Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Przekąski i kabanosy
Przekąski
JACK LINK'S Ham Snack
Ham Snack JACK LINK'S 25g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 14 opinii

JACK LINK'S Ham Snack

25 g
JACK LINK'S
Niemcy

Cena11,35 zł
454,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 22.01.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
uwielbiam te przekąski
24.04.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Córce bardzo smakował Ham Snak
09.10.2023
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
wnsvqsmvxansz
12.09.2023
0
2
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.03.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0
Cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
454,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
25 g
Dostawca:
MERKURY S.A.
Marka:
JACK LINK'S
EAN:
4251097416915
Cena za kg:
454,00 zł/kg
Waga:
25 g
Marka:
JACK LINK'S
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MERKURY S.A.
EAN:
4251097416915

Produkty z kategorii Przekąski

4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
101,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,15 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
SOKOŁÓW High protein salami chips crispy 25 g

SOKOŁÓW

High protein salami chips crispy

25 g
255,60 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Cheddar 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Cheddar

95 g
85,79 zł/kg
Cena8,15 zł
Do koszyka
4.6
z 10 opinii
Nowość
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Barbecue 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Barbecue

95 g
77,37 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Suszone Pomidory 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Suszone Pomidory

95 g
82,00 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.7
z 15 opinii
SOKOŁÓW High protein mini snacki wędzone 60g 60 g

SOKOŁÓW

High protein mini snacki wędzone 60g

60 g
129,83 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
JACK LINK'S Ham Snack 25 g

JACK LINK'S

Ham Snack

25 g
454,00 zł/kg
Cena11,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 15 opinii
ARGAL Fuet mini snack 50 g

ARGAL

Fuet mini snack

50 g
139,80 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
ARGAL Chorizo sticks 150 g

ARGAL

Chorizo sticks

150 g
104,60 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
4.7
z 12 opinii
ARGAL chorizo mini snack 50 g

ARGAL

chorizo mini snack

50 g
167,80 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
ARGAL Pałeczki Fuet 150 g

ARGAL

Pałeczki Fuet

150 g
119,93 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka

Produkty marki JACK LINK'S

4.8
z 20 opinii
JACK LINK'S Beef Jerky Original 25 g

JACK LINK'S

Beef Jerky Original

25 g
459,60 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.9
z 14 opinii
JACK LINK'S Beef Jerky Teriyaki 25 g

JACK LINK'S

Beef Jerky Teriyaki

25 g
463,60 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
5.0
z 11 opinii
JACK LINK'S Beef Jerky Sweet & Hot 25 g

JACK LINK'S

Beef Jerky Sweet & Hot

25 g
527,60 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store