Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Likiery
Cytrusowe
CAMPARI Bitter Likier
Likier Bitter CAMPARI 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

CAMPARI Bitter Likier

CAMPARI
500 ml
zawartość alkoholu: 25%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena74,99 zł
149,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 03.12.2030

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.08.2026
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2026
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
149,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
CEDC
Marka:
CAMPARI
EAN:
8000040002608
Cena za kg:
149,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
CAMPARI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
CEDC
EAN:
8000040002608

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Przepisy

Ciesz się smakiem Campari na lodzie lub w wyśmienitych koktajlach Campari Mojito - 40 ml Campari - soda gazowana - 1/2 limonki - świeże liście mięty - 2 łyżeczki cukru trzcinowego - kruszony lód Campari Orange Passion - 40 ml Campari - 120 ml soku pomarańczowego - 1 łyżeczka cukru trzcinowego - 2 cząstki pomarańczy - kruszony lód informacji szukaj na www.campari.com


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 25


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Campari


Marka standaryzowana

MarkaCampari

Rodzaj alkoholu

TypProdukty o wysokiej zawartości alkoholu

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Gorzki napój spirytusowy

Produkty z kategorii Cytrusowe

5.0
z 16 opinii
APEROL APERITIVO Likier 700 ml

APEROL APERITIVO

Likier

700 ml
85,70 zł/l
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
LAZZARONI Limoncello Goccia d Oro 500 ml

LAZZARONI

Limoncello Goccia d Oro

500 ml
76,98 zł/l
Cena38,49 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
VILLA CARDEA Aperitivo Spritz 700 ml

VILLA CARDEA

Aperitivo Spritz

700 ml
57,13 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
MIONETTO Aperitivo 500 ml

MIONETTO

Aperitivo

500 ml
69,98 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
CAMPARI Bitter Likier 700 ml

CAMPARI Bitter

Likier

700 ml
134,99 zł/l
Cena94,49 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
CAMPARI Bitter Likier 500 ml

CAMPARI Bitter

Likier

500 ml
149,98 zł/l
Cena74,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
COINTREAU Likier 700 ml

COINTREAU

Likier

700 ml
157,13 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
COINTREAU Likier 500 ml

COINTREAU

Likier

500 ml
157,98 zł/l
Cena78,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
CLAN CAMPBELL Lime 700 ml

CLAN CAMPBELL

Lime

700 ml
85,70 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka
Polini Aperitivo 750 ml

Polini

Aperitivo

750 ml
91,99 zł/l
Cena68,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
COINTREAU Noir Likier 700 ml

COINTREAU

Noir Likier

700 ml
254,70 zł/l
Cena178,29 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LIMONCE Aperitivo 700 ml

LIMONCE

Aperitivo

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CAMPARI

5.0
z 19 opinii
CAMPARI Bitter Likier 700 ml

CAMPARI Bitter

Likier

700 ml
134,99 zł/l
Cena94,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store