Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Wafelki czekoladowe familijne
KINDER Cards Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem
Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem Cards KINDER 79g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 40 opinii

KINDER Cards Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem

79 g
KINDER
Polska

Cena7,49 zł
94,81 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kinder Cards to pierwsze ciastko od Kinder. Jest to niezwykłe połączenie kakaowych i mlecznych wafelków z zaskakująco kremowym mleczno-kakaowym nadzieniem.


Cechy

>Pierwsze ciastko od Kinder >mleczno-kakaowe nadzienie >mleczny i kakaowy wafel

bez sztucznych barwników i konserwantów


KINDER Cards Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2135.00 kJ
25.4%
Wartość energetyczna (kcal)
510.00 kcal
25.5%
Tłuszcz (g)
26.30 g
37.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
13.50 g
67.5%
Węglowodany (g)
55.90 g
21.5%
w tym cukry (g)
42.90 g
47.7%
Białko (g)
11.50 g
23.0%
Sól (g)
0.445 g
7.4%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
40 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Sonia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Marianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
94,81 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
79 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
KINDER
EAN:
8000500347508
Cena za kg:
94,81 zł/kg
Waga:
79 g
Marka:
KINDER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
8000500347508

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

6 sztuk - 76,8 g e


Informacje producenta

Marka

Kinder


Marka standaryzowana

MarkaKinder

Opis produktu

Kinder Cards to pierwsze ciastko od Kinder. Jest to niezwykłe połączenie kakaowych i mlecznych wafelków z zaskakująco kremowym mleczno-kakaowym nadzieniem.


Podzielony opis produktu

Functional Name KINDER CARDS (g25,6X3)X18

Produkty z kategorii Wafelki czekoladowe familijne

4.9
z 55 opinii
MILKA Choco Wafer Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt. 150 g

MILKA Choco Wafer

Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 206 opinii
PRINCE POLO Classic Wafelek Classsic z kremem kakaowym oblany czekoladą x21 367 g

PRINCE POLO Classic

Wafelek Classsic z kremem kakaowym oblany czekoladą x21

367 g
57,19 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
PRINCESSA Mleczna Multipack 208 g

PRINCESSA

Mleczna Multipack

208 g
42,74 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
KINDER Cards Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem 79 g

KINDER Cards

Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem

79 g
94,81 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
GULLON Wafelki z nadzieniem czekoladowym bez cukru 60 g

GULLON

Wafelki z nadzieniem czekoladowym bez cukru

60 g
49,17 zł/kg
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
4.9
z 46 opinii
MANNER Wafle z kremem czekoladowym 200 g

MANNER

Wafle z kremem czekoladowym

200 g
62,75 zł/kg
Cena12,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
5.0
z 43 opinii
GRZEŚKI Tyci Wafelki z kremem w czekoladzie 110 g

GRZEŚKI Tyci

Wafelki z kremem w czekoladzie

110 g
81,73 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 13 opinii
MANNER Wafle Minis kakaowe 5x25g 125 g

MANNER

Wafle Minis kakaowe 5x25g

125 g
63,92 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
MANNER Wafle z kremem czekoladowym 75 g

MANNER

Wafle z kremem czekoladowym

75 g
59,87 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 18 opinii
KOPERNIK Wafel Teatralny kakaowy x6 100 g

KOPERNIK

Wafel Teatralny kakaowy x6

100 g
41,90 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
RITTER SPORT Amicelli rurki orzechowe 150 g

RITTER SPORT

Amicelli rurki orzechowe

150 g
99,93 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.9
z 15 opinii
NUTELLA B-Ready Wafelki z kremem orzechowym (6x22g) 132 g

NUTELLA B-Ready

Wafelki z kremem orzechowym (6x22g)

132 g
75,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
PRINCE POLO Classic Wafelek Classsic z kremem kakaowym oblany czekoladą x6 105 g

PRINCE POLO Classic

Wafelek Classsic z kremem kakaowym oblany czekoladą x6

105 g
72,29 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka

Produkty marki KINDER

5.0
z 41 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 100 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

100 g
73,50 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 98 opinii
KINDER Pingui Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekoladą 30 g

KINDER Pingui

Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekoladą

30 g
119,67 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 13 opinii
KINDER Pingui Biszkopt z mlecznym i kokosowym nadzieniem pokryty mleczną czekoladą 30 g

KINDER Pingui

Biszkopt z mlecznym i kokosowym nadzieniem pokryty mleczną czekoladą

30 g
119,67 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
5.0
z 113 opinii
KINDER Mleczna kanapka Biszkopt z mlecznym nadzieniem 28 g

KINDER Mleczna kanapka

Biszkopt z mlecznym nadzieniem

28 g
92,50 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
KINDER Ciastka kruche kinderini 100 g

KINDER

Ciastka kruche kinderini

100 g
97,90 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
5.0
z 102 opinii
KINDER Maxi King Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami 35 g

KINDER Maxi King

Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami

35 g
122,57 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 43 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

43 g
92,79 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 33 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 5 szt. 108 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 5 szt.

108 g
92,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 108 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

108 g
114,35 zł/kg
Cena12,35 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
KINDER Bueno Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 39 g

KINDER Bueno

Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

39 g
106,41 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
KINDER Chocolate Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 150 g

KINDER Chocolate

Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

150 g
73,27 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 50 opinii
KINDER Biszkopt z mlecznym nadzieniem o smaku cytrynowym 29 g

KINDER

Biszkopt z mlecznym nadzieniem o smaku cytrynowym

29 g
112,07 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt. 50 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt.

50 g
91,00 zł/kg
Cena4,55 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
KINDER Schoko-Bons Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym i orzechami 125 g

KINDER Schoko-Bons

Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym i orzechami

125 g
111,92 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
KINDER Country Baton z nadzieniem mlecznym i zbożami 24 g

KINDER Country

Baton z nadzieniem mlecznym i zbożami

24 g
112,08 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
KINDER Delice Kakaowy biszkopt z mlecznym nadzieniem 39 g

KINDER Delice

Kakaowy biszkopt z mlecznym nadzieniem

39 g
88,46 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store