Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Pizza i zapiekanki
Warzywne
PROSTE HISTORIE VEGAN Pizza BBQ z dynią i jalapeno
Pizza BBQ z dynią i jalapeno VEGAN PROSTE HISTORIE 340g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.4
z 14 opinii

PROSTE HISTORIE VEGAN Pizza BBQ z dynią i jalapeno

340 g
PROSTE HISTORIE
Polska

Cena12,99 zł
38,21 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odpowiedni dla wegan.


Cechy

z pieca kamiennego


PROSTE HISTORIE VEGAN Pizza BBQ z dynią i jalapeno


Produkt dostępny
Tagi
wegetariański
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
624.00 kJ
7.4%
Wartość energetyczna (kcal)
149.00 kcal
7.5%
Tłuszcz (g)
2.10 g
3.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.60 g
3.0%
Węglowodany (g)
27.00 g
10.4%
w tym cukry (g)
5.30 g
5.9%
Białko (g)
4.30 g
8.6%
Sól (g)
0.85 g
14.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.4
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
64%
4
29%
3
0%
2
0%
1
7%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Moja ulubiona pizza z Frisco.
29.01.2026
0
0
Fanka1
zweryfikowano
Zgłaszam
Od kiedy istnieje ta pizza nie jem żadnej innej. Kocham Was Proste Historie 💪
01.08.2025
3
0
klientka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ten produkt powinien się nazywać "pizza z cebulą" - zdjęcie na opakowaniu słabo oddaje produkt. Cebuli było więcej niż dyni i jalapeno, sos praktycznie niewyczuwalny, nawet po usunięciu większości cebuli. Samo ciasto też nie powala. Największy zawód tego roku. :(
28.07.2025
0
3
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepsza pizza na świecie 💪
07.06.2025
3
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pizza numer 1 🚀
08.05.2025
3
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Brak dominujacegonsmaku
16.04.2025
0
2
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Kacper
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
26.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
09.07.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
1
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
1
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
1
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
1
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
38,21 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
340 g
Dostawca:
IGLOTEX
Marka:
PROSTE HISTORIE
EAN:
5902162004061
Cena za kg:
38,21 zł/kg
Waga:
340 g
Marka:
PROSTE HISTORIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
IGLOTEX
EAN:
5902162004061

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Piec w piekarniku(Od postaci zamrożonej):

Zamrożoną pizzę wyjmij z kartonika oraz folii i umieść na środkowym ruszcie w piekarniku rozgrzanym do temperatury 180 °C - 200 °C. Zalecamy pieczenie z włączoną funkcją termoobiegu przez około 10-12 minut, do momentu zarumienienia ciasta. Ponieważ urządzenia różnią się między sobą, powyższe informacje należy traktować jako wskazówki.


Przygotowanie i stosowanie

Gotowy do spożycia po obróbce cieplnej.


Przechowywanie

Data produkcji: / Najlepiej spożyć przed końcem: / Numer partii produkcyjnej: data produkcji, data minimalnej trwałości i numer partii podane w polu kodowym z boku opakowania. Warunki przechowywania: - w temperaturze -6 °C - 1 tydzień - w temperaturze -12 °C - 1 miesiąc - w temperaturze poniżej -18 °C - do końca daty minimalnej trwałości podanej w polu kodowym z boku opakowania. Chronić przed rozmrożeniem. Wyrób rozmrożony nie kwalifikuje się do powtórnego zamrożenia.


Informacje producenta

Marka

Proste Historie


Marka producenta

MarkaIglotex

Marka standaryzowana

MarkaProste Historie

Podmarka

Podmarka Vegan


Logotypy stron trzecich

V-Label Vegan (VEBU)


Opis produktu

Odpowiedni dla wegan.


O marce

Marka "Proste Historie" mówi o domu w którym pachnie dobrym jedzeniem. Namawia konsumentów do wspólnego celebrowania przyjemności i wspólnych posiłków. To naturalność, świeżość, proste produkty, to możliwość stworzenia własnego dania ze zdrowych składników.


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pizza BBQ

Wariant z sosem barbecue dynią i jalapeño

Produkty z kategorii Warzywne

4.9
z 55 opinii
PROSTE HISTORIE VEGAN Pizza warzywna z grillowaną papryką i pesto 345 g

PROSTE HISTORIE VEGAN

Pizza warzywna z grillowaną papryką i pesto

345 g
37,65 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.4
z 14 opinii
PROSTE HISTORIE VEGAN Pizza BBQ z dynią i jalapeno 340 g

PROSTE HISTORIE VEGAN

Pizza BBQ z dynią i jalapeno

340 g
38,21 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PROSTE HISTORIE

4.9
z 212 opinii

36% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 176 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki proste do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki proste do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 201 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 39 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe 730 g

PROSTE HISTORIE

Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe

730 g
14,04 zł/kg
Cena10,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 63 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z szynką i pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z szynką i pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 180 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie maliny 280 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie maliny

280 g
82,11 zł/kg
Cena22,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 254 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie truskawki 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie truskawki

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.7
z 43 opinii
PROSTE HISTORIE Pierogi z serem 450 g

PROSTE HISTORIE

Pierogi z serem

450 g
24,42 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 65 opinii
PROSTE HISTORIE Pierogi z truskawkami 450 g

PROSTE HISTORIE

Pierogi z truskawkami

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 110 opinii
PROSTE HISTORIE Pierogi ruskie 450 g

PROSTE HISTORIE

Pierogi ruskie

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.8
z 65 opinii
PROSTE HISTORIE Pierogi z mięsem 450 g

PROSTE HISTORIE

Pierogi z mięsem

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 40 opinii
PROSTE HISTORIE Pierogi z jagodami 450 g

PROSTE HISTORIE

Pierogi z jagodami

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 118 opinii
PROSTE HISTORIE Talarki ziemniaczane bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Talarki ziemniaczane bezglutenowe

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 44 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z kurczakiem 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z kurczakiem

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store