Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady nadziewane
Orzechowe
MILKA Czekolada mleczna z nadzieniem z orzechów laskowych
Czekolada mleczna z nadzieniem z orzechów laskowych MILKA 85g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 10 opinii

MILKA Czekolada mleczna z nadzieniem z orzechów laskowych

85 g
MILKA
Polska

Cena7,65 zł
90,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mleczna czekolada z nadzieniem z orzechów laskowych - dla fanów wyrazistego orzechowego smaku. Milka Creme Hazelnut to idealna propozycja na chwilę relaksu. Podziel się nią z bliskimi lub delektuj się samemu - każda najmniejsza kostka to ogromna przyjemność! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.


MILKA Czekolada mleczna z nadzieniem z orzechów laskowych


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2321.00 kJ
27.6%
Wartość energetyczna (kcal)
556.00 kcal
27.8%
Tłuszcz (g)
34.00 g
48.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
20.00 g
100.0%
Węglowodany (g)
55.00 g
21.2%
w tym cukry (g)
54.00 g
60.0%
Błonnik (g)
1.70 g
Białko (g)
6.00 g
12.0%
Sól (g)
0.26 g
4.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Rostyslav
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Amanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.09.2025
0
0
Zawół
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.09.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
90,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
85 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MILKA
EAN:
7622202013188
Cena za kg:
90,00 zł/kg
Waga:
85 g
Marka:
MILKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7622202013188

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.


Informacje producenta

Marka

Milka


Marka standaryzowana

MarkaMilka

Opis produktu

Mleczna czekolada z nadzieniem z orzechów laskowych - dla fanów wyrazistego orzechowego smaku. Milka Creme Hazelnut to idealna propozycja na chwilę relaksu. Podziel się nią z bliskimi lub delektuj się samemu - każda najmniejsza kostka to ogromna przyjemność! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czekolada

Wariant Mleczny

Produkty z kategorii Orzechowe

5.0
z 50 opinii
MERCI Czekolada z nadzieniem marcepanowym 100 g

MERCI

Czekolada z nadzieniem marcepanowym

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
MERCI Czekolada orzechowo-migdałowa 100 g

MERCI

Czekolada orzechowo-migdałowa

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Peanut Butter 87 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Peanut Butter

87 g
68,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
MILKA Mmmax Triolade Czekolada mleczna 276 g

MILKA Mmmax

Triolade Czekolada mleczna

276 g
76,05 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 7 opinii
VALOR Czekolada mleczna z kremowym nadzieniem orzechowym bez dodatku cukru (bezglutenowa) 100 g

VALOR

Czekolada mleczna z kremowym nadzieniem orzechowym bez dodatku cukru (bezglutenowa)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.6
z 17 opinii
Nowość
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
MILKA Czekolada mleczna z nadzieniem z orzechów laskowych 85 g

MILKA

Czekolada mleczna z nadzieniem z orzechów laskowych

85 g
90,00 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
WAWEL Mini czekolada Peanut Butter 37 g

WAWEL

Mini czekolada Peanut Butter

37 g
85,14 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna DUO chrupiące 218 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna DUO chrupiące

218 g
121,97 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

Produkty marki MILKA

4.9
z 66 opinii
MILKA Choco Biscuit Herbatniki w mlecznej czekoladzie 150 g

MILKA Choco Biscuit

Herbatniki w mlecznej czekoladzie

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 55 opinii
MILKA Choco Wafer Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt. 150 g

MILKA Choco Wafer

Wafelki z kremem kakaowym oblane czekoladą mleczną 5 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 89 opinii
MILKA Choco Brownie Ciastka z czekoladą i kawałkami czekolady mlecznej 6 szt. 150 g

MILKA Choco Brownie

Ciastka z czekoladą i kawałkami czekolady mlecznej 6 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 53 opinii
MILKA Choc&Choc Ciastka biszkoptowe z nadzieniem kakaowym i kaw. czeko. 6 szt. 150 g

MILKA Choc&Choc

Ciastka biszkoptowe z nadzieniem kakaowym i kaw. czeko. 6 szt.

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
MILKA Cake&Choc Ciastka biszkoptowe z kawałkami czekolady 175 g

MILKA Cake&Choc

Ciastka biszkoptowe z kawałkami czekolady

175 g
51,37 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 52 opinii
MILKA XL Cookies Ciastka z dużymi kawałkami czekolady 184 g

MILKA XL Cookies

Ciastka z dużymi kawałkami czekolady

184 g
48,86 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
MILKA Choco Brookie Ciastka z czekoladą i kawałkami ciasteczek 6szt. 132 g

MILKA Choco Brookie

Ciastka z czekoladą i kawałkami ciasteczek 6szt.

132 g
68,11 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
MILKA Sensations Ciastka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego 156 g

MILKA Sensations

Ciastka z kawałkami czekolady mlecznej z mleka alpejskiego

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 29 opinii
MILKA Sensations Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady mlecznej 156 g

MILKA Sensations

Ciastka kakaowe z kawałkami czekolady mlecznej

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku czekoladowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
MILKA Sensastion Czekoladowe ciastko OREO 156 g

MILKA

Sensastion Czekoladowe ciastko OREO

156 g
57,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
MILKA Choco Croissant Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym 50 g

MILKA Choco Croissant

Rogalik z ciasta francuskiego z nadzieniem o smaku waniliowym

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
MILKA Mmmax Whole Hazelnuts Czekolada mleczna 250 g

MILKA Mmmax

Whole Hazelnuts Czekolada mleczna

250 g
83,96 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.8
z 13 opinii
MILKA XL Cookies Ciastka z dużymi kawałkami czekolady i orzechów 184 g

MILKA XL Cookies

Ciastka z dużymi kawałkami czekolady i orzechów

184 g
48,86 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 15 opinii
MILKA Mmmax Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami 300 g

MILKA Mmmax

Czekolada mleczna z nadzieniem karmelowym i całymi orzechami

300 g
69,97 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 33 opinii
MILKA Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym 330 g

MILKA

Alpejskie Mleczko Pianka o smaku waniliowym

330 g
51,18 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store