Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Pesto
Inne pesto
TIGULLIO Pesto z serem ricotta truflami i czarnym pieprzem
Pesto z serem ricotta truflami i czarnym pieprzem TIGULLIO 185g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 17 opinii

TIGULLIO Pesto z serem ricotta truflami i czarnym pieprzem

185 g
TIGULLIO
Włochy

Cena15,49 zł
83,73 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 17.12.2027
Dostępne warianty
TIGULLIO Pesto z suszonymi pomidorami i pistacjami
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1116.00 kJ
13.3%
Wartość energetyczna (kcal)
269.00 kcal
13.5%
Tłuszcz (g)
21.00 g
30.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.00 g
15.0%
Węglowodany (g)
15.00 g
5.8%
w tym cukry (g)
7.50 g
8.3%
Błonnik (g)
2.00 g
Białko (g)
4.00 g
8.0%
Sól (g)
3.10 g
51.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.08.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
83,73 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
185 g
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
Marka:
TIGULLIO
EAN:
8000050025611
Cena za kg:
83,73 zł/kg
Waga:
185 g
Marka:
TIGULLIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
EAN:
8000050025611

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk na słoiku nad etykietą. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 5 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

5


Informacje producenta

Marka

Tigullio


Marka standaryzowana

MarkaTigullio

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sos

Wariant z serem ricotta truflami i czarnym pieprzem

Produkty z kategorii Inne pesto

5.0
z 11 opinii
BARILLA Pesto Ricotta e Noci (z serem ricotta i orzechami) 190 g

BARILLA

Pesto Ricotta e Noci (z serem ricotta i orzechami)

190 g
94,68 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2027
4.7
z 3 opinii
MONINI Pesto Zucchine e Limone (cukiniowo-cytrynowe) 190 g

MONINI

Pesto Zucchine e Limone (cukiniowo-cytrynowe)

190 g
99,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 17 opinii
TIGULLIO Pesto z serem ricotta truflami i czarnym pieprzem 185 g

TIGULLIO

Pesto z serem ricotta truflami i czarnym pieprzem

185 g
83,73 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027

Produkty marki TIGULLIO

4.8
z 11 opinii
TIGULLIO Pesto z suszonymi pomidorami i pistacjami 185 g

TIGULLIO

Pesto z suszonymi pomidorami i pistacjami

185 g
83,73 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2027
5.0
z 10 opinii
TIGULLIO Sos Ricotta e Pistacchio (na bazie sera ricotta i pistacji) 185 g

TIGULLIO

Sos Ricotta e Pistacchio (na bazie sera ricotta i pistacji)

185 g
83,73 zł/kg
Cena15,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store