Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata czarna
Ekspresowa
English breakfast
G'TEA! Breakfast Time Czarna herbata 50 torebek z zawieszką
Breakfast Time Czarna herbata 50 torebek z zawieszką G'TEA! 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 6 opinii

G'TEA! Breakfast Time Czarna herbata 50 torebek z zawieszką

100 g
G'TEA!
Kenia

Cena14,99 zł
149,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.09.2028

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
67%
4
33%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra herbatka bez cukru, ale raz dostałem partię, która wyszła wyjątkowo obrzydliwa i nie dało jej się pić. Problem nie był z wodą, bo parzyłem różnymi metodami i wodami.
09.07.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Włodzimierz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.08.2025
0
0
Henryka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
149,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
SG SP. Z O. O.
Marka:
G'TEA!
EAN:
5060846022296
Cena za kg:
149,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
G'TEA!
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SG SP. Z O. O.
EAN:
5060846022296

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zaparzać 3-4 min. (95 ℃) w filiżance 240 ml.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu przy wilgotności względnej nie większej niż 70 % w szczelnie zamkniętym opakowaniu z dala od produktów o intensywnym zapachu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

50 x 2 g Waga netto: 100 g.


Informacje producenta

Marka

G'tea!


Marka standaryzowana

Markag'tea!

Dodatkowe informacje

Wszystkie składniki naturalne Stawiamy sobie cele ekologiczne w zakresie redukcji emisji dwutlenku węgla. Podejmujemy aktywne działania zmniejszające wpływ plastiku na otaczające środowisko.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Czarna herbata

Wariant Breakfast Time

Produkty z kategorii English breakfast

4.7
z 14 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (25 tor.) 38 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (25 tor.)

38 g
118,16 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 49 opinii
TETLEY Herbata czarna CLASSIC (100 tor.) 150 g

TETLEY

Herbata czarna CLASSIC (100 tor.)

150 g
88,60 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 8 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.) 50 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (25 tor.)

50 g
199,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 5 opinii

50% taniej

AHMAD TEA Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.) 20 g

AHMAD TEA

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (2x10 tor.)

20 g
677,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,55 zł
26,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
5.0
z 23 opinii
LIPTON Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (92 tor.) 184 g

LIPTON

Herbata czarna ENGLISH BREAKAST (92 tor.)

184 g
145,38 zł/kg
Cena26,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 66 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek z zawieszką

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2028
4.8
z 38 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex. 200 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 100 torebek ex.

200 g
114,95 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2028
4.9
z 11 opinii
DILMAH Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (50 tor.) 100 g

DILMAH

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (50 tor.)

100 g
259,90 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 41 opinii
DILMAH Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (20 piramidek) 40 g

DILMAH

Herbata czarna ENGLISH BREAKFAST (20 piramidek)

40 g
424,75 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 18 opinii
AHMAD TEA Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką 50 g

AHMAD TEA

Herbata czarna English Breakfast 25 torebek z zawieszką

50 g
199,80 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
4.7
z 6 opinii
G'TEA! Breakfast Time Czarna herbata 50 torebek z zawieszką 100 g

G'TEA!

Breakfast Time Czarna herbata 50 torebek z zawieszką

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

Produkty marki G'TEA!

4.9
z 15 opinii
G'TEA! Herbata turkusowa MILK OOLONG (50 tor. z zawieszką) 75 g

G'TEA!

Herbata turkusowa MILK OOLONG (50 tor. z zawieszką)

75 g
206,00 zł/kg
Cena15,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2028
5.0
z 1 opinii
G'TEA! Herbata czarna z aromatem bergamotki 50 torebek z zawieszką 100 g

G'TEA!

Herbata czarna z aromatem bergamotki 50 torebek z zawieszką

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store