Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania i zupy instant
Dania z makaronem
AMINO Zupa kurkowa po podlasku (z prażoną cebulką i szczypiorkiem)
Zupa kurkowa po podlasku (z prażoną cebulką i szczypiorkiem) AMINO 61g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 35 opinii

AMINO Zupa kurkowa po podlasku (z prażoną cebulką i szczypiorkiem)

61 g
AMINO
Polska

Cena2,99 zł
49,02 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

wyprodukowano w Polsce

z olejem słonecznikowym


AMINO Zupa kurkowa po podlasku (z prażoną cebulką i szczypiorkiem)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Dostępne warianty
AMINO Zupa pomidorowa z kawałkami pomidorów i natką pietruszki
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
307.00 kJ
3.7%
Wartość energetyczna (kcal)
73.00 kcal
3.7%
Tłuszcz (g)
3.20 g
4.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
9.30 g
3.6%
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Błonnik (g)
< 0.50 g
Białko (g)
1.30 g
2.6%
Sól (g)
0.71 g
11.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Całkiem dobra
06.02.2026
0
0
Zdzislawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
08.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2026
0
0
Jarosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
BASIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
BASIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.04.2026
0
0
Zdzisław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.03.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Emiko
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.01.2026
0
0
Sandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.01.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,02 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
61 g
Dostawca:
UNILEVER LODY
Marka:
AMINO
EAN:
8720182329868
Cena za kg:
49,02 zł/kg
Waga:
61 g
Marka:
AMINO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
UNILEVER LODY
EAN:
8720182329868

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: Kluski i zawartość saszetki wrzuć do naczynia. Zalej 400 ml (2 niepełne szklanki) gorącej wody. Dokładnie wymieszaj. Odstaw na 3-5 minut.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz bok opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Amino


Marka standaryzowana

MarkaAmino

Logotypy stron trzecich

Green Dot


O marce

Amino - kuchnia polska


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Zupa błyskawiczna

Wariant kurkowa z prażoną cebulką i szczypiorkiem

Produkty z kategorii Dania z makaronem

4.9
z 81 opinii
KNORR Nudle Ser w ziołach 61 g

KNORR Nudle

Ser w ziołach

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 35 opinii
AMINO Zupa kurkowa po podlasku (z prażoną cebulką i szczypiorkiem) 61 g

AMINO

Zupa kurkowa po podlasku (z prażoną cebulką i szczypiorkiem)

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.5
z 21 opinii
GOONG Ramen - danie instant z makaronem 90 g

GOONG

Ramen - danie instant z makaronem

90 g
61,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 16 opinii
OYAKATA Danie instant z sosem w stylu japoński klasyczny 93 g

OYAKATA

Danie instant z sosem w stylu japoński klasyczny

93 g
73,01 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 4 opinii
OYAKATA Danie instant z sosem w stylu japońska wołowina o smaku wasabi 93 g

OYAKATA

Danie instant z sosem w stylu japońska wołowina o smaku wasabi

93 g
73,01 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 15 opinii
GOONG Pad Thai - danie instant z makaronem 90 g

GOONG

Pad Thai - danie instant z makaronem

90 g
61,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
4.9
z 54 opinii
VIFON Zupa błyskawiczna o smaku kurczaka curry (ostra) 70 g

VIFON

Zupa błyskawiczna o smaku kurczaka curry (ostra)

70 g
34,14 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 6 opinii
OYAKATA Danie instant z sosem w stylu japoński kurczak teriyaki 96 g

OYAKATA

Danie instant z sosem w stylu japoński kurczak teriyaki

96 g
70,73 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 19 opinii
KNORR Nudle Pieczony kurczak 61 g

KNORR Nudle

Pieczony kurczak

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 28 opinii
KNORR Gorący Kubek 4 sery z grzankami 17 g

KNORR Gorący Kubek

4 sery z grzankami

17 g
117,06 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 20 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak klasyczny teriayki 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak klasyczny teriayki

75 g
83,87 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.5
z 14 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak sezamowy kurczak 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak sezamowy kurczak

75 g
83,87 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 15 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak słodkie chili 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak słodkie chili

75 g
83,87 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 5 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak azjatycki klasyczny 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak azjatycki klasyczny

75 g
83,87 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
5.0
z 37 opinii
WINIARY Street Food Smażone nudle o smaku teriyaki 130 g

WINIARY Street Food

Smażone nudle o smaku teriyaki

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
Nowość
WINIARY Nudle Pad Thai 93 g

WINIARY

Nudle Pad Thai

93 g
53,66 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 1 opinii
WINIARY Nudle pięć smaków 93 g

WINIARY

Nudle pięć smaków

93 g
53,66 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii
WINIARY Nudle Teriyaki 93 g

WINIARY

Nudle Teriyaki

93 g
53,66 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 13 opinii
WINIARY Street Food Smażone nudle o smaku kurczaka 121 g

WINIARY Street Food

Smażone nudle o smaku kurczaka

121 g
82,56 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.6
z 7 opinii
BULDOG Makaron Ramen o smaku ostrego kurczaka (curry) - instant 117 g

BULDOG

Makaron Ramen o smaku ostrego kurczaka (curry) - instant

117 g
42,65 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
KNORR Makaron bolognese w kubku 60 g

KNORR

Makaron bolognese w kubku

60 g
116,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Spaghetti bolognese 61 g

WINIARY

Spaghetti bolognese

61 g
98,20 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 7 opinii
KNORR Makaron cheese&bacon w kubku 71 g

KNORR

Makaron cheese&bacon w kubku

71 g
98,45 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 5 opinii
WINIARY Spaghetti po neapolitańsku 57 g

WINIARY

Spaghetti po neapolitańsku

57 g
105,09 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 12 opinii
KNORR Makaron 4 sery w kubku 66 g

KNORR

Makaron 4 sery w kubku

66 g
105,91 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.0
z 1 opinii
SACLA Makaron tagliatelle z sosem truflowym 1 szt

SACLA

Makaron tagliatelle z sosem truflowym

1 szt
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
4.5
z 2 opinii
SACLA Makaron tagliatelle z sosem pomidorowym z bazylią 1 szt

SACLA

Makaron tagliatelle z sosem pomidorowym z bazylią

1 szt
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
4.8
z 12 opinii
KNORR Makaron carbonara w kubku 55 g

KNORR

Makaron carbonara w kubku

55 g
127,09 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
WINIARY Street Food Smażone nudle o smaku kaczki 119 g

WINIARY Street Food

Smażone nudle o smaku kaczki

119 g
83,95 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 4 opinii
SACLA Makaron tagliatelle z pesto bazyliowym 80 g

SACLA

Makaron tagliatelle z pesto bazyliowym

80 g
143,63 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
5.0
z 8 opinii
OYAKATA Danie instant z sosem w stylu japońskie curry 90 g

OYAKATA

Danie instant z sosem w stylu japońskie curry

90 g
75,44 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 9 opinii
KNORR Makaron mac&cheese jalapeno w kubku 62 g

KNORR

Makaron mac&cheese jalapeno w kubku

62 g
112,74 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki AMINO

4.9
z 57 opinii
AMINO Zupa pomidorowa z kawałkami pomidorów i natką pietruszki 61 g

AMINO

Zupa pomidorowa z kawałkami pomidorów i natką pietruszki

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 46 opinii
AMINO Rosół z włoszczyzną i natką pietruszki 59 g

AMINO

Rosół z włoszczyzną i natką pietruszki

59 g
50,68 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 40 opinii
AMINO Barszcz czerwony z majerankiem 66 g

AMINO

Barszcz czerwony z majerankiem

66 g
45,30 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store