Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wódka
Wódka smakowa
Cytrusowa
SOPLICA Cytrynówka
Cytrynówka SOPLICA 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 14 opinii

SOPLICA Cytrynówka

SOPLICA
500 ml
zawartość alkoholu: 26%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena27,99 zł
55,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zawiera 100 % naturalny macerat owocowy


Cechy

orzeźwiający kwaśny smak

oryginalna receptura

z sokiem z wyciskanych świeżych cytryn

rześka


SOPLICA Cytrynówka


Produkt dostępny
Data przydatności: 15.01.2031
Tagi
promocja
Frisco okazja

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie znam się na alkoholach. Jest nie dla mnie
10.09.2025
0
0
adrian marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2026
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
adrian marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.10.2025
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
55,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
CEDC
Marka:
SOPLICA
EAN:
5900471015952
Cena za kg:
55,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
SOPLICA
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
CEDC
EAN:
5900471015952

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Ewentualne wytrącenia i zmiana barwy wynikają z użycia naturalnych składników.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 26


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. www.pijodpowiedzialnie.pl


Informacje producenta

Marka

Soplica


Marka standaryzowana

MarkaSoplica

Opis produktu

Zawiera 100 % naturalny macerat owocowy


Rodzaj alkoholu

TypLikier

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Likier

Wariant cytrynówka

Produkty z kategorii Cytrusowa

5.0
z 14 opinii
SOPLICA Cytrynówka 500 ml

SOPLICA

Cytrynówka

500 ml
55,98 zł/l
Frisco poleca
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
KRUPNIK Cytrynowy 500 ml

KRUPNIK

Cytrynowy

500 ml
51,98 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WYBOROWA Cytrynówka 500 ml

WYBOROWA

Cytrynówka

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
LUBELSKA Cytrynówka 500 ml

LUBELSKA

Cytrynówka

500 ml
57,18 zł/l
Cena28,59 zł
Do koszyka
FINLANDIA Wódka Grapefruit 700 ml

FINLANDIA

Wódka Grapefruit

700 ml
92,84 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
FINLANDIA Wódka Lime 700 ml

FINLANDIA

Wódka Lime

700 ml
95,99 zł/l
Cena67,19 zł
Do koszyka
FINLANDIA Wódka Grapefruit 500 ml

FINLANDIA

Wódka Grapefruit

500 ml
99,98 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LUBELSKA Grejpfrutowa 500 ml

LUBELSKA

Grejpfrutowa

500 ml
57,18 zł/l
Cena28,59 zł
Do koszyka
DANZKA Grapefruit Wódka 700 ml

DANZKA

Grapefruit Wódka

700 ml
98,56 zł/l
Cena68,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BIAŁY BOCIAN Cytryna 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Cytryna

500 ml
79,98 zł/l
Cena39,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SOPLICA

5.0
z 8 opinii
SOPLICA Pigwowa 500 ml

SOPLICA

Pigwowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
SOPLICA Wiśniowa 500 ml

SOPLICA

Wiśniowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
SOPLICA Gorzka 500 ml

SOPLICA

Gorzka

500 ml
55,98 zł/l
Frisco poleca
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
SOPLICA Nalewka Orzech Laskowy 500 ml

SOPLICA

Nalewka Orzech Laskowy

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
SOPLICA Malinowa 500 ml

SOPLICA

Malinowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
SOPLICA WEDEL Czekoladowa 500 ml

SOPLICA WEDEL

Czekoladowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SOPLICA Gorzka z Mietą 500 ml

SOPLICA

Gorzka z Mietą

500 ml
55,98 zł/l
Frisco poleca
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SOPLICA Szlachetna wódka 700 ml

SOPLICA

Szlachetna wódka

700 ml
64,27 zł/l
Frisco poleca
Cena44,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
SOPLICA Czysta Wódka 500 ml

SOPLICA Czysta

Wódka

500 ml
70,70 zł/l
Frisco poleca
Cena35,35 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
SOPLICA WEDEL Pistacjowa 500 ml

SOPLICA WEDEL

Pistacjowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
SOPLICA Staropolska Wódka 700 ml

SOPLICA Staropolska

Wódka

700 ml
122,13 zł/l
Frisco poleca
Cena85,49 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
SOPLICA WEDEL Słony Karmel 500 ml

SOPLICA WEDEL

Słony Karmel

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store