Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Czekolady
Czekolady nadziewane
Orzechowe
WAWEL Mini czekolada Peanut Butter
Mini czekolada Peanut Butter WAWEL 37g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

WAWEL Mini czekolada Peanut Butter

37 g
WAWEL
Polska

Cena3,15 zł
85,14 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

idealna na przerwę


WAWEL Mini czekolada Peanut Butter


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2325.00 kJ
27.7%
Wartość energetyczna (kcal)
559.00 kcal
28.0%
Tłuszcz (g)
38.00 g
54.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
18.00 g
90.0%
Węglowodany (g)
42.00 g
16.2%
w tym cukry (g)
35.00 g
38.9%
Białko (g)
9.40 g
18.8%
Sól (g)
0.60 g
10.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna! Nadzienie mocno orzechowe w pysznej czekoladzie deserowej.
30.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0
Cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
85,14 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
37 g
Dostawca:
WAWEL
Marka:
WAWEL
EAN:
5900102027446
Cena za kg:
85,14 zł/kg
Waga:
37 g
Marka:
WAWEL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WAWEL
EAN:
5900102027446

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Wawel


Marka standaryzowana

MarkaWawel

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mini czekolada

Wariant z nadzieniem z orzeszków arachidowych

Produkty z kategorii Orzechowe

4.9
z 17 opinii
WAWEL Czekolada nadziewana Peanut Butter 87 g

WAWEL

Czekolada nadziewana Peanut Butter

87 g
68,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,85 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
MERCI Czekolada z nadzieniem marcepanowym 100 g

MERCI

Czekolada z nadzieniem marcepanowym

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
MERCI Czekolada orzechowo-migdałowa 100 g

MERCI

Czekolada orzechowo-migdałowa

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
MILKA Mmmax Triolade Czekolada mleczna 276 g

MILKA Mmmax

Triolade Czekolada mleczna

276 g
76,05 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
4.9
z 7 opinii
VALOR Czekolada mleczna z kremowym nadzieniem orzechowym bez dodatku cukru (bezglutenowa) 100 g

VALOR

Czekolada mleczna z kremowym nadzieniem orzechowym bez dodatku cukru (bezglutenowa)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.6
z 17 opinii
Nowość
RITTER SPORT Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych 100 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna z nadzieniem nugat z orzechów laskowych

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 42 opinii
RITTER SPORT Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym 100 g

RITTER SPORT

Czekolada deserowa z nadzieniem marcepanowym

100 g
86,50 zł/kg
Cena8,65 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
WAWEL Mini czekolada Peanut Butter 37 g

WAWEL

Mini czekolada Peanut Butter

37 g
85,14 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
RITTER SPORT Czekolada mleczna DUO chrupiące 218 g

RITTER SPORT

Czekolada mleczna DUO chrupiące

218 g
121,97 zł/kg
Cena26,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 10 opinii
MILKA Czekolada mleczna z nadzieniem z orzechów laskowych 85 g

MILKA

Czekolada mleczna z nadzieniem z orzechów laskowych

85 g
90,00 zł/kg
Cena7,65 zł
Do koszyka

Produkty marki WAWEL

4.9
z 18 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64% ze skórką pomarańczową

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 225 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki w czekoladzie

245 g
43,22 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 124 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Klasyczne

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 64 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Białe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Białe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 215 opinii
WAWEL Cukierki krówka mleczna 250 g

WAWEL

Cukierki krówka mleczna

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.9
z 31 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Afryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Afryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 77 opinii
WAWEL Czekolada gorzka extra 90% kakao 90 g

WAWEL

Czekolada gorzka extra 90% kakao

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 87 opinii
WAWEL Mieszanka Krakowska Galaretki o smaku mango w czekoladzie 245 g

WAWEL Mieszanka Krakowska

Galaretki o smaku mango w czekoladzie

245 g
44,86 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 29 opinii
WAWEL Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao 80 g

WAWEL

Czekolada Premium: EXTRA Gorzka 100% kakao

80 g
162,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 12 opinii
WAWEL Czekolada PREMIUM Gorzka 64% 90 g

WAWEL

Czekolada PREMIUM Gorzka 64%

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 33 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Kokosowe

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 29 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki owocowe smaki Azjii 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki owocowe smaki Azjii

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 2 opinii
WAWEL Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem 90 g

WAWEL

Czekolada Premium Delikatnie Gorzka z solą morską i karmelem

90 g
117,67 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,59 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 20 opinii
WAWEL Fresh&Fruity Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki 80 g

WAWEL Fresh&Fruity

Żelki Travelki nadziewane smaki Ameryki

80 g
43,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
WAWEL Cukierki w czekoladzie Michałki Protein 245 g

WAWEL

Cukierki w czekoladzie Michałki Protein

245 g
48,94 zł/kg
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 48 opinii
WAWEL Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu 250 g

WAWEL

Cukierki Krówka o smaku słonego karmelu

250 g
35,96 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store