Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Popcorn
Gotowy
MOGYI Popcorn w polewie kokosowej
Popcorn w polewie kokosowej MOGYI 70g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

MOGYI Popcorn w polewie kokosowej

1.4 kg
MOGYI
Węgry
1 szt.20 szt.

Cena99,80 zł
71,29 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Parametry
Cena za kg:
71,29 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.4 kg
Dostawca:
MOGYI POLSKA
Marka:
MOGYI
EAN:
5997347562269
Cena za kg:
71,29 zł/kg
Waga:
1.4 kg
Marka:
MOGYI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MOGYI POLSKA
EAN:
5997347562269

Produkty z kategorii Gotowy

5.0
z 156 opinii
STAR Popcorn solony 95 g

STAR

Popcorn solony

95 g
52,53 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
WERTHER'S Popcorn w polewie karmelowej 100 g

WERTHER'S

Popcorn w polewie karmelowej

100 g
123,90 zł/kg
Cena12,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
LORENZ Popcorn z dodatkiem soli 100 g

LORENZ

Popcorn z dodatkiem soli

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
BIOFACTOR Popcorn solony bezglutenowy BIO 80 g

BIOFACTOR

Popcorn solony bezglutenowy BIO

80 g
62,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
Nowość
CHUPA CHUPS Popcorn o smaku cola 90 g

CHUPA CHUPS

Popcorn o smaku cola

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
CHUPA CHUPS Popcorn o smaku truskawka 90 g

CHUPA CHUPS

Popcorn o smaku truskawka

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
MOGYI Caramoon - popcorn w polewie karmelowej 70 g

MOGYI

Caramoon - popcorn w polewie karmelowej

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 7 opinii
MOGYI Popcorn w polewie kokosowej 70 g

MOGYI

Popcorn w polewie kokosowej

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MOGYI

5.0
z 3 opinii
MOGYI Orzeszki ziemne Crasssh w skorupce o smaku serowym 60 g

MOGYI

Orzeszki ziemne Crasssh w skorupce o smaku serowym

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
5.0
z 4 opinii
MOGYI Orzeszki ziemne Crasssh w skorupce o smaku cebulki ze śmietanką 60 g

MOGYI

Orzeszki ziemne Crasssh w skorupce o smaku cebulki ze śmietanką

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
4.8
z 5 opinii
MOGYI Orzeszki ziemne smażone, solone 85 g

MOGYI

Orzeszki ziemne smażone, solone

85 g
35,18 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 17 opinii
MOGYI Słonecznik prażony solony 150 g

MOGYI

Słonecznik prażony solony

150 g
29,67 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026
4.9
z 13 opinii
MOGYI Caramoon - popcorn w polewie karmelowej 70 g

MOGYI

Caramoon - popcorn w polewie karmelowej

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
5.0
z 4 opinii
MOGYI Crasssh strong - orzeszki ziemne w skorupce o smaku jalapeno z serem 60 g

MOGYI

Crasssh strong - orzeszki ziemne w skorupce o smaku jalapeno z serem

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
5.0
z 3 opinii
MOGYI Crasssh - Orzeszki ziemne w skorupce o smaku wasabi 60 g

MOGYI

Crasssh - Orzeszki ziemne w skorupce o smaku wasabi

60 g
49,83 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
MOGYI Crasssh bit - słonecznik w skorupce o smaku cebulki ze śmietanką 70 g

MOGYI

Crasssh bit - słonecznik w skorupce o smaku cebulki ze śmietanką

70 g
49,86 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.7
z 3 opinii
MOGYI Micropop - popcorn do mikrofali o smaku maślanym 80 g

MOGYI

Micropop - popcorn do mikrofali o smaku maślanym

80 g
32,38 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2027
5.0
z 2 opinii
MOGYI Micropop - popcorn do mikrofali solony 80 g

MOGYI

Micropop - popcorn do mikrofali solony

80 g
32,38 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2027
4.9
z 7 opinii
MOGYI Popcorn w polewie kokosowej 70 g

MOGYI

Popcorn w polewie kokosowej

70 g
71,29 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store