Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Małe puszki
Ryby
ANIMONDA Carny Napój dla kotów z tuńczykiem, puszka
Napój dla kotów z tuńczykiem, puszka Carny ANIMONDA 140ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 6 opinii

ANIMONDA Carny Napój dla kotów z tuńczykiem, puszka

140 ml
ANIMONDA
Niemcy

Cena5,79 zł
41,36 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 27.06.2027
Dostępne warianty
ANIMONDA Carny Napój dla kotów z kurczakiem, puszka
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
41,36 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
140 ml
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
Marka:
ANIMONDA
EAN:
4017721835923
Cena za kg:
41,36 zł/l
Pojemność:
140 ml
Marka:
ANIMONDA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
EAN:
4017721835923

Produkty z kategorii Ryby

4.9
z 56 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mus z tuńczykiem (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - mus z tuńczykiem (puszka)

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 26 opinii
GOURMET Gold Karma dla kotów z rybą oceaniczną 85 g

GOURMET Gold

Karma dla kotów z rybą oceaniczną

85 g
46,94 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 9 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota bogata w łososia 185 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla kota bogata w łososia

185 g
40,81 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
4.7
z 15 opinii
SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Łosoś 85 g

SHEBA

Karma mokra dla dorosłych kotów - Łosoś

85 g
45,29 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 7 opinii
COMFY Appetit Mokry pokarm dla kotów Premium Mousse z łososiem puszka 85 g

COMFY Appetit

Mokry pokarm dla kotów Premium Mousse z łososiem puszka

85 g
58,71 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029
5.0
z 2 opinii
YARRAH Pokarm dla kota - kurczak z kawałkami ryby i spirulą BIO 100 g

YARRAH

Pokarm dla kota - kurczak z kawałkami ryby i spirulą BIO

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z łososiem i krewetkami 85 g

BUTCHER'S Classic

Karma dla dorosłych kotów mus z łososiem i krewetkami

85 g
37,53 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2029
5.0
z 6 opinii
ANIMONDA Carny Napój dla kotów z tuńczykiem, puszka 140 ml

ANIMONDA Carny

Napój dla kotów z tuńczykiem, puszka

140 ml
41,36 zł/l
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-06-2027
4.9
z 8 opinii
SHEBA Finesse Mousse Mokra karma dla dorosłych kotów delikatny pasztet z łososiem 85 g

SHEBA Finesse Mousse

Mokra karma dla dorosłych kotów delikatny pasztet z łososiem

85 g
45,29 zł/kg
Cena3,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-05-2027

Produkty marki ANIMONDA

5.0
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla kotów z wołowiną i kurczakiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Mokry pokarm dla kotów z wołowiną i kurczakiem

100 g
39,90 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.0
z 1 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Pokarm mokry dla kotów dorosłych z wołowiną i ziemniakami 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Pokarm mokry dla kotów dorosłych z wołowiną i ziemniakami

100 g
39,90 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
4.7
z 6 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z drobiem i cielęciną 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z drobiem i cielęciną

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
4.6
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z łososiem i krewetkami 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Adult

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z łososiem i krewetkami

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.7
z 9 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Senior Mokry pokarm dla starszych kotów z drobiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Senior

Mokry pokarm dla starszych kotów z drobiem

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027
5.0
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i serem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
5.0
z 5 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Menue Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Menue

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.7
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Kitten Mokry pokarm dla kociąt z kurczakiem 100 g

ANIMONDA Vom Feinsten Kitten

Mokry pokarm dla kociąt z kurczakiem

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 6 opinii
ANIMONDA integra Protect Intestinal Mokry pokarm dla psów lekkostrawny z indykiem 150 g

ANIMONDA integra Protect Intestinal

Mokry pokarm dla psów lekkostrawny z indykiem

150 g
63,27 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
5.0
z 3 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Junior Pokarm dla psa - Wołowina + drób 150 g

ANIMONDA Vom Feinsten Junior

Pokarm dla psa - Wołowina + drób

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2027
5.0
z 4 opinii
ANIMONDA Vom Feinsten Junior Pokarm dla psa - Drób + serca indycze 150 g

ANIMONDA Vom Feinsten Junior

Pokarm dla psa - Drób + serca indycze

150 g
49,93 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 2 opinii
ANIMONDA Carny Kitten Mokry pokarm dla kociąt z cielęciną kurczakiem i indykiem puszka 200 g

ANIMONDA Carny Kitten

Mokry pokarm dla kociąt z cielęciną kurczakiem i indykiem puszka

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2027
ANIMONDA Carny Kitten Mokry pokarm dla kotów z wołowiną kurczakiem i królikiem, puszka 200 g

ANIMONDA Carny Kitten

Mokry pokarm dla kotów z wołowiną kurczakiem i królikiem, puszka

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
5.0
z 1 opinii
ANIMONDA Carny Kitten Mokry pokarm dla kociąt z wołowiną i indykiem, puszka 200 g

ANIMONDA Carny Kitten

Mokry pokarm dla kociąt z wołowiną i indykiem, puszka

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
4.8
z 6 opinii
ANIMONDA Integra Protect Urinary Mokry pokarm dla kotów z problemami z układem moczowym z cielęciną 100 g

ANIMONDA Integra Protect Urinary

Mokry pokarm dla kotów z problemami z układem moczowym z cielęciną

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
4.8
z 5 opinii
ANIMONDA Integra Protect Urinary Mokry pokarm dla kotów z problemami z układem moczowym z kurczakiem 100 g

ANIMONDA Integra Protect Urinary

Mokry pokarm dla kotów z problemami z układem moczowym z kurczakiem

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store