Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Likiery
Cytrusowe
LAZZARONI Limoncello Goccia d Oro
Limoncello Goccia d Oro LAZZARONI 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 17 opinii

LAZZARONI Limoncello Goccia d Oro

LAZZARONI
500 ml
zawartość alkoholu: 25%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena38,49 zł
76,98 zł/l

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 23.01.2031
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
82%
4
12%
3
6%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Z limoncello powstającym na Capri, które jest moim ulubionym, nie ma wiele wspólnego w smaku, niestety.
03.08.2025
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny, dobrej jakości, rozgrzewająco-ożezwiający
23.07.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Smakuje lepiej niż inne Limoncello, które próbowałam
09.06.2025
0
0
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Svitlana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.03.2026
0
0
Jagoda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.07.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Wojtek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
76,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
LAZZARONI
EAN:
8002873017484
Cena za kg:
76,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
LAZZARONI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8002873017484

Produkty z kategorii Cytrusowe

5.0
z 16 opinii
APEROL APERITIVO Likier 700 ml

APEROL APERITIVO

Likier

700 ml
85,70 zł/l
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
LAZZARONI Limoncello Goccia d Oro 500 ml

LAZZARONI

Limoncello Goccia d Oro

500 ml
76,98 zł/l
Cena38,49 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
VILLA CARDEA Aperitivo Spritz 700 ml

VILLA CARDEA

Aperitivo Spritz

700 ml
57,13 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
CAMPARI Bitter Likier 500 ml

CAMPARI Bitter

Likier

500 ml
149,98 zł/l
Cena74,99 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
CAMPARI Bitter Likier 700 ml

CAMPARI Bitter

Likier

700 ml
134,99 zł/l
Cena94,49 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
MIONETTO Aperitivo 500 ml

MIONETTO

Aperitivo

500 ml
69,98 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
COINTREAU Likier 700 ml

COINTREAU

Likier

700 ml
157,13 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
COINTREAU Likier 500 ml

COINTREAU

Likier

500 ml
157,98 zł/l
Cena78,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
COINTREAU Noir Likier 700 ml

COINTREAU

Noir Likier

700 ml
254,70 zł/l
Cena178,29 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
CLAN CAMPBELL Lime 700 ml

CLAN CAMPBELL

Lime

700 ml
85,70 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LIMONCE Aperitivo 700 ml

LIMONCE

Aperitivo

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka
Polini Aperitivo 750 ml

Polini

Aperitivo

750 ml
91,99 zł/l
Cena68,99 zł
Do koszyka

Produkty marki LAZZARONI

5.0
z 14 opinii
LAZZARONI Amaretto Goccia di Bronzo 700 ml

LAZZARONI

Amaretto Goccia di Bronzo

700 ml
71,41 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store