Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Sosy gotowe do potraw
Śmietanowe
RANA Sos śmietanowy z dodatkiem 4 serów włoskich (świeży)
Sos śmietanowy z dodatkiem 4 serów włoskich (świeży) RANA 180g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 21 opinii

RANA Sos śmietanowy z dodatkiem 4 serów włoskich (świeży)

180 g
RANA
Włochy

Cena11,79 zł
65,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bruno
zweryfikowano
Zgłaszam
Absolutna rewelacja - można ugotować sobie makaron, zalać tym i w zasadzie mamy już gotowy makaron z sosem serowym. Na prawdę bardzo smaczne i gdyby mi ktoś dał coś takiego, to bym w życiu nie zgadł że to gotowy produkt. Jestem pewien że sprawdzi się też jako sos do nachosów itd.
21.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Pycha :)
27.07.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2026
0
0
Helena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Yevhenii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Marianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.10.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.09.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
65,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
RANA
EAN:
8001665702386
Cena za kg:
65,50 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
RANA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8001665702386

Produkty z kategorii Śmietanowe

5.0
z 21 opinii
RANA Sos śmietanowy z dodatkiem 4 serów włoskich (świeży) 180 g

RANA

Sos śmietanowy z dodatkiem 4 serów włoskich (świeży)

180 g
65,50 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
ROLESKI Sos śmietanowy 300 g

ROLESKI

Sos śmietanowy

300 g
24,97 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Produkty marki RANA

4.9
z 106 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) 400 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże)

400 g
22,47 zł/kg
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
RANA Pesto z bazylią (świeże) 140 g

RANA

Pesto z bazylią (świeże)

140 g
64,21 zł/kg
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
RANA Ravioli z duszonym mięsem (świeże) 250 g

RANA

Ravioli z duszonym mięsem (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
RANA Ravioli z ricottą i szpinakiem (świeże) 250 g

RANA

Ravioli z ricottą i szpinakiem (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
RANA Ravioli z pomidorami i mozzarellą (świeże) 250 g

RANA

Ravioli z pomidorami i mozzarellą (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
RANA Ravioli z pesto alla genovese (świeże) 250 g

RANA

Ravioli z pesto alla genovese (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
RANA Tortellini z szynką parmeńską (świeże) 250 g

RANA

Tortellini z szynką parmeńską (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
RANA Makaron Tagliatelle (świeży) 250 g

RANA

Makaron Tagliatelle (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 31 opinii
RANA Makaron Pappardelle (świeży) 250 g

RANA

Makaron Pappardelle (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
RANA Makaron Spaghetti (świeży) 250 g

RANA

Makaron Spaghetti (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
RANA Tortelloni z grzybami (świeże) 250 g

RANA

Tortelloni z grzybami (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
RANA Ravioli 4 sery (świeże) 250 g

RANA

Ravioli 4 sery (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
RANA Makaron Lasagne - płaty (świeży) 250 g

RANA

Makaron Lasagne - płaty (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) ze szpinakiem i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) ze szpinakiem i mozarellą - na patelnię

280 g
57,11 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) z szynką i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) z szynką i mozarellą - na patelnię

280 g
57,11 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.5
z 11 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) z pomidorami i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) z pomidorami i mozarellą - na patelnię

280 g
57,11 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store