Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla psa
Dla małych ras
Puszka <=400g
DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla psów małych ras z królikiem fasolką i ryżem puszka
Mokry pokarm dla psów małych ras z królikiem fasolką i ryżem puszka Premium DOLINA NOTECI 185g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

25% taniej

4.9
z 15 opinii

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla psów małych ras z królikiem fasolką i ryżem puszka

185 g
DOLINA NOTECI
Polska

Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
32,38 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (25% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 23.06.2028
Tagi
promocja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Piesek bardzo lubi te karme i dobrze sie czuje po jedzeniu.
10.11.2025
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.03.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
jadwigagradecka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
185 g
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
Marka:
DOLINA NOTECI
EAN:
5902921300427
Cena za kg:
32,38 zł/kg
Waga:
185 g
Marka:
DOLINA NOTECI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
EAN:
5902921300427

Produkty z kategorii Puszka <=400g

4.8
z 15 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Pokarm dla dorosłych psów małych ras z cielęciną pomidorem i makaronem, puszka 185 g

DOLINA NOTECI

Pokarm dla dorosłych psów małych ras z cielęciną pomidorem i makaronem, puszka

185 g
32,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2028
4.8
z 20 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Pokarm dla dorosłych psów małych ras z bażantem, dynią i makaronem, puszka 185 g

DOLINA NOTECI

Pokarm dla dorosłych psów małych ras z bażantem, dynią i makaronem, puszka

185 g
32,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
4.9
z 15 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla psów małych ras z królikiem fasolką i ryżem puszka 185 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla psów małych ras z królikiem fasolką i ryżem puszka

185 g
32,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028

Produkty marki DOLINA NOTECI

4.9
z 22 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2028
4.8
z 16 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2029
4.8
z 11 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2029
5.0
z 9 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2028
4.8
z 10 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z kurczakiem i makaronem saszetka 100 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z kurczakiem i makaronem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2029
4.7
z 14 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka 800 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 20 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2028
4.9
z 17 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką i dynią puszka 800 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką i dynią puszka

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
5.0
z 2 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Wołowina 500 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Wołowina

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
13,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2028
4.9
z 14 opinii
Nowość
DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028
4.9
z 29 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028
4.0
z 1 opinii

28% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Jagnięcina 800 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Jagnięcina

800 g
16,24 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
17,96 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-05-2028
4.9
z 17 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2028
4.7
z 9 opinii

18% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kurczakiem puszka 800 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kurczakiem puszka

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
14,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2028
4.9
z 26 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
5.0
z 18 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem i żurawiną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z królikiem i żurawiną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store