Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Pizza, zapiekanka i lasagne
Zapiekanka
PROSTE HISTORIE Zapiekanka fresh z pieczarkami
Zapiekanka fresh z pieczarkami PROSTE HISTORIE 255g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 33 opinii

PROSTE HISTORIE Zapiekanka fresh z pieczarkami

255 g
PROSTE HISTORIE
Polska

Cena7,35 zł
28,82 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 6 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
33 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
zapiekanki tej firmy są ok
01.09.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
18.03.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne zapiekanki
04.11.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.09.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Małgosia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
IZA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
28,82 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
255 g
Dostawca:
IGLOTEX
Marka:
PROSTE HISTORIE
EAN:
5902162002418
Cena za kg:
28,82 zł/kg
Waga:
255 g
Marka:
PROSTE HISTORIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
IGLOTEX
EAN:
5902162002418

Produkty z kategorii Zapiekanka

4.9
z 33 opinii
PROSTE HISTORIE Zapiekanka fresh z pieczarkami 255 g

PROSTE HISTORIE

Zapiekanka fresh z pieczarkami

255 g
28,82 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.8
z 25 opinii
SMAKMAK Zapiekanka extra looong z Kurczakiem 270 g

SMAKMAK

Zapiekanka extra looong z Kurczakiem

270 g
29,59 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.7
z 27 opinii
SMAKMAK Zapiekanka z szynką 270 g

SMAKMAK

Zapiekanka z szynką

270 g
31,07 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.7
z 18 opinii
PROSTE HISTORIE Zapiekanka fresh z szynką 390 g

PROSTE HISTORIE

Zapiekanka fresh z szynką

390 g
18,85 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.7
z 26 opinii
SMAKMAK Zapiekanka z pieczarkami 250 g

SMAKMAK

Zapiekanka z pieczarkami

250 g
33,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

Produkty marki PROSTE HISTORIE

4.9
z 214 opinii

36% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 176 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki proste do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki proste do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 201 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 39 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe 730 g

PROSTE HISTORIE

Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe

730 g
14,04 zł/kg
Cena10,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 118 opinii
PROSTE HISTORIE Talarki ziemniaczane bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Talarki ziemniaczane bezglutenowe

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 86 opinii
PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką 450 g

PROSTE HISTORIE

Kluski śląskie z dziurką

450 g
17,31 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 92 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 44 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa pieczarkowa z pietruszką bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa pieczarkowa z pietruszką bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 33 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa wiosenna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa wiosenna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa królewska ze szpinakiem 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa królewska ze szpinakiem

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 37 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa węgierska pikantna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa węgierska pikantna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 30 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa pomidorowa z ryżem 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa pomidorowa z ryżem

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 254 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie truskawki 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie truskawki

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 41 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 63 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z szynką i pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z szynką i pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store