Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania i zupy instant
Dania z makaronem
KNORR Gorący Kubek 4 sery z grzankami
4 sery z grzankami Gorący Kubek KNORR 17g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 28 opinii

KNORR Gorący Kubek 4 sery z grzankami

17 g
KNORR
Polska

Cena1,99 zł
117,06 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Czekają Cię intensywne dni pełne zadań i obowiązków? Nie masz czasu na długie gotowanie, a jednocześnie chcesz zjeść smacznie i mieć poczucie bogatej diety? Każdy, bez względu na tryb życia, jaki prowadzi, zasługuje na pyszny posiłek. Dlatego z pomocą przychodzi danie instant – Knorr Gorący Kubek 4 sery z grzankami, które możesz mieć zawsze pod ręką i przygotować w każdej chwili! To aromatyczna i smakowita kompozycja naturalnych składników, składających się na pyszną, kremową zupę serową z dodatkiem chrupiących grzanek. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Gorący Kubek 4 sery z grzankami to skład bez konserwantów, za to pełny naturalnych składników. Jak przygotować zupę instant Gorący Kubek? To dziecinnie proste! Wystarczy, że wsypiesz całą zawartość torebki do kubka i zalejesz 200 ml wrzącej wody. Następnie energicznie wymieszaj i ciesz się swoim kubkiem rozgrzewającej i aromatycznej zupy. Ile Ci to zajmie? Całość przygotowania to najwyżej dwie minuty! Chcemy dbać o otoczenie, dlatego opakowanie zupy Knorr Gorący Kubek nadaje się do recyklingu. Masz ochotę na inne smaki? Koniecznie sprawdź inne zupy Knorr Gorący Kubek, np. barszcz czerwony, rosół z kury czy zupa cebulowa z grzankami i przekonaj się, że pyszne, rozgrzewające i pożywne zupy możesz mieć w swoim kubku błyskawicznie i bez trudu.


Cechy

- Gorący Kubek Knorr 4 sery z grzankami to idealny pomysł na pyszną, aromatyczną i szybką zupę zawsze wtedy, gdy nie masz czasu na gotowanie, np. w porze lunchowej

- Zupa instant Knorr 4 sery z grzankami to intensywny, serowy smak pochodzący z naturalnych składników, wzbogacony o chrupiące grzanki idealnie komponujące się z serową kremowością

- Aby przygotować szybką zupę Gorący Kubek, wystarczy wsypać do kubka zawartość opakowania i zalać wrzącą wodą, energicznie mieszając

- Dwie minuty – tylko tyle potrzebujesz, aby przygotować pyszną zupę Gorący Kubek Knorr 4 sery z grzankami!

- Gorący Kubek Knorr 4 sery z grzankami to skład bez konserwantów, a opakowanie zupy nadaje się do recyklingu

- Knorr to pomysł na szybkie danie bez utraty na jakości – zawsze kiedy chcesz, możesz cieszyć się pysznym smakiem prostych do przygotowania posiłków


KNORR Gorący Kubek 4 sery z grzankami


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
149.00 kJ
1.8%
Wartość energetyczna (kcal)
36.00 kcal
1.8%
Tłuszcz (g)
1.70 g
2.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
4.40 g
1.7%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Błonnik (g)
< 0.50 g
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
0.84 g
14.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
08.08.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra zupka na szybko
08.04.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2026
0
0
witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.09.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.04.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Rościsław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Pola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.10.2025
0
0
Cecylia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
117,06 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
17 g
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
KNORR
EAN:
8720182839084
Cena za kg:
117,06 zł/kg
Waga:
17 g
Marka:
KNORR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8720182839084

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

1) Zawartość torebki wsyp do kubka. 2) Zalej 200 ml wrzącej wody i wymieszaj.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Knorr


