 ml

SOPLICA

Cytrynówka

500 ml
55,98 zł/l
Frisco poleca
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
SOPLICA Pigwowa 500 ml

SOPLICA

Pigwowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
SOPLICA Wiśniowa 500 ml

SOPLICA

Wiśniowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
SOPLICA Gorzka 500 ml

SOPLICA

Gorzka

500 ml
55,98 zł/l
Frisco poleca
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
SOPLICA Nalewka Orzech Laskowy 500 ml

SOPLICA

Nalewka Orzech Laskowy

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
SOPLICA Malinowa 500 ml

SOPLICA

Malinowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
SOPLICA WEDEL Czekoladowa 500 ml

SOPLICA WEDEL

Czekoladowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SOPLICA Gorzka z Mietą 500 ml

SOPLICA

Gorzka z Mietą

500 ml
55,98 zł/l
Frisco poleca
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SOPLICA Szlachetna wódka 700 ml

SOPLICA

Szlachetna wódka

700 ml
64,27 zł/l
Frisco poleca
Cena44,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
SOPLICA Czysta Wódka 500 ml

SOPLICA Czysta

Wódka

500 ml
70,70 zł/l
Frisco poleca
Cena35,35 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
SOPLICA Staropolska Wódka 700 ml

SOPLICA Staropolska

Wódka

700 ml
122,13 zł/l
Frisco poleca
Cena85,49 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
SOPLICA WEDEL Słony Karmel 500 ml

SOPLICA WEDEL

Słony Karmel

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store