Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Pranie i płukanie
Kapsułki do prania
Uniwersalne
Średnie 19-29 szt
ARIEL All-in-1 PODS Touch of Lenor Kapsułki do prania uniwersalne Amethyst Flower 19 prań
Kapsułki do prania uniwersalne Amethyst Flower 19 prań All in 1 PODS Touch of Lenor ARIEL 19.000szt
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

ARIEL All-in-1 PODS Touch of Lenor Kapsułki do prania uniwersalne Amethyst Flower 19 prań

1 szt
ARIEL

Cena44,39 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ariel, marka rekomendowana przez Whirlpool, Electrolux, Candy i Beko, przedstawia kapsułki do prania ze środkiem piorącym w płynie Ariel Allin1 PODS + Touch of Lenor Amethyst Flower. Kapsułki mają dodatkową niebieską komorę i zapewniają dokładne czyszczenie oraz długotrwałą świeżość tkanin przez cały tydzień (podczas przechowywania). Zostały opracowane tak, aby doskonale prać nawet w chłodniejszych cyklach, szybko rozpuszczając się nawet w zimnej wodzie i zapewniając nieskazitelne efekty. Aby uzyskać najlepsze efekty, najpierw umieść kapsułki z tyłu bębna, a następnie przykryj je ubraniami. OSTRZEŻENIE: Ten produkt może być szkodliwy i powodować poważne obrażenia. Zawsze przechowuj kapsułki do prania Ariel Allin1 PODS poza zasięgiem dzieci. Więcej informacji znajdziesz na stronie keepcapsfromkids.eu.


Cechy

DOGŁĘBNE CZYSZCZENIE + DODATKOWA ŚWIEŻOŚĆ: Kapsułki do prania Ariel Allin1 PODS+ zapewniają dokładne czyszczenie i długotrwałą świeżość tkanin przez cały tydzień (podczas przechowywania)

ZALECANA MARKA ŚRODKÓW PIORĄCYCH: Ariel rekomendowany jest przez Whirlpool, Electrolux, Candy i Beko

SZYBKO ROZPUSZCZAJĄ SIĘ NAWET W NISKICH TEMPERATURACH: Kapsułki do prania Ariel Allin1 PODS+ szybko rozpuszczają się nawet w zimnej wodzie

JAK UŻYWAĆ KAPSUŁEK ARIEL PODS: Najpierw umieść w bębnie kapsułki, a następnie przykryj je praniem, aby usunąć uporczywe zabrudzenia nawet w zimnej wodzie

Poddaj recyklingowi zgodnie z lokalnymi przepisami

ŁATWE W UŻYCIU: Nie wymagają odmierzania ani wlewania - wystarczy jedna kapsułka do prania Ariel Allin1 PODS

DOSKONAŁE DO CZYSZCZENIA, ALE NIE DLA DZIECI: Zawsze przechowuj kapsułki do prania Ariel Allin1 PODS poza zasięgiem dzieci. Więcej informacji znajdziesz na stronie keepcapsfromkids.eu


ARIEL All-in-1 PODS Touch of Lenor Kapsułki do prania uniwersalne Amethyst Flower 19 prań


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.06.2027

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
P&G DS
Marka:
ARIEL
EAN:
8700216765572
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
ARIEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
P&G DS
EAN:
8700216765572

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Regulacje CLP

działanie żrąceNiebezpieczeństwo

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawiera MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n. Zawiera Linalool, Linalyl Acetate, Benzyl salicylate, Tetrahydrolinalool, Eucalyptol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.


