Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Świeży
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże)
Gnocchi ziemniaczane (świeże) RANA 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 106 opinii

RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże)

400 g
RANA
Włochy

11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (24% taniej)
29,47 zł/kg
11,79 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (24% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
promocja
Powiązane promocje
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) 400 g
8,99 zł/szt. kupując 2 szt.
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
618.00 kJ
7.4%
Wartość energetyczna (kcal)
146.00 kcal
7.3%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
31.00 g
11.9%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
3.10 g
6.2%
Sól (g)
0.90 g
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
106 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
11%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Super jakość, pasuje do pesto
15.04.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, łatwe do przyrządzenia, ale niestety wysoka cena
11.04.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, łatwe do przyrządzenia, zaoszczędzenie czasu
20.01.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałości do błyskawicznego ( 2 min) przygotowania
12.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
sytuacja jak przy croissantach
19.12.2025
0
1
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione
13.08.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, świeże, szybkie w gotowaniu
15.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️cena do jakości - super wybór
14.06.2025
0
0
Maurycy
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobre
12.06.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Cena w dół
11.06.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i dobry ratunek gdy nie ma się czasu i pomysłu na mały posiłek. Dodatki można stosować różnorakie. Od tylko zdrowego tłuszczu i szczypiorku po dodatki serowe i..... no różnorakie!
05.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
RANA
EAN:
8001665724036
Cena za kg:
22,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
RANA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8001665724036

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od postaci schłodzonej):

Gotować przez 2 minuty w dużej ilości wrzącej osolonej wody, odcedzić i przyprawić do smaku.


Przechowywanie

Należy spożyć do: patrz data na brzegu opakowania. Przechowywać w lodówce w temperaturze od +4 °C do +6 °C. Należy spożyć w ciągu 1 dnia od otwarcia opakowania.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

1


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 4

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Rana


Marka standaryzowana

MarkaRana

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Gnocchi

Produkty z kategorii Świeży

5.0
z 90 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron pszenny Udon (świeży) 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron pszenny Udon (świeży)

200 g
17,45 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 106 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) 400 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże)

400 g
22,47 zł/kg
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron pszenny Ramen (świeży) 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron pszenny Ramen (świeży)

200 g
17,45 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
RANA Ravioli z ricottą i szpinakiem (świeże) 250 g

RANA

Ravioli z ricottą i szpinakiem (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
RANA Ravioli z pomidorami i mozzarellą (świeże) 250 g

RANA

Ravioli z pomidorami i mozzarellą (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
RANA Ravioli z duszonym mięsem (świeże) 250 g

RANA

Ravioli z duszonym mięsem (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
RANA Ravioli z pesto alla genovese (świeże) 250 g

RANA

Ravioli z pesto alla genovese (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
RANA Tortellini z szynką parmeńską (świeże) 250 g

RANA

Tortellini z szynką parmeńską (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
RANA Makaron Tagliatelle (świeży) 250 g

RANA

Makaron Tagliatelle (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 31 opinii
RANA Makaron Pappardelle (świeży) 250 g

RANA

Makaron Pappardelle (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
RANA Makaron Spaghetti (świeży) 250 g

RANA

Makaron Spaghetti (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
RANA Ravioli 4 sery (świeże) 250 g

RANA

Ravioli 4 sery (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
RANA Tortelloni z grzybami (świeże) 250 g

RANA

Tortelloni z grzybami (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
RANA Makaron Lasagne - płaty (świeży) 250 g

RANA

Makaron Lasagne - płaty (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.5
z 11 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) z pomidorami i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) z pomidorami i mozarellą - na patelnię

280 g
57,11 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) ze szpinakiem i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) ze szpinakiem i mozarellą - na patelnię

280 g
57,11 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) z szynką i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) z szynką i mozarellą - na patelnię

280 g
57,11 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
LA SPIGA Ravioli z borowikami (świeże) BIO 250 g

LA SPIGA

Ravioli z borowikami (świeże) BIO

250 g
57,96 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka

Produkty marki RANA

4.9
z 47 opinii
RANA Pesto z bazylią (świeże) 140 g

RANA

Pesto z bazylią (świeże)

140 g
64,21 zł/kg
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 77 opinii
RANA Ravioli z ricottą i szpinakiem (świeże) 250 g

RANA

Ravioli z ricottą i szpinakiem (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
RANA Ravioli z pomidorami i mozzarellą (świeże) 250 g

RANA

Ravioli z pomidorami i mozzarellą (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
RANA Ravioli z duszonym mięsem (świeże) 250 g

RANA

Ravioli z duszonym mięsem (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
RANA Ravioli z pesto alla genovese (świeże) 250 g

RANA

Ravioli z pesto alla genovese (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
RANA Tortellini z szynką parmeńską (świeże) 250 g

RANA

Tortellini z szynką parmeńską (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
RANA Makaron Tagliatelle (świeży) 250 g

RANA

Makaron Tagliatelle (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
4.9
z 31 opinii
RANA Makaron Pappardelle (świeży) 250 g

RANA

Makaron Pappardelle (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
RANA Makaron Spaghetti (świeży) 250 g

RANA

Makaron Spaghetti (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
RANA Ravioli 4 sery (świeże) 250 g

RANA

Ravioli 4 sery (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
RANA Tortelloni z grzybami (świeże) 250 g

RANA

Tortelloni z grzybami (świeże)

250 g
59,96 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
RANA Makaron Lasagne - płaty (świeży) 250 g

RANA

Makaron Lasagne - płaty (świeży)

250 g
43,16 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
4.5
z 11 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) z pomidorami i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) z pomidorami i mozarellą - na patelnię

280 g
57,11 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) ze szpinakiem i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) ze szpinakiem i mozarellą - na patelnię

280 g
57,11 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
RANA Gnocchi ziemniaczane (świeże) z szynką i mozarellą - na patelnię 280 g

RANA

Gnocchi ziemniaczane (świeże) z szynką i mozarellą - na patelnię

280 g
57,11 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
RANA Sos śmietanowy z dodatkiem 4 serów włoskich (świeży) 180 g

RANA

Sos śmietanowy z dodatkiem 4 serów włoskich (świeży)

180 g
65,50 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store