Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Wafelki czekoladowe

Wafelki czekoladowe

Wróć do Wafelki, sezamki i chałwy




5.0
z 19 opinii
KITKAT Paluszki waflowe w mlecznej czekoladzie 42 g

KITKAT

Paluszki waflowe w mlecznej czekoladzie

42 g
79,76 zł/kg
3,67 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.8
z 12 opinii
KITKAT Paluszki waflowe w białej czekoladzie 42 g

KITKAT

Paluszki waflowe w białej czekoladzie

42 g
79,76 zł/kg
3,67 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 61 opinii
PRINCE POLO Classic Wafelek classic XXL 45 g

PRINCE POLO Classic

Wafelek classic XXL

45 g
66,44 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka

5.0
z 42 opinii
PRINCE POLO Wafelek o z kremem kakaowym MILKA 45 g

PRINCE POLO

Wafelek o z kremem kakaowym MILKA

45 g
66,44 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026

4.8
z 10 opinii
PRINCE POLO Wafelek z kremem kakaowym 45 g

PRINCE POLO

Wafelek z kremem kakaowym

45 g
82,00 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka

4.9
z 16 opinii
PRINCE POLO Wafelek Mleczny XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Mleczny XXL

45 g
73,11 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

4.9
z 8 opinii
PRINCE POLO Wafelek z odrobiną czekolady 38 g

PRINCE POLO

Wafelek z odrobiną czekolady

38 g
73,42 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

5.0
z 50 opinii
KINDER Biszkopt z mlecznym nadzieniem o smaku cytrynowym 29 g

KINDER

Biszkopt z mlecznym nadzieniem o smaku cytrynowym

29 g
112,07 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka

5.0
z 29 opinii
KITKAT Baton Chunky 40 g

KITKAT

Baton Chunky

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.7
z 11 opinii
KITKAT Baton Chunky Peanut Butter 42 g

KITKAT

Baton Chunky Peanut Butter

42 g
118,81 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 14 opinii
PRINCESSA Wafelek z mlecznym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z mlecznym kremem

40 g
64,75 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026


4.9
z 96 opinii
WEDEL Torcik Wedlowski 250 g

WEDEL

Torcik Wedlowski

250 g
91,96 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
KITKAT Chunky white baton 40 g

KITKAT

Chunky white baton

40 g
94,75 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.4
z 14 opinii
PRINCESSA Black&White Wafelek Caffe Latte 40 g

PRINCESSA Black&White

Wafelek Caffe Latte

40 g
64,75 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 15 opinii
PRINCESSA Dark Wafel kakaowy przekładany kremem kakaowym 30 g

PRINCESSA

Dark Wafel kakaowy przekładany kremem kakaowym

30 g
79,67 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka

5.0
z 21 opinii
PRINCESSA Longa Wafelek klasyczny Dark Chocolate 41 g

PRINCESSA Longa

Wafelek klasyczny Dark Chocolate

41 g
63,17 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.7
z 20 opinii
MILKA Choco Wafer Wafelek z kremem kakaowym 30 g

MILKA Choco Wafer

Wafelek z kremem kakaowym

30 g
96,33 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka


4.8
z 47 opinii
WAWEL Wafle o smaku kakaowym bez dodatku cukru 110 g

WAWEL

Wafle o smaku kakaowym bez dodatku cukru

110 g
71,73 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.8
z 12 opinii
PRINCESSA Zebra Wafel przekładany kremem kakaowym 30 g

PRINCESSA

Zebra Wafel przekładany kremem kakaowym

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

5.0
z 6 opinii
KITKAT Paluszki waflowe orzechowe w mlecznej czekoladzie 42 g

KITKAT

Paluszki waflowe orzechowe w mlecznej czekoladzie

42 g
79,76 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 1 opinii
CRICH Wafelki z kremem kakaowym BIO 125 g

CRICH

Wafelki z kremem kakaowym BIO

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store