Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Sprzątanie
WC
Płyny do WC
Do usuwania kamienia
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Kamień i Brud 750ml
Płyn do toalet Kamień i Brud 750 ml Power Cleaner CILLIT BANG 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 35 opinii

CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Kamień i Brud 750ml

750 ml
CILLIT BANG
Polska

Cena10,95 zł
14,60 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

10 działań dla głębokiego czyszczenia: szybko działająca formuła, czyści bez użycia szczotki², pomaga usunąć 100 % kamienia¹, pomaga w usuwaniu rdzy, plam z moczu, zmniejsza nieprzyjemny zapach, działa poniżej linii wody (czyszczenie i dezynfekcja), zabija 99,9 % bakterii i wirusów¹, łatwe działanie pod krawędzią, długotrwały zapach, aż do 8 godzin. Produkt dezynfekujący powierzchnię muszli toaletowej o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych, drożdżakobójczych, sporobójczych i wirusobójczych. Płyn gotowy do użycia. ¹Na podstawie przeprowadzonych badań. ²Rozpuszcza plamy takie jak kamień i rdza w ciągu 1 minuty bez użycia szczotki


Cechy

usuwa 100 % kamienia¹

zabija 99,9 % bakterii & wirusów¹

czyści w 1 minutę, bez użycia szczotki²

działa poniżej linii wody

długotrwały zapach, aż do 8 godzin

¹Na podstawie przeprowadzonych badań

²Rozpuszcza plamy takie jak kamień i rdza w ciągu 1 minuty bez użycia szczotki


CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Kamień i Brud 750ml


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2028
Dostępne warianty
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Ciężkie Zabrudzenia 750ml
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
35 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.07.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.06.2026
0
0
Antonina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.02.2026
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
1
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Bożenna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,60 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
Marka:
CILLIT BANG
EAN:
5908252011179
Cena za kg:
14,60 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
CILLIT BANG
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
EAN:
5908252011179

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nierozcieńczony produkt nakładać równomiernie na wewnętrzną powierzchnię muszli toaletowej w ilości ok. 80 ml. Sposób stosowania: Zaleca się noszenie rękawic ochronnych podczas dezynfekcji muszli toaletowej. 1. Należy unieść deskę sedesową i ostrożnie umieścić końcówkę butelki pod obrzeżem muszli. 2. Nacisnąć butelkę i rozprowadzić produkt powoli na wewnętrznej powierzchni muszli. 3. Aby uzyskać optymalne rezultaty czyszczenia, pozostaw na 10 minut i spłucz. 4. W celu dezynfekcji produkt pozostawić na powierzchni 60 minut, spłukać, a następnie przetrzeć szczotką.


Przechowywanie

Długość okresu przechowywania do 2 lat od daty produkcji, w temperaturze pokojowej.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

A.I.S.E. Ostrzeżenia

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Nie mieszać z innymi produktami

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Po użyciu umyć ręce

Po użyciu wywietrzyć pomieszczenie


Regulacje CLP

działanie żrąceNiebezpieczeństwo

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Cillit Bang WC Power Plus Gel Citrus. Niebezpieczeństwo. Zawiera: Kwas chlorowodorowy. Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Może powodować korozję metali. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym pojemniku. Przechowywać pod zamknięciem. Nie wdychać par. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Unikać uwalniania do środowiska. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: Wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionych firm utylizacji odpadów, zgodnie z lokalnymi/regionalnymi przepisami. Numer pozwolenia: PL/2016/0220/MR/BPF.


Informacje producenta

Marka

Cillit Bang


Marka standaryzowana

MarkaCillit Bang

Podmarka

Podmarka Expert


Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu

Green Dot


Opis produktu

10 działań dla głębokiego czyszczenia: szybko działająca formuła, czyści bez użycia szczotki², pomaga usunąć 100 % kamienia¹, pomaga w usuwaniu rdzy, plam z moczu, zmniejsza nieprzyjemny zapach, działa poniżej linii wody (czyszczenie i dezynfekcja), zabija 99,9 % bakterii i wirusów¹, łatwe działanie pod krawędzią, długotrwały zapach, aż do 8 godzin. Produkt dezynfekujący powierzchnię muszli toaletowej o właściwościach bakteriobójczych, grzybobójczych, drożdżakobójczych, sporobójczych i wirusobójczych. Płyn gotowy do użycia. ¹Na podstawie przeprowadzonych badań. ²Rozpuszcza plamy takie jak kamień i rdza w ciągu 1 minuty bez użycia szczotki


Dodatkowe informacje

Więcej informacji: www.rbeuroinfo.com www.cleanright.eu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Aktywny żel

Wariant WC kamień i brud

Produkty z kategorii Płyny do WC

4.9
z 71 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Zero kamienia Zielony 750ml 750 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Zero kamienia Zielony 750ml

750 ml
21,32 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 58 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Zero Kamienia Niebieski 750ml 750 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Zero Kamienia Niebieski 750ml

750 ml
21,32 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 32 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Zero kamienia Różowy 750ml 750 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Zero kamienia Różowy 750ml

750 ml
21,32 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 56 opinii
KRET Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 750g 750 g

KRET

Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 750g

750 g
10,07 zł/kg
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 35 opinii
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Kamień i Brud 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Żel do czyszczenia WC Kamień i Brud 750ml

750 ml
14,60 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 7 opinii
ACE Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 700ml 700 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 700ml

700 ml
20,50 zł/l
Cena14,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.8
z 20 opinii
BREF Płyn do czyszczenia WC Citrus Anty Kamień 700ml 700 ml

BREF

Płyn do czyszczenia WC Citrus Anty Kamień 700ml

700 ml
18,07 zł/l
Cena12,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028

Produkty marki CILLIT BANG

5.0
z 56 opinii
CILLIT BANG Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Zero Kamienia 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Zero Kamienia 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 28 opinii
CILLIT BANG Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Kwasek Cytrynowy 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Kwasek Cytrynowy 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2028
4.9
z 16 opinii
CILLIT BANG Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu z Soda Oczyszconą 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu z Soda Oczyszconą 750ml

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028
5.0
z 34 opinii
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Higiena i Połysk 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Żel do czyszczenia WC Higiena i Połysk 750ml

750 ml
14,60 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.9
z 35 opinii
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Ciężkie Zabrudzenia 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Żel do czyszczenia WC Ciężkie Zabrudzenia 750ml

750 ml
14,60 zł/l
Cena10,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 21 opinii
CILLIT BANG Żel do Udrażniania Rur 1000ml 1 l

CILLIT BANG

Żel do Udrażniania Rur 1000ml

1 l
21,59 zł/l
Cena21,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store