Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Pizza, zapiekanka i lasagne
Pizza
PROSTE HISTORIE Pizza fresh pepperoni z jalapeno
Pizza fresh pepperoni z jalapeno PROSTE HISTORIE 390g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 14 opinii

PROSTE HISTORIE Pizza fresh pepperoni z jalapeno

390 g
PROSTE HISTORIE
Polska

Cena12,59 zł
32,28 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cienkie i chrupiące ciasto na zakwasie, Idealnie wypieczony spód w piecu kamiennym, Sos na bazie przetartych pomidorów i na oliwie z oliwek, Nietuzinkowe połączenie smaków: duże plastry papryczki jalapeno i wyraziste pepperoni, Pizza dla wielbicieli pikantnych dań.


Cechy

Polska Marka

nowość!

na oliwie z oliwek

ciasto na zakwasie


PROSTE HISTORIE Pizza fresh pepperoni z jalapeno


Produkt dostępny
Data przydatności: około 10 dni
Dostępne warianty
PROSTE HISTORIE Pizza fresh z kurczakiem
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
902.00 kJ
10.7%
Wartość energetyczna (kcal)
216.00 kcal
10.8%
Tłuszcz (g)
7.80 g
11.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.50 g
17.5%
Węglowodany (g)
26.00 g
10.0%
w tym cukry (g)
3.20 g
3.6%
Białko (g)
9.20 g
18.4%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna, dobre ciasto,po odgrzaniu jest ok
29.10.2025
0
0
Stanisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Damian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.08.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.07.2025
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,28 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
390 g
Dostawca:
IGLOTEX
Marka:
PROSTE HISTORIE
EAN:
5902162010925
Cena za kg:
32,28 zł/kg
Waga:
390 g
Marka:
PROSTE HISTORIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
IGLOTEX
EAN:
5902162010925

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Piec w piekarniku(Od postaci schłodzonej):

Wyjąć pizzę z opakowania i umieścić na środkowym ruszcie w piekarniku rozgrzanym do temperatury 180 °C - 200 °C. Piec przez około 8 - 10 minut, do momentu roztopienia sera oraz zarumienienia ciasta. Ponieważ urządzenia różnią się między sobą, powyższe informacje należy traktować jako wskazówki.


Przechowywanie

Przechowywać w lodówce w temperaturze od 0 °C do +6 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Proste Historie


Marka producenta

MarkaIglotex

Marka standaryzowana

MarkaProste Historie

Podmarka

Podmarka Z Pieca Kamiennego


Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Cienkie i chrupiące ciasto na zakwasie, Idealnie wypieczony spód w piecu kamiennym, Sos na bazie przetartych pomidorów i na oliwie z oliwek, Nietuzinkowe połączenie smaków: duże plastry papryczki jalapeno i wyraziste pepperoni, Pizza dla wielbicieli pikantnych dań.


O marce

Proste Historie - Wiemy, co w życiu ważne


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pizza

Wariant pepperoni z jalapeño

Produkty z kategorii Pizza

5.0
z 33 opinii
PROSTE HISTORIE Pizza fresh z kurczakiem 390 g

PROSTE HISTORIE

Pizza fresh z kurczakiem

390 g
32,28 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 31 opinii
PROSTE HISTORIE Pizza fresh z szynką 390 g

PROSTE HISTORIE

Pizza fresh z szynką

390 g
32,28 zł/kg
friscontowa cena
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 24 opinii
PROSTE HISTORIE Pizza fresh cztery sery 390 g

PROSTE HISTORIE

Pizza fresh cztery sery

390 g
32,28 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 14 opinii
PROSTE HISTORIE Pizza fresh pepperoni z jalapeno 390 g

PROSTE HISTORIE

Pizza fresh pepperoni z jalapeno

390 g
32,28 zł/kg
Cena12,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

Produkty marki PROSTE HISTORIE

4.9
z 214 opinii

36% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 176 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki proste do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki proste do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 201 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 39 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe 730 g

PROSTE HISTORIE

Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe

730 g
14,04 zł/kg
Cena10,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 181 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie maliny 280 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie maliny

280 g
82,11 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 63 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z szynką i pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z szynką i pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 254 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie truskawki 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie truskawki

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 86 opinii
PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką 450 g

PROSTE HISTORIE

Kluski śląskie z dziurką

450 g
17,31 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 44 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z kurczakiem 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z kurczakiem

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.7
z 22 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka kebab 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka kebab

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 118 opinii
PROSTE HISTORIE Talarki ziemniaczane bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Talarki ziemniaczane bezglutenowe

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 73 opinii
PROSTE HISTORIE Pyzy z mięsem mrożone 450 g

PROSTE HISTORIE

Pyzy z mięsem mrożone

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 82 opinii
PROSTE HISTORIE Pyzy ziemniaczane 450 g

PROSTE HISTORIE

Pyzy ziemniaczane

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 65 opinii
PROSTE HISTORIE Pierogi z mięsem 450 g

PROSTE HISTORIE

Pierogi z mięsem

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store