Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wódka
Wódka smakowa
Cytrusowa
KRUPNIK Cytrynowy
Cytrynowy KRUPNIK 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

KRUPNIK Cytrynowy

KRUPNIK
500 ml
zawartość alkoholu: 26%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena25,99 zł
51,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 04.12.2030
Tagi
promocja
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacyjny alkohol, tylko taki lubię, tylko taki podaje w domu i goście też zawsze zadowoleni
16.05.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Regina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
51,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
PREMIUM DISTILLERS
Marka:
KRUPNIK
EAN:
5900595014015
Cena za kg:
51,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
KRUPNIK
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
PREMIUM DISTILLERS
EAN:
5900595014015

Produkty z kategorii Cytrusowa

5.0
z 14 opinii
SOPLICA Cytrynówka 500 ml

SOPLICA

Cytrynówka

500 ml
55,98 zł/l
Frisco poleca
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
KRUPNIK Cytrynowy 500 ml

KRUPNIK

Cytrynowy

500 ml
51,98 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
WYBOROWA Cytrynówka 500 ml

WYBOROWA

Cytrynówka

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
LUBELSKA Cytrynówka 500 ml

LUBELSKA

Cytrynówka

500 ml
57,18 zł/l
Cena28,59 zł
Do koszyka
FINLANDIA Wódka Grapefruit 500 ml

FINLANDIA

Wódka Grapefruit

500 ml
99,98 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LUBELSKA Grejpfrutowa 500 ml

LUBELSKA

Grejpfrutowa

500 ml
57,18 zł/l
Cena28,59 zł
Do koszyka
FINLANDIA Wódka Grapefruit 700 ml

FINLANDIA

Wódka Grapefruit

700 ml
92,84 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
FINLANDIA Wódka Lime 700 ml

FINLANDIA

Wódka Lime

700 ml
95,99 zł/l
Cena67,19 zł
Do koszyka
DANZKA Grapefruit Wódka 700 ml

DANZKA

Grapefruit Wódka

700 ml
98,56 zł/l
Cena68,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BIAŁY BOCIAN Cytryna 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Cytryna

500 ml
79,98 zł/l
Cena39,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KRUPNIK

4.9
z 84 opinii
KRUPNIK Wódka 500 ml

KRUPNIK

Wódka

500 ml
59,50 zł/l
Frisco poleca
Cena29,75 zł
Do koszyka
4.9
z 103 opinii
KRUPNIK Wódka 700 ml

KRUPNIK

Wódka

700 ml
52,84 zł/l
Frisco poleca
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
KRUPNIK Pigwowy 500 ml

KRUPNIK

Pigwowy

500 ml
51,98 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
KRUPNIK Advokat 500 ml

KRUPNIK

Advokat

500 ml
53,58 zł/l
Frisco poleca
Cena26,79 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
KRUPNIK Wiśniowy 500 ml

KRUPNIK

Wiśniowy

500 ml
51,98 zł/l
Frisco poleca
Cena25,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
KRUPNIK Kokosowy 500 ml

KRUPNIK

Kokosowy

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
KRUPNIK Słony Karmel 500 ml

KRUPNIK

Słony Karmel

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
KRUPNIK Old Likier 500 ml

KRUPNIK

Old Likier

500 ml
79,98 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
KRUPNIK Malinowy 500 ml

KRUPNIK

Malinowy

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
KRUPNIK Pistacjowy 500 ml

KRUPNIK

Pistacjowy

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
KRUPNIK Old Liqueur Pikantny Miód 500 ml

KRUPNIK

Old Liqueur Pikantny Miód

500 ml
79,98 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.2
z 6 opinii
KRUPNIK Old Liqueur Malinowy Miód 500 ml

KRUPNIK

Old Liqueur Malinowy Miód

500 ml
79,98 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store