Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Wafelki czekoladowe
KINDER Biszkopt z mlecznym nadzieniem o smaku cytrynowym
Biszkopt z mlecznym nadzieniem o smaku cytrynowym KINDER 29g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 50 opinii

KINDER Biszkopt z mlecznym nadzieniem o smaku cytrynowym

29 g
KINDER
Włochy

Cena3,25 zł
112,07 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

CIAO CIACHO! KINDER Paradiso to puszysty biszkopt przełożony schłodzonym śmietankowym kremem z nutką cytryny. Przekąska z lodówki inspirowana tradycyjną włoską recepturą. Idealna na chwilę przerwy przy kawie


Cechy

>CIAO CIACHO! >chłodzone ciastko >puszysty biszkopt >śmietankowy krem z nutką cytryny >idealna na chwilę przerwy przy kawie >wygodne opakowanie z jednym kawałkiem ciastka


KINDER Biszkopt z mlecznym nadzieniem o smaku cytrynowym


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1777.00 kJ
21.2%
Wartość energetyczna (kcal)
425.00 kcal
21.3%
Tłuszcz (g)
23.00 g
32.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
13.70 g
68.5%
Węglowodany (g)
48.50 g
18.7%
w tym cukry (g)
39.60 g
44.0%
Białko (g)
5.80 g
11.6%
Sól (g)
0.137 g
2.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
50 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
0%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mało smaczne, suche
09.02.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Drobna pychotka, przy innych zakupach dobrze zrobić sobie taką miłą słodką przekąskę
19.08.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Yana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.06.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.05.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.05.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
112,07 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
29 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
KINDER
EAN:
80052807
Cena za kg:
112,07 zł/kg
Waga:
29 g
Marka:
KINDER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
80052807

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać tylko w lodówce (0 °C - +7 °C).


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 7


Informacje producenta

Marka

Kinder


Marka standaryzowana

MarkaKinder

Opis produktu

CIAO CIACHO! KINDER Paradiso to puszysty biszkopt przełożony schłodzonym śmietankowym kremem z nutką cytryny. Przekąska z lodówki inspirowana tradycyjną włoską recepturą. Idealna na chwilę przerwy przy kawie


Podzielony opis produktu

Functional Name KINDER PARADISO g29X28

Variant z mlecznym nadzieniem o smaku cytrynowym

Produkty z kategorii Wafelki czekoladowe

5.0
z 19 opinii
KITKAT Paluszki waflowe w mlecznej czekoladzie 42 g

KITKAT

Paluszki waflowe w mlecznej czekoladzie

42 g
79,76 zł/kg
3,67 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 12 opinii
KITKAT Paluszki waflowe w białej czekoladzie 42 g

KITKAT

Paluszki waflowe w białej czekoladzie

42 g
79,76 zł/kg
3,67 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 60 opinii
PRINCE POLO Classic Wafelek classic XXL 45 g

PRINCE POLO Classic

Wafelek classic XXL

45 g
66,44 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 42 opinii
PRINCE POLO Wafelek o z kremem kakaowym MILKA 45 g

PRINCE POLO

Wafelek o z kremem kakaowym MILKA

45 g
66,44 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.8
z 10 opinii
PRINCE POLO Wafelek z kremem kakaowym 45 g

PRINCE POLO

Wafelek z kremem kakaowym

45 g
82,00 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
PRINCE POLO Wafelek z odrobiną czekolady 38 g

PRINCE POLO

Wafelek z odrobiną czekolady

38 g
73,42 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 16 opinii
PRINCE POLO Wafelek Mleczny XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Mleczny XXL

45 g
73,11 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 50 opinii
KINDER Biszkopt z mlecznym nadzieniem o smaku cytrynowym 29 g

KINDER

Biszkopt z mlecznym nadzieniem o smaku cytrynowym

29 g
112,07 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
4.7
z 11 opinii
KITKAT Baton Chunky Peanut Butter 42 g

KITKAT

Baton Chunky Peanut Butter

42 g
118,81 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 29 opinii
KITKAT Baton Chunky 40 g

KITKAT

Baton Chunky

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 14 opinii
PRINCESSA Wafelek z mlecznym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z mlecznym kremem

40 g
64,75 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 96 opinii
WEDEL Torcik Wedlowski 250 g

WEDEL

Torcik Wedlowski

250 g
91,96 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
CRICH Wafelki z kremem kakaowym BIO 125 g

CRICH

Wafelki z kremem kakaowym BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
KITKAT Chunky white baton 40 g

KITKAT

Chunky white baton

40 g
94,75 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.4
z 14 opinii
PRINCESSA Black&White Wafelek Caffe Latte 40 g

PRINCESSA Black&White

Wafelek Caffe Latte

40 g
64,75 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 15 opinii
PRINCESSA Dark Wafel kakaowy przekładany kremem kakaowym 30 g

PRINCESSA

Dark Wafel kakaowy przekładany kremem kakaowym

30 g
79,67 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
PRINCESSA Longa Wafelek klasyczny Dark Chocolate 41 g

PRINCESSA Longa

Wafelek klasyczny Dark Chocolate

41 g
63,17 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.7
z 20 opinii
MILKA Choco Wafer Wafelek z kremem kakaowym 30 g

MILKA Choco Wafer

Wafelek z kremem kakaowym

30 g
96,33 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
4.8
z 47 opinii
WAWEL Wafle o smaku kakaowym bez dodatku cukru 110 g

WAWEL

Wafle o smaku kakaowym bez dodatku cukru

110 g
71,73 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 12 opinii
PRINCESSA Zebra Wafel przekładany kremem kakaowym 30 g

PRINCESSA

Zebra Wafel przekładany kremem kakaowym

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki KINDER

5.0
z 41 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 100 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

100 g
73,50 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 98 opinii
KINDER Pingui Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekoladą 30 g

KINDER Pingui

Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekoladą

30 g
119,67 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
KINDER Pingui Biszkopt z mlecznym i kokosowym nadzieniem pokryty mleczną czekoladą 30 g

KINDER Pingui

Biszkopt z mlecznym i kokosowym nadzieniem pokryty mleczną czekoladą

30 g
119,67 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
5.0
z 113 opinii
KINDER Mleczna kanapka Biszkopt z mlecznym nadzieniem 28 g

KINDER Mleczna kanapka

Biszkopt z mlecznym nadzieniem

28 g
92,50 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
KINDER Ciastka kruche kinderini 100 g

KINDER

Ciastka kruche kinderini

100 g
97,90 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
5.0
z 102 opinii
KINDER Maxi King Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami 35 g

KINDER Maxi King

Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami

35 g
122,57 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
KINDER Cards Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem 79 g

KINDER Cards

Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem

79 g
94,81 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 43 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

43 g
92,79 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 33 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 5 szt. 108 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 5 szt.

108 g
92,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 108 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

108 g
114,35 zł/kg
Cena12,35 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
KINDER Bueno Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 39 g

KINDER Bueno

Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

39 g
106,41 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
KINDER Chocolate Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 150 g

KINDER Chocolate

Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

150 g
73,27 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 19 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt. 50 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt.

50 g
91,00 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
KINDER Schoko-Bons Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym i orzechami 125 g

KINDER Schoko-Bons

Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym i orzechami

125 g
111,92 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
KINDER Country Baton z nadzieniem mlecznym i zbożami 24 g

KINDER Country

Baton z nadzieniem mlecznym i zbożami

24 g
112,08 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
KINDER Delice Kakaowy biszkopt z mlecznym nadzieniem 39 g

KINDER Delice

Kakaowy biszkopt z mlecznym nadzieniem

39 g
88,46 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store