Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Pesto
Inne pesto
MONINI Pesto Zucchine e Limone (cukiniowo-cytrynowe)
Pesto Zucchine e Limone (cukiniowo cytrynowe) MONINI 190g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 3 opinii

MONINI Pesto Zucchine e Limone (cukiniowo-cytrynowe)

190 g
MONINI
Włochy

Cena18,99 zł
99,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

z oliwą z oliwek Monini


MONINI Pesto Zucchine e Limone (cukiniowo-cytrynowe)


Produkt dostępny
Data przydatności: 13.03.2027
Dostępne warianty
MONINI Pesto Rucola
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
815.00 kJ
9.7%
Wartość energetyczna (kcal)
195.00 kcal
9.8%
Tłuszcz (g)
19.20 g
27.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.10 g
15.5%
Węglowodany (g)
2.90 g
1.1%
w tym cukry (g)
1.60 g
1.8%
Błonnik (g)
1.30 g
Białko (g)
2.10 g
4.2%
Sól (g)
2.00 g
33.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
3 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.01.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
190 g
Dostawca:
MONINI
Marka:
MONINI
EAN:
8005510011937
Cena za kg:
99,95 zł/kg
Waga:
190 g
Marka:
MONINI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MONINI
EAN:
8005510011937

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Nie podgrzewać. Najlepiej dodać bezpośrednio do świeżo ugotowanego, gorącego makaronu i dokładnie wymieszać. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni. Ewentualne rozwarstwienie składników nie stanowi wady produktu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

3


Informacje producenta

Marka

Monini


Marka standaryzowana

MarkaMonini

Dodatkowe informacje

Znajdź nas na facebook.com/monini.polska www.monini.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pesto

Wariant zucchine e limone z oliwą z oliwek

Produkty z kategorii Inne pesto

5.0
z 11 opinii
BARILLA Pesto Ricotta e Noci (z serem ricotta i orzechami) 190 g

BARILLA

Pesto Ricotta e Noci (z serem ricotta i orzechami)

190 g
94,68 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.7
z 3 opinii
MONINI Pesto Zucchine e Limone (cukiniowo-cytrynowe) 190 g

MONINI

Pesto Zucchine e Limone (cukiniowo-cytrynowe)

190 g
99,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 17 opinii
TIGULLIO Pesto z serem ricotta truflami i czarnym pieprzem 185 g

TIGULLIO

Pesto z serem ricotta truflami i czarnym pieprzem

185 g
83,73 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027

Produkty marki MONINI

4.9
z 177 opinii
MONINI Classico Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI Classico

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
51,98 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 78 opinii

38% taniej

MONINI Delicato Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI Delicato

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
49,98 zł/l
Cena promocyjna24,99 zł
39,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
4.9
z 37 opinii
MONINI GranFruttato Oliwa z oliwek extra vergine 500 ml

MONINI GranFruttato

Oliwa z oliwek extra vergine

500 ml
58,98 zł/l
Cena promocyjna29,49 zł
32,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
4.9
z 15 opinii

22% taniej

MONINI Pesto Rosso (z suszonymi pomidorami) 190 g

MONINI

Pesto Rosso (z suszonymi pomidorami)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2028
5.0
z 8 opinii

22% taniej

MONINI Pesto Calabrese (z papryką i ricottą) 190 g

MONINI

Pesto Calabrese (z papryką i ricottą)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 12 opinii

22% taniej

MONINI Pesto alla Genovese (z bazylii) 190 g

MONINI

Pesto alla Genovese (z bazylii)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2028
4.8
z 6 opinii

26% taniej

MONINI Pesto Rucola 190 g

MONINI

Pesto Rucola

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
18,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.8
z 31 opinii
MONINI Classico Oliwa z oliwek extra vergine (spray) 200 ml

MONINI Classico

Oliwa z oliwek extra vergine (spray)

200 ml
129,95 zł/l
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-04-2027
5.0
z 44 opinii
MONINI Olej z pestek winogron 1 l

MONINI

Olej z pestek winogron

1 l
37,99 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.9
z 19 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czarną truflą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.9
z 26 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z czosnkiem i chili

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Virgin z pomarańczą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-06-2027
5.0
z 27 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z bazylią

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2027
MONINI Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra virgin z rozmarynem

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027
5.0
z 9 opinii
MONINI Oliwa z oliwek extra vergine z białą truflą 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek extra vergine z białą truflą

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
MONINI Oliwa z oliwek Extra Vergine z pesto 250 ml

MONINI

Oliwa z oliwek Extra Vergine z pesto

250 ml
115,96 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store