Informacje producenta

Marka

Ariel


Marka standaryzowana

MarkaAriel

Opis produktu

Ariel, marka rekomendowana przez Whirlpool, Electrolux, Candy i Beko, przedstawia kapsułki do prania ze środkiem piorącym w płynie Ariel Allin1 PODS + Touch of Lenor Amethyst Flower. Kapsułki mają dodatkową niebieską komorę i zapewniają dokładne czyszczenie oraz długotrwałą świeżość tkanin przez cały tydzień (podczas przechowywania). Zostały opracowane tak, aby doskonale prać nawet w chłodniejszych cyklach, szybko rozpuszczając się nawet w zimnej wodzie i zapewniając nieskazitelne efekty. Aby uzyskać najlepsze efekty, najpierw umieść kapsułki z tyłu bębna, a następnie przykryj je ubraniami. OSTRZEŻENIE: Ten produkt może być szkodliwy i powodować poważne obrażenia. Zawsze przechowuj kapsułki do prania Ariel Allin1 PODS poza zasięgiem dzieci. Więcej informacji znajdziesz na stronie keepcapsfromkids.eu.

Produkty z kategorii Uniwersalne

4.0
z 1 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt.

1 szt
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt.

1 szt
Cena53,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
ARIEL All-in-1 PODS Touch of Lenor Kapsułki do prania uniwersalne Amethyst Flower 19 prań 1 szt

ARIEL All-in-1 PODS Touch of Lenor

Kapsułki do prania uniwersalne Amethyst Flower 19 prań

1 szt
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027

Produkty marki ARIEL

5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 44 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 44 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 44 szt.

1 szt
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030
5.0
z 3 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 60 prań Sensitive 2700ml 2.7 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 60 prań Sensitive 2700ml

2.7 l
29,81 zł/l
Frisco poleca
Cena80,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030
4.9
z 9 opinii
ARIEL Płyn do prania tkanin kolorowych 70 prań 3.15 l

ARIEL

Płyn do prania tkanin kolorowych 70 prań

3.15 l
26,98 zł/l
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 1 opinii
ARIEL All-in-1 PODS +Extra Stain Removal Kapsułki do prania uniwersalne 38 prań 1 szt

ARIEL All-in-1 PODS +Extra Stain Removal

Kapsułki do prania uniwersalne 38 prań

1 szt
Frisco poleca
Cena80,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-07-2027
4.8
z 6 opinii
ARIEL Proszek do prania uniwersalny 63 prania Alpinee Fresh 3465g 3.465 kg

ARIEL

Proszek do prania uniwersalny 63 prania Alpinee Fresh 3465g

3.465 kg
25,97 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 5 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin kolorowych 63 prania Alpine Color 3465g 3.465 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin kolorowych 63 prania Alpine Color 3465g

3.465 kg
25,97 zł/kg
Frisco poleca
Cena89,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.5
z 12 opinii
ARIEL Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml 1.8 l

ARIEL

Płyn do prania tkanin kolorowych 40 prań 1800ml

1.8 l
35,16 zł/l
Cena63,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030
5.0
z 2 opinii
ARIEL Płyn do prania uniwersalny 40 prań 1.8 l

ARIEL

Płyn do prania uniwersalny 40 prań

1.8 l
41,66 zł/l
Cena74,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 8 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Alpine Color 1100g 1.1 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin kolorowych 20 prań Alpine Color 1100g

1.1 kg
37,26 zł/kg
Cena40,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 12 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g 1.1 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin białych 20 prań Mountain Spring 1100g

1.1 kg
37,26 zł/kg
Cena40,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
4.0
z 1 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Touch of Lenor Spring Awekening 19 szt.

1 szt
Cena44,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
4.8
z 4 opinii
ARIEL Proszek do prania uniwersalny 40 prań Alpinee Fresh 2200g 2.2 kg

ARIEL

Proszek do prania uniwersalny 40 prań Alpinee Fresh 2200g

2.2 kg
27,27 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 3 opinii
ARIEL Proszek do prania tkanin kolorowych 40 prań Alpine Color 2200g 2.2 kg

ARIEL

Proszek do prania tkanin kolorowych 40 prań Alpine Color 2200g

2.2 kg
27,27 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 12 opinii
ARIEL Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania tkanin kolorowych 22 szt.

1 szt
Cena53,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 6 opinii
ARIEL Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt. 1 szt

ARIEL

Kapsułki do prania uniwersalne Mountain Spring 22 szt.

1 szt
Cena53,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store