Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Likiery
Orzechowe
LAZZARONI Amaretto Goccia di Bronzo
Amaretto Goccia di Bronzo LAZZARONI 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 14 opinii

LAZZARONI Amaretto Goccia di Bronzo

LAZZARONI
700 ml
zawartość alkoholu: 28%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena49,99 zł
71,41 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 26.01.2031
Tagi
promocja
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Valerii
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
27.06.2026
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajny trunek... proponuję jako dodatek do kawy... 🚀
29.07.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
1
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0
Aleksander
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
71,41 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
LAZZARONI
EAN:
8002873017507
Cena za kg:
71,41 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
LAZZARONI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8002873017507

Produkty z kategorii Orzechowe

5.0
z 14 opinii
LAZZARONI Amaretto Goccia di Bronzo 700 ml

LAZZARONI

Amaretto Goccia di Bronzo

700 ml
71,41 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
KRUPNIK Kokosowy 500 ml

KRUPNIK

Kokosowy

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
SOPLICA WEDEL Pistacjowa 500 ml

SOPLICA WEDEL

Pistacjowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
KRUPNIK Pistacjowy 500 ml

KRUPNIK

Pistacjowy

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BIAŁY BOCIAN Likier Pistacja 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Likier Pistacja

500 ml
67,98 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
FRANGELICO Likier Orzechowy 700 ml

FRANGELICO

Likier Orzechowy

700 ml
159,99 zł/l
Cena111,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
BATIDA DE COCO Mango Kiss 700 ml

BATIDA DE COCO

Mango Kiss

700 ml
82,84 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka
BATIDA DE COCO Cactus Kiss 700 ml

BATIDA DE COCO

Cactus Kiss

700 ml
82,84 zł/l
Cena57,99 zł
Do koszyka

Produkty marki LAZZARONI

4.8
z 17 opinii
LAZZARONI Limoncello Goccia d Oro 500 ml

LAZZARONI

Limoncello Goccia d Oro

500 ml
76,98 zł/l
Cena38,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store