Marka standaryzowana

MarkaKnorr

Podmarka

Podmarka Gorący Kubek


Opis produktu

Czekają Cię intensywne dni pełne zadań i obowiązków? Nie masz czasu na długie gotowanie, a jednocześnie chcesz zjeść smacznie i mieć poczucie bogatej diety? Każdy, bez względu na tryb życia, jaki prowadzi, zasługuje na pyszny posiłek. Dlatego z pomocą przychodzi danie instant – Knorr Gorący Kubek 4 sery z grzankami, które możesz mieć zawsze pod ręką i przygotować w każdej chwili! To aromatyczna i smakowita kompozycja naturalnych składników, składających się na pyszną, kremową zupę serową z dodatkiem chrupiących grzanek. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Gorący Kubek 4 sery z grzankami to skład bez konserwantów, za to pełny naturalnych składników. Jak przygotować zupę instant Gorący Kubek? To dziecinnie proste! Wystarczy, że wsypiesz całą zawartość torebki do kubka i zalejesz 200 ml wrzącej wody. Następnie energicznie wymieszaj i ciesz się swoim kubkiem rozgrzewającej i aromatycznej zupy. Ile Ci to zajmie? Całość przygotowania to najwyżej dwie minuty! Chcemy dbać o otoczenie, dlatego opakowanie zupy Knorr Gorący Kubek nadaje się do recyklingu. Masz ochotę na inne smaki? Koniecznie sprawdź inne zupy Knorr Gorący Kubek, np. barszcz czerwony, rosół z kury czy zupa cebulowa z grzankami i przekonaj się, że pyszne, rozgrzewające i pożywne zupy możesz mieć w swoim kubku błyskawicznie i bez trudu.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Zupa 4 sery z grzankami

Produkty z kategorii Dania z makaronem

4.8
z 20 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak klasyczny teriayki 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak klasyczny teriayki

75 g
73,20 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 15 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak słodkie chili 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak słodkie chili

75 g
73,20 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 54 opinii
VIFON Zupa błyskawiczna o smaku kurczaka curry (ostra) 70 g

VIFON

Zupa błyskawiczna o smaku kurczaka curry (ostra)

70 g
34,14 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 81 opinii
KNORR Nudle Ser w ziołach 61 g

KNORR Nudle

Ser w ziołach

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 16 opinii
OYAKATA Danie instant z sosem w stylu japoński klasyczny 93 g

OYAKATA

Danie instant z sosem w stylu japoński klasyczny

93 g
73,01 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 4 opinii
OYAKATA Danie instant z sosem w stylu japońska wołowina o smaku wasabi 93 g

OYAKATA

Danie instant z sosem w stylu japońska wołowina o smaku wasabi

93 g
73,01 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 35 opinii
AMINO Zupa kurkowa po podlasku (z prażoną cebulką i szczypiorkiem) 61 g

AMINO

Zupa kurkowa po podlasku (z prażoną cebulką i szczypiorkiem)

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 28 opinii
KNORR Gorący Kubek 4 sery z grzankami 17 g

KNORR Gorący Kubek

4 sery z grzankami

17 g
117,06 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 19 opinii
KNORR Nudle Pieczony kurczak 61 g

KNORR Nudle

Pieczony kurczak

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
OYAKATA Danie instant z sosem w stylu japoński kurczak teriyaki 96 g

OYAKATA

Danie instant z sosem w stylu japoński kurczak teriyaki

96 g
70,73 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.5
z 21 opinii
GOONG Ramen - danie instant z makaronem 90 g

GOONG

Ramen - danie instant z makaronem

90 g
61,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.9
z 15 opinii
GOONG Pad Thai - danie instant z makaronem 90 g

GOONG

Pad Thai - danie instant z makaronem

90 g
61,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
4.5
z 14 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak sezamowy kurczak 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak sezamowy kurczak

75 g
83,87 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 5 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak azjatycki klasyczny 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak azjatycki klasyczny

75 g
83,87 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
KNORR Makaron bolognese w kubku 60 g

KNORR

Makaron bolognese w kubku

60 g
116,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.6
z 7 opinii
BULDOG Makaron Ramen o smaku ostrego kurczaka (curry) - instant 117 g

BULDOG

Makaron Ramen o smaku ostrego kurczaka (curry) - instant

117 g
42,65 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Nowość
WINIARY Nudle Pad Thai 93 g

WINIARY

Nudle Pad Thai

93 g
53,66 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
WINIARY Nudle pięć smaków 93 g

WINIARY

Nudle pięć smaków

93 g
53,66 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii
WINIARY Nudle Teriyaki 93 g

WINIARY

Nudle Teriyaki

93 g
53,66 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 7 opinii
KNORR Makaron cheese&bacon w kubku 71 g

KNORR

Makaron cheese&bacon w kubku

71 g
98,45 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.0
z 1 opinii
SACLA Makaron tagliatelle z sosem truflowym 1 szt

SACLA

Makaron tagliatelle z sosem truflowym

1 szt
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.5
z 2 opinii
SACLA Makaron tagliatelle z sosem pomidorowym z bazylią 1 szt

SACLA

Makaron tagliatelle z sosem pomidorowym z bazylią

1 szt
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Spaghetti po neapolitańsku 57 g

WINIARY

Spaghetti po neapolitańsku

57 g
105,09 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Spaghetti bolognese 61 g

WINIARY

Spaghetti bolognese

61 g
98,20 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 37 opinii
WINIARY Street Food Smażone nudle o smaku teriyaki 130 g

WINIARY Street Food

Smażone nudle o smaku teriyaki

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
KNORR Makaron 4 sery w kubku 66 g

KNORR

Makaron 4 sery w kubku

66 g
105,91 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 12 opinii
KNORR Makaron carbonara w kubku 55 g

KNORR

Makaron carbonara w kubku

55 g
127,09 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 13 opinii
WINIARY Street Food Smażone nudle o smaku kurczaka 121 g

WINIARY Street Food

Smażone nudle o smaku kurczaka

121 g
82,56 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 8 opinii
OYAKATA Danie instant z sosem w stylu japońskie curry 90 g

OYAKATA

Danie instant z sosem w stylu japońskie curry

90 g
75,44 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
WINIARY Street Food Smażone nudle o smaku kaczki 119 g

WINIARY Street Food

Smażone nudle o smaku kaczki

119 g
83,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 9 opinii
KNORR Makaron mac&cheese jalapeno w kubku 62 g

KNORR

Makaron mac&cheese jalapeno w kubku

62 g
112,74 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 4 opinii
SACLA Makaron tagliatelle z pesto bazyliowym 80 g

SACLA

Makaron tagliatelle z pesto bazyliowym

80 g
143,63 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027

Produkty marki KNORR

5.0
z 67 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese 41 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese

41 g
146,10 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 81 opinii
KNORR Nudle Ser w ziołach 61 g

KNORR Nudle

Ser w ziołach

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 78 opinii
KNORR Gorący Kubek Pomidorowa z makaronem 19 g

KNORR Gorący Kubek

Pomidorowa z makaronem

19 g
104,74 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 55 opinii
KNORR FIX Spaghetti Napoli 45 g

KNORR FIX

Spaghetti Napoli

45 g
106,44 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 35 opinii
KNORR Sos sałatkowy włoski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy włoski

8 g
223,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 28 opinii
KNORR Sos sałatkowy francuski 8 g

KNORR

Sos sałatkowy francuski

8 g
223,75 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 52 opinii
KNORR Gorący Kubek Serowa z grzankami 22 g

KNORR Gorący Kubek

Serowa z grzankami

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
KNORR Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy 9 g

KNORR

Sos sałatkowy koperkowo-ziołowy

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 26 opinii
KNORR Sos sałatkowy grecki 9 g

KNORR

Sos sałatkowy grecki

9 g
198,89 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 30 opinii
KNORR FIX Spaghetti Bolognese extra ziołowe 42 g

KNORR FIX

Spaghetti Bolognese extra ziołowe

42 g
142,62 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 37 opinii
KNORR FIX Mieszanka do potraw chińskich 37 g

KNORR FIX

Mieszanka do potraw chińskich

37 g
161,89 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 73 opinii
KNORR Gorący Kubek Krem borowikowy z grzankami 15 g

KNORR Gorący Kubek

Krem borowikowy z grzankami

15 g
132,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 38 opinii
KNORR FIX Soczyste kotlety mielone 70 g

KNORR FIX

Soczyste kotlety mielone

70 g
85,57 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 59 opinii
KNORR Gorący Kubek Pieczarkowa z grzankami 15 g

KNORR Gorący Kubek

Pieczarkowa z grzankami

15 g
132,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 55 opinii
KNORR Gorący Kubek Rosół z kury z makaronem 12 g

KNORR Gorący Kubek

Rosół z kury z makaronem

12 g
165,83 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 50 opinii
KNORR Nudle Pomidorowe łagodne 65 g

KNORR Nudle

Pomidorowe łagodne

65 g
46,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store